Poraďte plastová okna bílá a hnědá (imitace dřeva)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky stavitelky i zařizovatelky :-) Potřebovala bych poradit, slyšet zkušenosti Vás ,které mají plastová okna s imitací dřeva. Moc se mi libí tyhle "hnědé"okna, vice nez-li bilé plastovky, jen mám strach z toho že se jedná o jiný technologický postup, kdy se na plast dává fólie s daným odstínem a typem "dřevěné imitace". Mám strach, že se to bude loupat, nebo nejka jinak pracovat. Prosím podělte se se zkušenostmi jak jste s "hnědými "okny spokojení, jak slouží. Případně zda doporučit, nebo nedoporučit jejich pořízení. V obchodě Vám každý prodejce řekne , že je to bezproblémů, ale víte jak to je.. Hlavně aby prodali. Doufám, že se dočkám Vašich příspěvků. Děkuji
Odpovědět
kaacka ja by som mriezky nedavala. uz len preto co si pisala vyssie: bylo receno, ze trochu ubiraji na izolaci, resp,. pridavaji tepelnym ztratam a toto nam tiez povedala pani ktora nam predavala okna. aj ked my sme ich nechceli vobec. pridam ti farbu aku mame my na oknach a dverach je to orech.
Odpovědět
@kaacka od místní firmy Well okna (dali jsme na doporučení firmy, která nám stavěla dům), ale asi jsem měla víc řešit ten profil. Máme deceunick zendow a je takový moc "záhybový". Někdo to tu výše psal - mimo jiných paramaterů (komory, skla atd.) je také důležité, aby ta okna byla udělaná dobře - ty spoje a i ten tvar profilu oken.
Odpovědět
kaacka - pokud se rozhoduješ mezi bílou a dekorovanou folií tak bych hlasovala určitě pro dekorovanou folii. Bílá vevnitř je ok ale venku je to furt ušmudlaný :( Hlavně pokud sou okna u silnice tak je to dost nepraktický, navíc mě přijde že se do toho ta špína zažírá a prostě to nejde dokonale dolů....(na těch foliích se možná taky drží špína ale aspoň to není tak vidět :-D)
Odpovědět
Diky vsem za postrehy. :-) ¨ Mima1: ty dvere jsou nadherne :-) :-) Neco takoveho by se mi take hodilo, aspon by bylo vice svetla v chodbe. O mrizkach jsem puvodne uvazovala hlavne proto, ze mi prislo, ze to okno bude vice zpevnene. (ale to asi taky ne) Hlavne taky proto, ze bydlime vedle hevzdneho mestecka (viz foto) denne tam s detmi chodime na prochazky a me se to strasne libi. Ale kdyz jsem to obhlizela vice zblizka, zjistila jsem, ze to jsou drevena okna a ty pricky se daji sundat - jsou predokenni. ...... :-)
Odpovědět
ten svetlik sa dal dat aj hore este nad dvere ale moc som nechcela preto som ho dala iba hore. ale boli vseliake dvere az som sa nevedela skoro rozhodnut :-) tak drzim palce vo vybere
Odpovědět
@martith: koukla jsem konecne na firmu, ktera vam delala okna. Maji teda dost bohatou nabidku. Mohla bych se zeptat, jak to vyslo financne? Treba pro srovnani, jestli byste vedeli treba ty balkonove dvere v patre? :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Dobrý den, ráda bych se zeptala na Vaši zkušenost. Kupujeme s manželem starší dům, ve kterém nechali loni udělat bílá plastová okna. Já bych raději hnědá - je možné už na hotová okna nalepit fólie nebo je nějakým způsobem nabarvit? Děkuji za odpověď a případnou radu. Iva
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?