Cement Grey dveře? Poraďte prosím, zdali se hodí.

Dobrý den, potřebuji poradit, už si s tím pár dnů lámu hlavu a pořád se nemůžu rozhodnout - odstín dveří. Uvažuji o barvě cement grey - je to však barva dozelena (viz příloha), v tom samém odstínu budeme mít kuchyňskou linku (netrefíme úplně ten stejný odstín, ale bude hodně podobný), sedačku v podobné barvě. Muž říká, že se to bude hodit, ať do toho jdeme, ale pořád z toho mám trošku obavy, je to dle mě dost odvážné. Zdi budou světle šedé betonové. Okenice máme šedé. Podlaha zlatý dub. Napadly mě ještě šedé dveře a černé kliky, ale spíš by zanikly. Stejný odstín jako podlaha jsme nemohli nikde trefit, tak jsme od toho upustili. Co myslíte? Mockrát děkuji!
Odpovědět
Profilova fotka
@pj_bydlime na mě by už té šedé bylo asi nějak moc, připadala bych si jako ve vojenském bunkru.....nechcete to spíš něčím rozstřelit? Ale nenapadá mě moc, jakou barvu místo toho zvolit 😕
Odpovědět
@ptjj praaave, ale čím.... Už se mi o tom i zdá! 😄
Odpovědět
Profilova fotka
@pj_bydlime Dala bych dvere buď bílé nebo dřevodekor podobný podlaze.
Odpovědět
Ja bych sla bud do tmavsich sedych nebo mozna i by se nasel nejaky drevodekor v sedem odstinu. Ta sedozelena se mi libi na lince, i sedacka muze byt hezka, ale na tech dverich se mi to moc nezda 😕
Odpovědět
A mně se to líbí...ta zelená je krásná na těch dveřích, sama mám zelenou sedačku. Ale nedala bych si zelené dveře, bála bych se, že se mi ta zelená okouká. Jediná jiná varianta je bílá pro mne (k zelené sedačce a zelené kuchyni). Pokud ale to je příliš nuda pro vás, pak bych šla do zelené. Jsem si jistá, že návštěvy budou chválit a chválit. Ta barva je přenádherná.
Odpovědět
Profilova fotka
@norikakaa o návštěvy tak úplně nejde, musí se v tom cítit hlavně dobře ti, kdo tam bydlí 😉
Odpovědět
@marushkap V obchodech s dveřmi říkali, že na takovou barvu ještě nelakovali nikdy.... Lidé se toho bojí a samozřejmě právem... 🙂) Vzhledem k pořizovací ceně dveří do bytu je to opravdu velká položka, pokud člověk nechce dveře v základu, tak se drží raději osvědčených kombinací... My ještě počkáme jak nám vyjdou barevně ty betonové zdi - to se právě nedá nikdy uplně odhadnout dopředu a pak to rozsekneme, ale jsme na 80% nakloněni té zelené.... Díky za názor! 🙂
Odpovědět
@norikakaa Děkuji za názor, je to vážně krásná barva, ty výraznější barvy se okoukají opravdu rychle, já jsem dost konzervativní člověk, tak proto to tak řeším, trvá mi dlouho než se pro to rozhodnu... Nicméně nakonec i koupelnu budeme mít takovou dost odvážnou, já chtěla jen betonovou stěrku a nakonec tam bude dost výrazný obklad.... 🙂))
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?