Vestavná lednice

Hodně diskutované téma-vím. Vestavná bude, ale poraďte jakou máte značku vestavné lednice aby byla prostorná, na dvířkách příhrádky. Značka je jedno, jen cena do 15 tis. A++. Více nedám. Jaké máte zkušenosti. Děkuji
Odpovědět
Také vybíráme vestavnou lednici. My chceme dát max 18tis.. Mám ve výběru Samsung.
Odpovědět
Ahoj, já mám tuto: https://1url.cz/XzJZt Docela jsem spokojen, je to z těch vestavných trochu větší lednička. Byl bych radši, kdybych měl volně stojící, ale ta nám nezapadala do konceptu. Jinak je potřeba se připravit na to, že do těch standardních vestavných se třeba nevejde plech, což vidím jako velkou nevýhodu. Jinak se tam vejde docela dost věcí. Hlučnost je v pohodě, když nejdete ten větrák, který se stará, aby byl rovnoměrný chladný vzduch v troubě, tak to slyšet téměř nejde. Máma zatím skoro rok a jsem spokojen. Takže můžu doporučit. Zeleninu to uchová dlouho čerstvou, potraviny taky.
Odpovědět
Profilova fotka
@davex Přesně tuto jsme teď do nové kuchyně taky pořídili. Tak snad to je rozumná volba, protože já v ten whirpool moc důvěru nemám 🙂
Odpovědět
@davex Můžu poprosit o vnitřní rozměr lednice? Je moc pěkná. Uvažuji o koupi. Děkuji
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?