Dveře PRUM. Zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Máte zde někdo zkušenost s dveřmi fy PRUM? Mám zájem o provedení v CPL, odlehčenou dřevotřísku. Budu ráda za všechny vaše zkušenosti.
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
@libusekrivankova No tak to jsem ráda, že jste spokojení :-D
Odpovědět
@libusekrivankova Mohla bys mi prosím tě poslat fotečku těch Vašich Dveří, mám vybráno taky perra mokka..;-) díky
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
@katkaajurko jste spokojeni s dveřmi fy Prum? @petraxname @yess99 @libusekrivankova
Odpovědět
@bublina88 nemám prum, protože montážní firma nebyla schopná objednat správný rozměr dveří
Odpovědět
Profilova fotka
@bublina88 my sme spokojni, dvere su krasne a vyzeraju kvalitne ... navstevy chvalia ;-)
Odpovědět
@petraxname nechápu, že někde to vypadá jako by o zákazníky nestáli
Odpovědět
@bublina88 my máme dveře Prüm a jsem max. spokojená. 8-) Jak jednáním na prodejně - kočka byla velmi ochotná - tak i potom s obchoďákem, zaměření bez problémů, jen kvůli dveřím do pouzdra delší termín dodání, ale jinak teda zatím dobrý.. Máme 11 dveří a ani jedna reklamace - žádné škrábance, kazy nebo že by byly křivé - montáž zvládl manžel sám úplně v pohodě. Máme je teprve od 4.7.2013, tak uvidíme jak dál..
Odpovědět
@bublina88 firma udělala chybu, že dveře sice správně zaměřila, ale špatně objednala od dodavatele. Otvory jsme měli větší a dveře do nich menší. Firma to chtěla dozdít, my chtěli nové dveře. Firma řekla, o.k. ale zaplatíte vyšší cenu (v době, kdy jsme objednávali dveře měl Prum 20% slevu), my chtěli nové dveře za původní cenu. Handrkování jak na koňském trhu, nakonec jsme se domluvili, že od smlouvy odstoupíme a už o sobě nebudeme chtít vědět. Dveře jsme pak vzali u Sapeli za menší cenu než Prum.
Odpovědět
Profilova fotka
@bublina88 Jsem spokojená, kvalita je stejná asi jako Sapeli. Ty dražší jsou OK a uvidíme, jak dlouho vydrží ty levnější standart.
Odpovědět
Zdravím, také máme dveře Prum a jsme maximálně spokojení. Máme odstín pera mokka a vypadají úžasně. Všichni nám je chválí. Na kvalitu také nemůžu říct nic špatného.
Odpovědět
@petraxname tak to se nedivím. Moc profesionální to od nich teda nebylo
Odpovědět
Profilova fotka
myslím si,že dveře Prum jsou kvalitní,také jsem je měla vybrané,ale na poslední chvilku jsem si vybrala jiné,protože mě od takové značky zklamal jeden detail,že zasklívací lišty jsou zatukané :-( i ve studiu potvrdili,že jsou snad jediný a nechápou proč to takhle řeší,např.u světlých dveří nic moc...nebo nerez rámeček.
Odpovědět
Článek se načítá
Dobrý den, mám s nimi dobrou zkušenost. Nakupoval jsem tyto dveře přes společnost VETROPORTE s.r.o., která také nabízí náhradní díly. http://www.vetroporte.cz/
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Dobrý den, máte někdo dveře od Prum Cpl Pera moka?Jak jste spokojeni a pokud by jste měli foto budu ráda :)
Odpovědět
Profilova fotka
@mellilinka mám a jsem naprosto spokojená, dveře jsou krásné a opravdu kvalitní.
Odpovědět
@zmrz_lina děkuji, dveře vypadají opravdu krásně :)
Odpovědět
Máme pera dark (v albu), máme je zatím jen týden, vypadají kvalitně.
Odpovědět
@raven_kix děkujii :) jinak dveře vypadají luxusně :)
Odpovědět
Tak mam po přečtení vlákna zase nad čím uvažovat. :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 10 měsících
Vracím se k diskuzi o této firmě. Dnes jsem se na dveře byla podívat a moc se mi líbí. Chtěla bych CPL pera mokka, ale vůbec nevím, jaký vinil k tomu. Jakou podlahu jste zvolili a jak jste s dveřmi spokojeni? Moc děkuji.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Já musím se poděli se špatnou zkušeností s pražskou pobočkou firmy prum.cz. Jejich metody dodání jsou velmi zvláštní!! :-| dveře objednány (záloha zaplacena) první říjnový týden. Na faktuře uvedena doba dodání - 7-9 týdnů. první prosincový týden telefonát, že dveře jsou již na pobočce, ale po celý prosinec už nebudou mít montéři čas (cože? :-o :-o ) na začátku ledna první termín montáže...bereme si volno, čekáme doma a..NIC. Montér je prý nemocný! :-. další termín, bereme si volno, čekáme, montér OPĚT NIKDE. Tentokrát již žádná výmluva. :-( :-( další termín na začátku února následně zrušen, protože k dveřím chybí kování!! (to si všimli po 2 měsících? :-o ) termín včera, čekáme doma, pán s dveřmi přijede, vyloží je, vezme si od nás klíče od brány a... ZMIZÍ! Od té doby se již neobjevil a prý neví, kdy bude mít čas (a co naše klíče?) :-| :-( :-| :-( :-(
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
charlene @chaarleene mohu se zeptat jak jste spokojeni z bezfalcovými dveřmi? Proniká nějak hluk?
Odpovědět
emate prosim nekdo prum soupacky do pouzdra se zamykanim?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 letech
Do svého domu jsem vybíral bílé lakované dveře asi od 6 dodavatelů . Nakonec jsem (po návštěvě vzorkové prodejny V Brně H-Parku) zvolil dveře od firmy PRUM. Líbilo se mi jak provedení těchto dveří, tak i obložek. S obchodním zástupcem panem Grossem, z této vzorkové prodejny jsme při zaměření doladili dispozici jednotlivých dveří . Doporučuji navštívit tuto prodejnu, byl jsem velice spokojen jednak z pohledu kvality dveří tak i s přístupem prodejce. Jirka
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Rekonstruovali jsme dům s dveřmi německého výrobce Prüm. Chtěli jsme kvalitu a dost jsme tedy přeplatili. Bohužel, vyhozené peníze. Dodané dveře i zárubně se technologií výroby liší od vystavených na prodejně. Hrany zárubní nemají přetaženou fólii jako ve vzorkové prodejně, takže po pár týdnech hrany nevydržely styk s vysavačem a začínají se odlupovat. To se nám u předchozích zárubních dělo taky, ale až po mnoha letech... Dveře samotné - máme lakované Royal - barva ve svislých drážkách není dobroušená, takže je tam taková krupička, hezké to není. No a to nejhorší - máme dveře plné a tzv. panoramatické prosklené. U těchto typů dveří se vzájemně liší barva - jiný odstín bílé jak u dveří tak i u zárubní. Vysvětlení je, že tyto prosklené dveře nevyrábí Prüm, ale v Česku firma Hort. Provedením jsou i jiné zárubně firmy Hort - mají přetažené fólie přes hrany, jsou kvalitnější než Prüm. Ještě k termínu dodání - první várka dveří dorazila 2 týdny později než původně potvrzeno (celkem 15 týdnů) a druhá várka ještě o 37 dnů později. Prosím zvažte, jestli chcete opravdu tyto předražené dveře. Co třeba dát ty tisíce navíc na dobročinné účely ?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Kdybych mohl zpětně objednat dveře jinde tak bez váhání bych to udělal. Špatné zaměření dveří do koupelny - jednoznačná chyba na straně firmy a 2 roky jsem tahal zpět své peníze a nakonec jsem po arogantním jednání dostal zpět polovinu ceny. A jsou dražší než konkurence. Čili nedoporučuji.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?