Termín dokončení stavby - červen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, hledám někoho, kdo staví rodinný domek,ať už s firmou na klíč, svépomocí nebo sám a má předpokládaný termín dokončení v červnu 2008 + -. My stavíme s firmou na klíč a 31.6.08 by měl bý domek hotový, proto piště piště, podělte se o informace ať můžeme porovnávat... :-D
Profilova fotka
kaci: uz jsem to tu psala - je tchana. Ale ten bude nekolik let pracovne mimo republiku nebo se tu bude objevovat jen velmi malo a ten barak bude prazdny, takze by se o Kany a Benicka nemel kdo starat. Takze hledame po znamych ci podobne nekoho kdo by si je vzal a pokud to nedopadne tak se holt neda nic delat a pujdou oba do utulku... Ale abych napsala i neco pozitivniho - dneska dodelali krbari krb, takze se alespon neco deje:-)
jééé, godi, tak to je super. A co vana, radši se neptat? Já když se dnes chystala do stavebnin a na stavbu, tak jsem sedla do auta a nenastartovala, takže jsem se hezky vrátil domů a žádná kontrola stavby se nekonala :-(
Profilova fotka
hamar: nejak jsme nemeli odvahu a cas tam zajet. Manzel tam jede v sobotu dopoledne, takze doufam, ze uz to bude:-)
já už taky radši neřeším, jestli tam dělníci jsou nebo ne. Ale když řeknou, že třeba teď bude ve čtvrtek podlahovka, tak to jedu zkontrolovat a běda jak to není :-D To pak hodně křičím, no i když... Zase tak zlá nejsem :-N
Profilova fotka
kricet je asi to jediny co muzes:-) bohuzel
Profilova fotka
ahojky devcata, tak se vam musim pochlubit s cerstvou novinkou ohledne vany. Dneska byl manzel na stavbe a no myslite?? Ano, hadate spravne - vana stale neni:-) Ja uz se tomu vazne zacinam jen smat. Fakt sila... No a jak jsem psal aze krbari uz maji hotovy krb, tak to manzel dneska videla a ze pry neni nejak nadseny, takze to vypda ze to pujde jeste nejak reklamovat....
godi, no to nemyslíš vážně :-. Tak na ně vlítněte a dejte jim co proto ;-) Ale buď v klidu, nám taky banka od pátku posílá peníze, ale konto je pořád prázdné. Nechám jim do zítra a jak to ráno nepípne, tak uvidí to tóčo.A oproti tomu byl minulej týden pohádkou růžovým sadem. Takže holky jak vidím, všude stejný a toto téma asi přejmenujeme - Jak stavět s problémy :-D anebo ne až tak, ale termín dokončení stavby tak 31.12. ;-)
Profilova fotka
hamar: jo to myslim vazne:-) a co muzes udelat? sice je muzes servat,ale to je vse a ja si nebudu na barak tahat dalsi firmua vysvetlovat ji co a jak. Myslim ze mu Martin dal jasne najevo ze takhle ne, takze uvidime jak on ted s nim nalozi. to zase prehanis, myslim ze vy dve do konce prazdniny bydlite a my snad na ty vanoce taky:-)
Profilova fotka
zdravim, tak jsme e dneska byli podivat na stavbe - vana samozrejme nebyla, kvuli tomu jsme tam ani nejeli. Chtela jsem videt ten krb a reknu Vam, ze jsem docela zklamana, no spis se mi to vubec nelibi. Kdyz to porovnam s tim co ma tchan, tak tohle je sileny. Manzel taky neni nadsenej, takze v utery se s nima uvidi, tak jsem zvedava jak to dopadne....
hojky hojky, nevíte kde by se dala levně sehnat, třeba i menší přepadová jímka? Nebo jestli třeba někdo neprodává použitou.... ;-)
Profilova fotka
kaci: a na nejaky firmy na netu jsi koukala??
Profilova fotka
ahojky holky, zasilam posledni zpravy o krbu a vane. Tak krbari ted maji nejakou velkou zakazku,ale jak to jen pujde tak nam to dodelaji a vana - kdyz to dobre pujde, tak v patek, a kdyz ne tak v pondeli, tak jsem vazne zvedava:-)
Článek se načítá
godi: a když ne v pátek ani v pondělí, tak ve středu nebo v pátek.... :-D to znám od naší stavební firmy.... jinak na net jsme samozřejmě koukali....všechno je hrozně drahý :-|
godi: to už vám taky slibují pěkně dlouho, že? Nám minulý týden dodělali topení, dnes podlaháři položili polystyren, který jsme si chtěli položit sami, ale jaksi to bylo horší než jsme čekali a než to zvorat, tak jsme to nechali na odbornících a kdyby bylo silo, tak nám to ještě dnes zalijou. Ale jelikož se silo kdesi zaseklo na nějaké stavbě, takže budou podlahy ve čtvrtek. Za 14 dní stropy a obklady, pak malování, dlažba a lino a hurá na stěhování. I když to ještě bude chvilku trvat :-(
Profilova fotka
hamar: jo slibujou,ale ted uz to fakt pry bude:-) my jsme sí pokladali polystyren sami, bylo to v pohode. Hele a jak ty prachy z banky - dobry?
špatný, nakonec to dopadlo, že to poslali jenom zedníkovi a vodařům a naše refinancování eletriky jaksi zapomněli :-N Ale včera už to naštěstí poslala. Jsem tam zase dnes volala, ta baba co nás přepojuje, už si mě musí pamatovat ;-) No oni totiž mírně zvedli trubky, tak nám to nevycházelo tak, jak to chtěli podlaháři, tak jsme to radši nechali, než po... celou podlahu.
Profilova fotka
hamar: taky dobry, koukam ze si s tou bankou pekne uzivas:-)
to jo, to jsou pořád jenom faktury, trnutí, jestli budou peníze včas... ale to je v každé bance, nebo aspoň mi na to máme štěstí :-( Holky a další pkrok, už mám kompletně vybranou kuchyň - barvu, dráťák, desku... ještě zaměřit a hurá vyrábět
Profilova fotka
hamar: to ja mam vybrany uz davno a dokonce oblozene a pripravene kachlicky v kuchyni:-) pristi tyden mozna budeme kupovat obklady do koupelen.... takze se to zase trochu hne. I kdyz toho asi moc neudelame, protoze nasi 14.6.2008 odjizdi na tyden na dovcu a ja musim byt u nich doma a "hlidat" baracek, zalejvat zahradku, krmit kralicky a slepicky:-)
godi: to já měla představu, ale teď jsem si konečně vybrala. A dokonce něco jinýho, jednoduššího. Zítra nám konečně zalijou podlahy a po víkendu se zase hneme dál - teda aspoň s vyměřováním atd. :-) Vidím, že u vás je to taky těžký, ale to je asi všude :-(
Profilova fotka
hamar: jo, presne jak rikas, vsude je to tezke a k tomu jeste hledame nekoho, kdo by chtel ty dva nase chlupate, ctyrnove kamarady:-) Benicek je uzasnej, ted mu bude mesic, uz chodi, dokonce i beha a zacina zrat, jenze jeho mama je rychlejsi a vsechno mu to sni:-)
a ještě jste nikoho nenašli? To je škoda :-( Je nádhernej :-) Tak třeba se někdo najde ;-)
Profilova fotka
prave ze nenasli, zatim 2 lidi uvazuji nad fenkou, ale maleho nikdo nechce. Tak si ho vem, kdyz je tak krasnej:-)
Profilova fotka
hodila jsem do alba jeho nove fotky, je to focene vcera
ahojky, nám teď dělají vodu a odpady, zítra to má být hotové a příští týden elektriku a topení ;-) Řešili jsme teď jeden problém.... při měření té malé spodní koupelny se přišlo na to, že se nám tam nevejde sprcháč 90 tka a wc s geberitem vedle sebe, že je tam málo prostoru :-( chybí tam asi 6 cm. Tak jsme ještě zkoušeli různý varianty uspořádání, ale ty vzhledem k malýmu prostoru byly nereálný. Tak jsme si řekli, že tam teda dáme 80 tku sprcháč, ale manžel ho vyzkoušel a prostě je v něm hrozně omezenej pohyb.... Tak ho nakonec napadlo, že by se z jedný části mohl zasekat těch 6 cm do zdi :-D takže to už je naštěstí vyřešený :-)
Profilova fotka
kaci: no koukam, ze se taky nenudite, to je dobry vysekavat 6 cm do zdi:-)
godi: to se mě ptáš, jestli to je dobrý vysekávat nebo konstatuješ? :-)
ahojky holky, tak zprávy od nás... :-) dnes nám zalívali zeme, ale aby to nebylo zase tak jednoduchý a bez problému, tak nám prozměnu praskla před hodinama voda. Naštěstí je to uprostřed hlavních dveří, takže to není tak hrozný, ale budeme muset část podlahy, co steklo vysekat a jelikož zase mají podlaháři na příští týden už nasmlouvanou práci, dostanou se k nám nejdřív příští týden v pátek, možná až další týden, jenom proto, aby zalili metr2. Fakt na ránu. Když se začne dařit, tak se vždycky něco vy... ]-( Ale udělali mi radost, na ty lité podlahy se může dávat lino tk za 3-4 týdny, zaleží jaký bude počasí a dlažba tak po týdnu. Aspoň jedna pozitivní zpráva :-D Holt, už to beru pozitivně, protože rozčilování stejně nepomáhá ;-)
Profilova fotka
hamar: gratuluji k vyliti betonu, no k te praskle vode uz moc ne:-) Koukam, uzivas
to víš, já čekala, že to nepůjde tak jednoduše, ale že to bude až takový problém, to jsem fakt nevěděla :-D Ale naštěstí to jenom vyletělo z hadice, takže to nebude takovej problém spravit. A ještě to není vylitý v tom kousku, takže pohodka. Akorát se ten kousek s vylitím posune o týden :-( Ale neva, když se tam dá dát dlažba po týdnu ;-) No doufám, že už žádnej problém nebude. Už jsme si užili dost, takže je na čase, aby se začalo dařit :-( :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?