Na koľko odhadujete tento plot?

Uvažujeme o svojpomocne urobenom plote a páčilo by sa nám niečo takéto. Dom sa stavia na klúč a pohltil už dosť financií, tak sme hľadali variantu plotu, ktorá by bola lacnejšia a zároveň by sa nám páčila. Nemáme však žiadnu predstavu koľko by nás cca stál materiál na takýto plot. Chceli by sme ho do výšky cca 1,5m a celkovo by sme chceli dĺžku 25m. Máte niekto skúsenosti? Vopred ďakujem za každý postreh.
Odpovědět
Profilova fotka
@nina004 ten spodní je hliníkový, to si doma asi sami neuděláte.
Odpovědět
@nina004 koukni ke mne do alba, mame to stejne. Ram na branku a velkou branu nam delala firma, zbytek vyplne a cely plot delal manzel (mame temer kazdou "diru" jinak velkou). Jinak delka je 25 metru a vyska asi 1,2 m. Barva stala kolem 4000, delali jsme dva natery a drzi 3. rokem a drevo z pily asi kolem 24.000 Kc.
Odpovědět
@zmrz_lina Ja som len v rychlosti pozrela obrazky na googli pre predstavu. Ani som si nevsimla, ze to je hlinik.
Odpovědět
@linee Ahoj. Pozrela som do tvojho alba a takto nejako by sme to chceli. Dakujem za info dufam, ze sa do nejakych 40-50tis.zmestime.:)
Odpovědět
@nina004 pokud vam jde pouze o barvu a drevo a sroubky a praci si delate sami, tak si myslim, ze rozhodne ano. Ale obejdete nejake pily v okoli a zeptejte se na ceny a nechte si to nacenit. Pak take zalezi, jakou sirku chcete delat, poradi vam i tloustku prken, aby se vam to nekroutilo, popr. zda nebudete muset zpevnit jeste uprostred. Nejhorsi a nejdelsi je to natirani. Nez natres, vyschne, znovu natiras....pak to uz jde raz-dva. Drzim palce.
Odpovědět
@nina004 mne prijde, ze spodni obrazek je drevo nebo drevoplast na pozinkovane konstrukci, ale obrazek je trochu rozmazany.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?