Stará zeď na pozemku

Profilova fotka
Ahoj, jdu na Vas s dotazem ohledne zdi, ktera nas deli se sousedy, zed je na nasem pozemku, a neumim si moc predstavit koukat z francouzskyho okna na toto. Ted jsme ve fazi, ze mame hotovou zakladovku, a nechci potom resit bourani zdy az bude hotova fasada. Chceme zaroven maximum soukromi od sousedu.A ja se ptam - je stopro na miste tu zed zbourat ted jeste pred hrubou stavbou a popr.cim nahradit? Diky za odp. 4.a 5.ta fotka je foceno ze strany sousedu (z jejich pohledu je zed vyssi protoze nas pozemek je vyvysenej)
Odpovědět
Jak pises,urcite zbourat a dala bych https://www.google.com/search?q=beton...
Odpovědět
Na soukromi dobry.. 🙂
Odpovědět
Ja bych to to rozebrala a material pouzila do gabionu. Mate tam tuny skvele pouzitelneho kameni!!
Odpovědět
Asi jsem divna, ale ja bych tu zed vyuzila jako soucast zahrady po par upravach a sanaci. Radsi smerem k sousedum koukat na peknou zed se zeleni, nez pres/skrz plot, ci latky zelene, apod.
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych tu zeď taky zachovala, jen vyspravila. Podle mě je zajímavá a tisíckrát lepší než nějaké hnusné betonové bloky, které má dnes každá druhá novostavba. Můžete ji třeba nechat porůst popínavkami a bude to krása.
Odpovědět
Ta zed je krásná! Co bych za ní dala, moc vam ji závidím! :) Pokud by to šlo, urcite bych ji zachovala, opravila. Nějaké záhony před ní, trávy a kvetoucí byliny, obcas stromek. No nádhera! :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?