Koupelna v podkroví - rohová vana

Profilova fotka
Prosím vaše postřehy a inspiraci k rohové vaně 150x150cm. Vejdete se tam dva a je to pohodlné ?Jak mate vanu obloženou? Je lepší panel? Děkuji 😉
Odpovědět
Neznám nikoho, kdo by byl spokojený s rohovou vanou, ale třeba je to náhoda. (velká spotřeba vody, špatné mytí, zavere hodně prostoru.) Panel rozhodně nedoporučuji, vypadá to velmi levně(dávali jsme ho pryč, je to prostě kus plastu). Mnohem lépe a luxusněji vypadá obložení.
Odpovědět
Profilova fotka
@norikakaa naši známí jsou s rohovou vanou spokojení.... když máte dost prostoru v koupelně, je jedno, ze zabere víc místa
Odpovědět
Profilova fotka
Rozměry si nejsem jistá, ale mamka mají velkou rohovou a je super, pro dva i pro děti 👍 My teď budeme mít takový zvláštní asymetr 120x180 a jak tak stojí v garáži, přijde mi malá 😁 A rozhodně hlasuju pro obklad.
Odpovědět
Profilova fotka
@luciafff my máme, rádi se koupeme ve dvou. Máme tedy "jen" 140x140, ale i tak stačí na pohodlný relax (navíc já jsem cvalik :smiley🙂. Koupelnu nemáme nijak obří, přesto jsme se nenechali odradit řečmi, že jsou lidé nespokojení. Panel jsem zvažovala, ale nakonec jsme obložili mozaikou, a to kvůli tomu, že panel nedoleha k zemi a může tam zatect a drží se tam prach. Fota mám v albu http://www.modrastrecha.cz/blog/nobon... Jo a u rodičů jsme měli asymetrickou rohovou, ale ta byla ve dvou nepohodlna.
Odpovědět
Profilova fotka
My měli rohovou vanu v podkroví normálně obloženou kachličkami. Teď máme větší koupelnu dali jsme si taky rohovou vanu. Děti se občas koupou, a já třeba jednou za měsíc 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?