Luxusní sedací souprava, co na ní říkáte?

Zobraz úvodní příspěvek
Rád bych znal váš názor na tuto italskou sedací soupravu. Splňuje vaše kritéria?
Odpovědět
1
2
@fotrtom rozhodují o tom většinou fundovaní lidé, kteří se věnují módním trendům. A ano uvažuji o koupi.
Odpovědět
@taticek1980 přečetla jsem celou tuto diskuzi a fakt se bavím :-D chcete znát jen názor lidí na tuto sedačku, ale jakýkoliv jiný než obdiv hned považujete za špatný a přesvědčujete, že pokud sedačku neviděli naživo a neseděli na ní, tak tomu nerozumí a nemohou hodnotit Opravdu nevěřím, že nejste prodejce této značky, nebo její PR manažer nebo tak něco :-D A mimochodem moje požadavky nesplňuje, má vysoký okraj :-S sedačku máme a nesháním se po nové, ale kdyby náhodou jo, tak ty s vysokým okrajem jsou ihned ze hry venku.
Odpovědět
Profilova fotka
tak třeba já mám matraci od eurotestu a přijde mi luxusní i kdyz stojí jako dormeo ale je jedinečná, dvacet záruka, sestavena na míru a zdarma možnost kdykoli měnit výplně. I s super masivní posteli staly 40 tisíc. Luxus nemusí být drahy
Odpovědět
@subsomi tak to píšete hodně zkresleně. Mně nevadí negativní názor od různých lidí. Výjimku tvoří jen jeden člověk, který je negat na všechno. A reagoval jsem, že komfort se těžko může hodnotit na základě fotky, aniž bych si sedací soupravu vyzkoušel, to je celé. A opravdu věřte, že nejsem prodejce této značky, ale jiné ano.
Odpovědět
@kristyn.g ano souhlasím, pro někoho je luxus sedačka z ikei či postel z masivu, protože mu dobře slouží. Nic proti tomu nemám...
Odpovědět
Tak jinak, před chvíli jste dodal, že uvažujte o koupi této sedačky...... a k tomu potřebujte znát názor jiných ????? =-) Když já něco chci, tak se rozhoduju podle sebe, maximálně se zeptám jiných na jejich zkušenosti (např. u elektroniky jestli to není moc poruchové apod.) a ještě "fundovaní lidé, kteří se věnují módním trendům" = budižničemu, co si myslí, že má patent na krásno :-.
Odpovědět
@subsomi přesně tak! rád bych slyšel názor kolemjdoucích ;-) nekupuji ji pro sebe.
Odpovědět
@taticek1980 Tak v tom případě už úvodní dotaz měl být formulován jinak, aby bylo jasné nač mají kolemjdoucí odpovědět. Za mě NE (vysoký okraj), ovšem toto je pouze můj subjektivní názor a my (s manželem) máme své důvody, proč rozhodně nechceme sedačku s vysokými okraji.
Odpovědět
@subsomi co myslíte tím vysoké okraje, jako opěrky?
Odpovědět
@taticek1980 to kam bych si teoreticky měla položit ruku, kdybych seděla na kraji, ne to za zády
Odpovědět
@subsomi Váš subjektivní názor je pro mě důležitý a děkuji za něj.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 4 letech
Ta sedací souprava z prvního obrázku je velice pěkná 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Design pěkný, vzhledově bych jí klidně brala. Ale to je individuální. Kvalita... nemohu soudit z fotky. Funkčnost... relativní. Sami hledáme sedačku rozkládací pro případ nemoci nebo valeciho rodinneho dne, s rozumnou možností péče o povrchy kvůli dětem, chceme možnost hlavove opěrky, vysoké nohy kvůli úklidu, chceme dlouhou životnost, ideální když je možnost nechat po čase sedačku precalounit u výrobce. Ráda podporuju domácí značky. Zuby si brousime na soupravu od Jecha. Ráda mám třeba i Polstrin. Označení luxusní už dávno ztratilo svůj význam a většinou jediná jistota, která se za tím skrývá je to, že obyčejný člověk na ní finančně nedosáhne.
Odpovědět
Mě se líbí moc, mám podobnou od Phase👍
Odpovědět
Profilova fotka
taticek1980 sedačka je nadčasová a luxusná, kvôli kvalitným materiálom je nezmar, veľa vydrží, investícia na veľa rokov, čo sa odzrkadlí v tom, že nemusí človek rozmýšľať o 2-3 roky, že je značne opotrebovaná. My sme mali novú sedačku od SK výrobcu za 1000 €, čo sme museli vymeniť po 2 rokoch, lebo sa už vlnila látka a od slnka aj farbu zmenila... Takže teraz máme túto: http://www.romsofas.co.uk/sofas/premi... a je naozaj vynikajúca.
Odpovědět
@sviva Na sedačku od Jecha si také brousím zuby 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@evulebobule já se pro ni definitivně rozhodla po informaci o možnosti precalouneni. Řešila jsem textil vs. malé děti... První potah půjde do kopru a až odrostou dáme nový. Na konstrukci mám samé dobré ohlasy a ta nová Levi, tu prostě udělali pro nás. Přesně viz moje požadavky výše a ještě jde, myslím, potah stáhnout a vyprat. Jen se na ni musíme ještě dojet posadit 😁
Odpovědět
@sviva tak vyzkoušet ji je potřeba. Tak snad na ní u nás taky dojde 😉 škoda, že Levi nemá konfigurátor 😁
Odpovědět
@taticek1980 nejsem z ni tak uplne v transu.Bocnice chci na obou koncich,dale je docela nizka a js uz chci vysi posez,tak 49 cm a mam rada vyssi operky. Libi se mi docela kombinace s tou fialovou a pak vysi nozky-aby projel robotak.
Odpovědět
Profilova fotka
@evulebobule nemá, no. Třeba bude, časem. Jakou máte vyhledlou vy?
Odpovědět
@lsksko moc pekna,vypada to i navyssi posez,takova mastodontni; mohu se zeptat,kde jste ji koupili,jestli v cr ci st?
Odpovědět
Profilova fotka
@catle obchod je na Slovensku: https://www.zeno.sk/znacky/rom/ https://www.zeno.sk/wp-content/upload...
Odpovědět
Do IKEI bych jel leda tak pro příslušenství...sem tam polštář, nože, misky, talíře, sklenice a pár dekorací.Ale určitě bych si tam nekoupil ani sedačku, ani jiný "nábytek" jestli se tomu teda tak dá říkat.Měli jsme v práci ten malý stolek čtvercový, takový...nevim....stál okolo stovky a tvarilo se to jako nabytek. Uvnitř taková ta vostina, karton jako vyztuha.Bože to ani odrezky dřeva nevidělo. K sedacce...Nevím jaká je, neseděl jsem na ni, vzhledove to není můj typ a o luxusu bych asi nehovořil byť připouštím že i něco malého nepříliš výrazného může mít svou kvalitu a cenu.Jako pro dva lidi na sezeni jako dva pritisknuti holubi vedle sebe dobrý.My uvažujeme tak, že chceme pozvat i někdy návštěvu a ne jednoclenou.Takže my vyhledavame sedacku 4 a více sedáků. Takže asi tak
Odpovědět
A za mě ještě, já bych si nikdy nevybral sedačku bez operky hlavy.Při opreni chci mít kam opřít hlavu v dané výšce.Nedokážu si představit u tohoto sledovat film.Takže sice třeba luxusní ale praktičnost nula.A to se dají vyhodit peníze za lepší a jine či vhodnější věci,ale kdo na to má, je to jeho věc
Odpovědět
@sviva Levi se mi taky moc líbí. Ale podle obrázku se mi zdá, že má volné polštáře za zády, což mě odrazuje. Nechci je pořád rovnat. Líbí se mi Tiffany, tam jde doobjednat i vyšší sed.
Odpovědět
Mě osobně nepřijde sedačka nic extra (jedině snad viditelné nožičky). Vzhledově tedy tak standard,což je o vkusu každého. Nevim co je na ní luxusního jak píšete, možná cena🤣. Osobně bych si ji nikdy nekoupila, protože má nízké opěrky zad a navíc vypadá že i polštáře jsou volné, což za mě nikdy.
Odpovědět
Profilova fotka
Fajn jsou nožičky, jelikož se bude dát lehce pod sedačkou uklidit, jinak bych do toho nešla. Je nízká, už bych nechtěla sedačku bez opěrky, byť jen na jednom konci a také bez opření hlavy. Máme podobný typ a nesedí se na ni OPRAVDU pohodlně, když je u nás navštěva rozdávám polštáře a když jsme sami tak na ni jedině ležíme.
Odpovědět
Profilova fotka
@taticek1980 slova "luxusní, módní, trendy a nadčasový" nikdy nevyjadřují opravdové vlastnosti popisovaného zboží.....z mé zkušenosti se v takových případech vždy jedná o "pozlacené lejno" a divím se každému markeťákovi, který taková slova použije 😉 já bych si takový výrobek už z principu nekoupila
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?