Termín dokončení stavby - červen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, hledám někoho, kdo staví rodinný domek,ať už s firmou na klíč, svépomocí nebo sám a má předpokládaný termín dokončení v červnu 2008 + -. My stavíme s firmou na klíč a 31.6.08 by měl bý domek hotový, proto piště piště, podělte se o informace ať můžeme porovnávat... :-D
Profilova fotka
no prave ze do ted nic, ale ted hlasej pres den nad nulou a tak by se dodelala omitka v garazi.. zalezi jak to bude schnout. A lepid polystyren by se taky dal, ale to nechame byt
godi, dá se dělat i v mrazu, ale za jakou cenu - pak ti to bude opadávat a pak to budete moct dělat znovu. Na to bych byla opatrná. Já vím, že u nás zedníci nechtěli dělat, pokud nebylo víc jak týden 5stupňů nad nulou. Ty zdi jsou promrzlý a nechytnou prý tu omítku tak jak by měly a začne to opadávat. Ale zkušenost s tím nemáme, radši čekáme s dodělávkama na jaro. kati a jak vy válčíte v novým. Jaký byly Vánoce v novým?
Profilova fotka
hamar: tak venku v mrazu delat nebudume a v baraku je 10 st., protoze se topi, takze v pohode.
godi ááááhááááááá. Já už se lekla, že chcete dělat něco venku. Už jsem si vás představovala v zimních rukavicích, jak děláte zateplovák :-N
Profilova fotka
hamar: ne, blaznis? Venku se nic neda delat, tak sileny vazne nejsme:-) Potrebujeme dodelat tu garaz a tam je nad nulou:-ú
no já nevím, znám hodně takových bláznů. U nás pře ulici jedni takoví budou bydlet :-N když už budete v té garáži, nechcete nám ji udělat taky? Jak už bydlíme, tak se nám do toho nějak moc nechce :-N
Profilova fotka
hamar: jak jsi to uhodla?:-) my jsme radi, ze nam to konecne remeslnici udelali, musite si pomoct sami.
Profilova fotka
ahojky holky, tak od vcerejska mame usazenou vodarnu na cerpani vody ze studne, delnici pobijeji z venku podhledy na baraku, takze se docela neco deje. V sobotu jedeme pro listy k palubkam, nalakovat a pritlouct. A co je noveho u Vas
Hoja holky, tak já hlásím, že nám konečně udělali prahy, takže ještě manža musí dodělat vevnitř malý dodělávky a vnitřek je 100%. No, jinak pořád po tom našem klukovi uklízím, ale co bych jinak v zimě dělala, že? :-) Jinak u nás se nic neděje, manža mi pořád slibuje, že stluče zábradlí na balkon, ale je každej den v práci, takže ani víkend nehrozí, navíc se tu pořád dveře netrhnou, takže pak jsme rádi, když jsme hodinu sami 8-( Přes týden si vždycky užívám klidu a hlavně toho mýho klučíka. Roste jak z vody, tak už je zajímavý mu vymýšlet činnosti. No a aby neotravoval doma a něco neprovedl, tak co to jde, tak jsme venku :-) Už se těším, až bude plot a budu moct jen otevřít terasovky a vypustit ho ven. A co jinak? Dlouho se tu neukázala Kačka, asi ještě nemají na domečku internet. Kačíííííííííííí, jak se vám daří v novým? Nenapíšeš ani z práce :-( Asi tu s godi začnem brečet, že na nás kašleš :-D
Profilova fotka
hamar: no tak to gratuluju:-) No u nas se to taky hnulo - konecne mame zapojeny spotrebice v kuchyni, je hotova garaz, minuly tyden nam montovali cerpadlo na vodu ze studne. Jinak se i zatepluje, kdyz ted nemrzne, uz mame skoro zatepleno, dve strany baraku mame hozeny v lepidle... jen tech penizku moc neni, ale snad se do prazdnin nastehujeme.
godi, no tak s těma penězma jsme na tom stejně :-( Je toho ještě tolik potřeba, ale konto je na nule :-( Já už zateplení neřešim. Chtěla jsem to ještě před zimou a teď už rdši mlčím. Manžel se vždycky začne vztekat, že nejsou lidi, tak už radši mlčím. Navíc tím že já jen tak brigádničím, ale tím že je krize, tak té práce moc není, tak si dovedeš představit, jak to u nás je. Ale teď jsi mi tak připoměla, že by mohl nahodit garáž :-D No, o víkendu, až bude doma, tak to na něj zase vyzkouším. Slíbil mi, že d neděle zapraví ty nedostatky vevnitř, tak jdem mu řekla, že jak to neudělá, zavolám kámošce a spácháme to my (u ní jsme tak obkládaly balkon, lepily lišty, věsily obrázky atd.) :-D Tak uvidíme, třeba se chytne :-D
Profilova fotka
hamar: no nastesti my lidi mame a docelas spolehlivy, takze se to hejbe, za což jsem vážně vděčná.Ono kdyz nemate delniky a delate si to vsechno sami jen o vikendech tak to jde vazne pomalu, to verim.
Článek se načítá
Godi, však tobě o tom nemusím vykládat. Vy jste si taky toho hodně dělali sami. No uvidíme, kdy to doděláme. A co vám teda ještě chybí k nastěhování? Že to plánuješ až do prázdnin!?! Vždyť už to na kolaudaci máte, ne?
Profilova fotka
hamar: to vis ze nemame... zbyva toho docela dost.Vevnitr toho neni jeste dost hotove - podlahy, schody, vymalovat, zasuvky nejsou hotovy... a hlavne neni cas to delat
Profilova fotka
hamar: a proc kolaudovat, kdyz se nastehovat stejne neda.
nazdárek... nějaku dobu jsem tu nebyla protože když jsem sem dycky nakoukla, tak tu nebylo nic novýho....a pak jsem si odvykla sem nějak chodit :-N Nám se bydlí výborně :-D taky nám samozřejmě chybí spousta věcí jako kliky, dveře do šatny, skříňky do koupelen, botník, věšák atp....na jaře chceme dělat terasu a nějak upravovat zahradu. Přední plot nemáme a nevim, jak to s nim dopadne, jestli vůbec někdy bude...nechceme takovej ten klasickej "drátěnej" ale ten z těch bloků - zděnej s drevěnejma (plastovejma laťkama) Doufám, že dostaneme něco vráceno za hypotéku, aby se dalo něco nakoupit....
kaci, tak koukám, že s penězma je to všude stejný. My máme taky na hypotéce už jen na fasádu a do nejsou terénní úpravy, dlažby a ploty. No, třeba se toho ještě dočkám. S manžou škudlíme každou korunu, ale co našetříš, když se platí úvěr, stavebka, zálohy, atd. Navíc, když vydělává jenom on, tak je to těžký něco ušetřit. godi a proč se nedá nastěhovat? :-N
Hoja holky, tady pořád mrtvo. Jestli chcete, tak se mrkněte na zapanah.rajce.net - hodila jsem tam fotečky našeho rostoucího miminka :-D
Profilova fotka
hamar: to vis, neni dobre pocasi, tak se nic na baracku nedeje... i kdyz vcera jsme byli lstovat palubky. Jsem si myslela ze to za 2 hodky mame hotovy a crcali jsme se s jednou mistnosti 1,5 hod a stejne to neni jeste hotovy. Zatepleno mame uz skoro vsechno, dve strany uz jsou kompletne v lepidle...
holky já vám to zateplení hrozně závidím. Já to chtěla stihnout ještě na podzim, ale manžel nechtěl. Zepředu nám totiž na jednu stěnu prší, tak to nebylo suchý a měl strach, že by ten polyš zplesnivěl. Přes zimu to sie vyschlo, ale teď jak začalo zase pršet, tak je to znovu morký a můžeme čekat na léto ]-( Už jsem aštvaná, že to něčím zakryju a celý si to dodělám. Manža je totiž pořád v práci a na domeček kašle, takže co si neudělám, to nemám ]-( No jo, ale te´d v krizi jsme rádi, ženějakou práci má, takže si nemůžu vyskakovat :-(
Profilova fotka
hamar: za chvilku je tu jaro, tak to uz vydrzi. No polystyren vodu nenasakne, takze jste klidne mohli zateplit.. no skoda:-( Me zase stve jak jsou delnici nespolehlivy, uz nekdy od podzimu nam dodelavaji sprchac a jeste porad to neni hotovy, pry koncem pristiho tydne. V kuchyni zapojili sice drez a mycku, ale plyn uz ne... proste to vsechno odflaknou..
Nazdár děvčata, včera nám namontovali dveře do šatní skříně :-D :-D :-D Jsou SUPER, vyfotim později a pošlu. Taky jsem manželovi do pracovny namalovala na zeď postavu slečinky :-D fotky mi sem nejdou vložit, zkusim to večer znova a taky kdyžtak pošlu. O víkendu bysme chtěli jet koupit botník, rozhodujeme se mezi 2 menším a větším, u toho většího je nevýhoda, že nám budu o 1 cm přesahovat jakoby do uličky, chcem to do toho výklenku - fotka je v albu, tak nevim, jestli 1cm nebude vadit...protože se mi ten větší líbí víc....
Profilova fotka
ahojky, no tak to jsem zvedava na fotecky. My mame dodelanej sadros uz v celym baraku a s pracemi jsme se konecne presunuli do prizemi, takze se tenhle tyden usazuji dvoje futra, stavi se jedna pricka u schodiste a pokud to dobre pujde, tak se castecne polozi podlaha v chodbe
godi: fotky dveří do šatny už jsou tam ;-)
Profilova fotka
vypada to pekne - to mate jen vestavnlu skrin nebo celou mistnost jako to mame my? Ale jinak fajn. Ten obyvak vypada zajimave - ta tmava an stenach a bila sedacka - ty mas dost rada kontrasty. vid:-)
godi: když koukneš na starší fotky, tak je vidět, že je to jen takovej velkej výklenek a uvnitř jsou namontovaný police z Ikei a teď jsme nechali udělat jen zašupovačky. Já bych neřekla, že je to nějak extra kontrastní... lepší než mít tmavou zeď i sedačku... Druhý potahy mám béžový, tak jsem zvědavá jak to bude vypadat, ale určitě ne tak pěkně jako ta bílá...
Profilova fotka
kaci: tak pro me to je kontrastni, nerikam, ze to vypada spatne, je to proste neco, co sice reknu, ze pekny, ale doma bych si to nedala:-)
jj, holt úplně jinej vkus, já bych si zas nedala to, co máš ty ;-)
Profilova fotka
kaci: tak ja tam toho jeste moc zarizenyho nemam, takze nehodnot predem:-)
godi: stačí to, co tam máš :-) - kuchyň, obklady, dlažbu nebo jakou jsi vybírala stěnu do obýváku... nic ve zlym, to jen, že řikáš, že to nemůžu posoudit ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?