Termín dokončení stavby - červen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, hledám někoho, kdo staví rodinný domek,ať už s firmou na klíč, svépomocí nebo sám a má předpokládaný termín dokončení v červnu 2008 + -. My stavíme s firmou na klíč a 31.6.08 by měl bý domek hotový, proto piště piště, podělte se o informace ať můžeme porovnávat... :-D
hamar: jo ten obklad...nevim, co je to zač, byl u toho akorát štítek s názvem Blown 10 S viděli jsme to v prodejně v Sicu v Praze na Čerňáku
kati, jsem tu!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
kacabacka: uprimne, to ani ty nekvalitni italsky za 200,-/m2 nekoupis. Kterej blbec vam tenhle rozpocet delal, ten u toho nemohl premyslet nebo byl totalne opilej:-)
Profilova fotka
kaci: no ale jak jsi psala ze ten vas koordinator ma u Sika 20% slevu, tak 20% z 30 tis, tj. 6 tis, coz uz je slusny. A stejne. Obklady cii dlazbu - kvalitni - pod 350,- nesezenes
hamar: čusky :-D my budeme ve čtvrtek přebírat první patro a pak už se budou dělat krovy :-D však my vás ještě doženem :-D :-D :-D doufám.... godi: no, teď si taky řikám, co to bylo za dementa... ]-( máme tam pořád rezervu, něco nám zbyde z oken, pořídili jsme je levnějc, tak to do toho celý asi padne.... :-( je fakt, že prostě levnější pěkný neseženu :-( mě to tak štve... Mě se celkem líbí ta Electra, ale manželovi ne...na těch listelách to hrozně naskáče
godi, to je fakt, já teda viděla jen pár za 350. Danou škálu??? Kdyby bylo na mě, tak je fialová, jenže ta se nelíbí manželovi a oranžovohnědou budeme mít v horní koupelně a žlutou mají naši. Zelená s modrou jsou hrozně studený, takže ty jsme hned zavrhli, takže v úvahu připadá akorát červená :-D Teď jsou koukala na fotogalerii ze všech Sik, celkem zajímavý, sice jiný kombinace, ale většinou hrozně podobný (konkrétně v té Sambě) :-(
holky, ještěže mám manžela flegmatika, kterej moc cenu obkladů neřeší. Já to sama nespočítám, takže vždycky až sednu s bratránkem, ten počítá metry a já cenu. S těma obkladama se radši nechám překvapit celkovou sumou za veškerý obklady do domu a nebudu to nějak rozebírat ;-) Kati, to je možný, že nás doženete, přece jenom s firmou to jde rychle, my než se domluvíme, záleží na tom, kolik bratránek sežene lidí atd. Je toho hodně, ale už se to aspoň hnulo a snad už se to nezastaví a v červnu se stěhujeme aspoň trochu zařízeného baráku.
hamar: tak to mam podobnej problém - zelená, modrá, moc studený, žlutá a béžová moc vyblitý, hnědá nic moc, fialovou budeme mít dole, červenou nemam ráda, tak zbejvá už jen oranžová to je Electra a Indie a electra se nelíbí manželovi, hmmmm, takže mi nic jinýho nezbejvá....našla jsem ještě jednu takovou pěknou oranžovou keramikasoukup ale stojí skoro 700 kč za m2 :-S
aha, tak ono to nejde dát přímo na tu stránku.... je to v tom katalogu na str. 44 co vy na to? x-)
hamar: já myslim, že už pod nulou nebude, ani v noci...takže pohoda klíííídek 8-) když jsou peníze, tak to jde, horší bude, až dojdou :-p jakože nám s tímhle postupem asi brzo....ještě jsme ani neřešili ty podlahy, potřebuju vidět ten novilon....a nebo to, co mi posílala godi, ale to se mi zdá podězřele levný :-N
co jsem četla o cenáh Novilonu, tak záleží na kvalitě a využití, dá se sehnat prý za 350Kč, ale v imitaci dřeva a takový, aby vydrželo prý stojí kolem 500-700, ale dá se sehnat i za 1000 za metr :-D Ta oranžová se mi líbí a ještě se mi líbila Sari, je ještě na stránkách před tou tvojí, červená :-D ,ale ta cena. Sice je to rozmazaný (asi schválně, aby hned neodradila zákazníky :-D ), ale určitě to bylo přes 1000 za metr2 :-( ]-(
hamar: místo myši ti tam naběhne lupa, když na to klikneš, tak se ti to přiblíží a když pak zaroluješ rolovátkem na myši, tak se to po chvilce zaostří ;-)
Článek se načítá
to radši ne, ještě by mě mohlo ranit :-D
Profilova fotka
kaci: a co by se libilo manzelovi??
Profilova fotka
to je neco podobneho te electre, bych nerekla, ne?? takovy styl kaci, nechci ti brat iluze,ale dle dlouhodobe predpovedi na mesic, to jeste pujde pod nulu, pry az na 6 st:-( Podezrele levny,ale je to osvedceny, tchan to ma na podlaze uz asi 3 rok a naprosto neni problem
no, s tím počasím, nevím jak u vás, ale tady u nás na Moravě je přes noc a ráno tak -6 stupňů a než se oteplí, tak je odpoledne a sluníčko zase zapadá a nehřeje ]-(
hamar, godi: tak to jo, na Moravě je větší zima tady v Praze máme po ránu tak +3 a přes den kolem +6 ;-) někdy i teplejc... Manželovi se líbí ta india... zítra čusky, jdu hajat x-)
já taky tak se loučím a dobrou, zítra se tu určitě ukážu ;-)
ahojky :-)
čauky :-)
Profilova fotka
hamar: ja kazdy den rano skrabu auto a odpoledne by se mohl clovek opalovat:-) kaci: tak dejte tu Indii, ne??
godi, dnes u nás není teda vůbec hezky. Ráno jsem vezla tchána do nemocnice na převaz a byla taková kosa... Než jsem stihla oškrábat auto, byla jsem jak mrazík :-D A mlha, ta by se dala krájet, naštěstí před chvilou opadla, tak snad se chvilku ukáže sluníčko ;-)
godi: ty jo, počítám to znova jako dement a furt mi to vychází na moc peněz :-| Uvidíme, kolik nám zajistí stavební firma slevu, ale pro tu Salsu dolu už jsme rozhodnutý :-D tak aspoň jednu už máme za sebou :-D
Profilova fotka
hamar: u nas bylo rano tak -3, silena mlha, ale ted krasna modra obloha, jak v lete, sviti slunicko a je krasne teploucko:-) No melo by vas to vyjit neco okolo 10 - 11 tis. dle toho co jsem pocitala ja...
Profilova fotka
ahojky holky, takze prave jsme se vratili ze stavby a vypada to dobre a to to jeste neni zasparovane:-) jdu stahnout fotky z fotaku a hodit to do alba
ahojda holky, tak jak dnes je, že se tu ještě nikdo neukázal :-( godi, teda vypadá to fakt perfektně, kdo to navrhoval??? Ty, manžel nebo oba dohromady?
godi: vypadá to dobře, já ale nevim proč, ale pořád mi ta oranžová přijde dost agresivní, ale zase když jsem si v Sicu do týhle kupelny stoupla, tak to nepůsobila tak "řvavě" možná to dělá i ta fotka...řekla bych, že ve skutečnosti nejsou tak hodně oranžový ne? Jakou jste si k tomu vybrali dlažbu? Myslim, že tam k tomu jsou dvě varianty, jedna je taková světlejší jednobarevna a druhá je o něco tmavší a má na sobě nějaký vzor...
ta koupelna indie, co mam v albu je světlejší, je tam víc bílý a pokud se pro ní rozhodneme, tak to plánuju nějak podobně ;-)
Profilova fotka
hamar: jako podileli jsme se na tom oba,ale vic ja:-) kaci: jako jo, je to takova zariva, syta oranzova,ale ty fotka to vic zvyraznuje, to asi jo. ale me se to libi.Dali jsme si tu svetlejsi myslim, je ta lacinejsi:-)
Profilova fotka
kaci: bilou koupelnu vazne nechci, to bych si pripadala jak v nemocnici, te bile tam je az moc

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?