Menu Forum

Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

25. lis 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
andydrzka
72
Registrovala se 26. května 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 309 příspěvků. Má 27 přátel. Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
andydrzka
72
Registrovala se 26. května 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 309 příspěvků. Má 27 přátel. Region Pardubice.
 @ztk ahoj, bydlíme v 632 a přímotopy máme akorát v ložnici, šatně a zádveří, jinak všude podlahové topení ... a u 631 má místo pokoje kuchyn @songs, tak k ní mrkni, ve fotoblogu má fotky emoticon
31. led 2015 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
Registrovala se 28. července 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 944 příspěvků. Má 28 přátel. Region Praha.
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
Registrovala se 28. července 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 944 příspěvků. Má 28 přátel. Region Praha.
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @andydrzka @ztk a songs maji i pod schody udelanou spizirnu emoticon ve standartu to v 631neni. Ale tohle je parada;)
31. led 2015 v 16:31  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
Registrovala se 30. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 167 příspěvků. Region Praha - východ.
  • Stavím dům
    Svojetice, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
Registrovala se 30. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 167 příspěvků. Region Praha - východ.
  • Stavím dům
 díky holky, ještě, že Vás tu mámemoticon))))
31. led 2015 v 19:08  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
 prosím kdo tu je a už bydlí a máte přímotopy? máte zjištěno, kolik protopíte???
31. led 2015 v 19:10  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katunkaj
67
Registrovala se 5. listopadu 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 210 příspěvků. Má 33 přátel. Region Kladno.
fotoportrét
fotoportrét
katunkaj
67
Registrovala se 5. listopadu 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 210 příspěvků. Má 33 přátel. Region Kladno.
 @ztk My máme 632, přímotopy nahoře, v předsíni, dole v koupelně a v pracovně, v obýváku a kuchyni je podlahovka. Když topíme v krbovkách, tak nám ani nahoře přímotopy nesepnou...jsme první zimu, takže konkrétní čísla zatím nemáme, ale muž je celkem pečlivý a každý měsíc kontroluje stav elektroměru a je zatím spokojený...co se celkem elektriky týče emoticon Sousedi maj 631, přímotopy všude, bez krbovek a za loňský rok byli mooc spokojení se spotřebou...a mají rádi teplo...topí na 23 stupňů
31. led 2015 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
 katunkaj děkuji za info a jakou tu podlahovku a na kolik Vás dole vyšla? manžel má strach, že bude velká spotřeba..... nevíme jaké jsou ted ty přímotopy a jejich nastavení, ale kdysi to bylo hrozně prodělečné.....
31. led 2015 ve 22:11  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
 a jak to funguje ta podlahovka?
31. led 2015 ve 22:12  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitchis (39 r.)
8
Registroval se 26. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 50 příspěvků. Má 1 přítele. Prosek / Střížkov, Region Praha.
  • Stavím dům
    Větrušice, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
mitchis (39 r.)
8
Registroval se 26. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 50 příspěvků. Má 1 přítele. Prosek / Střížkov, Region Praha.
  • Stavím dům
 Já vám nevím. Jsem názoru že podklahovka patří tak maximálně do koupelny. Nemám s tím praktické zkušenosti. Jen selským rozumemem si říkám že topit po nábytkem.. potažmo nepřirozené teplo od nohou je divné. Je to jen můj subjektivním názor který nikom nevnucuji emoticon Je mi jasné že moje drahá polovička by to uvítala.. ale já který chodí i v zimě v kratasích a jezdí na kole a koloběžce za každého počasí a i když doma všichni skučí že je jim zima ... mu je vedro... tak po tomto vytápění opravdu netoužím emoticon howg emoticon
31. led 2015 ve 22:56  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @mitchis @ ztk @katunkaj A náčelník promluvilemoticon My budeme mít přímotopy všude - už nebyly penízky, ale jinak bych šla do podlahovky aspoň doleemoticon Děti si hrají na zemi a myslím, že ani nemusíš tak topit, když je ti teplo od nohouemoticon Musíš si zřejmě naplánovat, kde bude jak nábytek resp. asi skříně a tam podlahovka být nemusí
1. únor 2015 v 10:22  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @zth @ mitchis Když jsme jeli kolem Kubise, kde už bydleli lidé, tak jsme tam zastavili a šli se zeptat na reference ohledně stavby a také jak vytápí....Pán nám sdělil, že mají přímotopy a že příště by šli do podlahovky z toho důvodu, že to ušetří místo v tom malém obýváčku (možná měli stand. Kubise bez +1M)
1. únor 2015 v 10:26  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katunkaj
67
fotoportrét
fotoportrét
katunkaj
67
 @evapetrikova Mě by se taky polahovka líbila všude, ale už nezbylo... jinak jak píšu...když zapálíme, tak nesepnou přímotopy ani nahoře natož podlahovka... emoticon Jinak pro mě je hlavní plus, že se nemusí řešit jak nábytek...přece jenom ten obývák není obrovský...
1. únor 2015 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
Registrovala se 13. března 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 353 příspěvků. Má 20 přátel. Jablůnka, Region Vsetín.
  • Stavím dům
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
Registrovala se 13. března 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 353 příspěvků. Má 20 přátel. Jablůnka, Region Vsetín.
  • Stavím dům
    Region Vsetín
 @katunkaj my jsme si přímotopy umístili tak, aby nám nevadily V obyvákové části, takže vymyslet to jde emoticon. Ale moc místa tam fakt není..
@evapetrikova
@ztk
1. únor 2015 ve 14:02  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
 katunkaj kolik jste zaplatili za tu podlahovku dole? a petraop kolik máte těch přímotopů v obýváku?
1. únor 2015 v 17:19  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
  • Stavím dům
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
  • Stavím dům
    Region Vsetín
 @ztk dva emoticon jeden za dveřmi jak se vchází ze zádveří a druhý v jídelně pod oknem.
1. únor 2015 ve 20:38  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katunkaj
67
fotoportrét
fotoportrét
katunkaj
67
 @petraop vymyslet to jde urcite!!! O tom zadna!!! emoticon
1. únor 2015 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katunkaj
67
fotoportrét
fotoportrét
katunkaj
67
 @ztk tedka z hlavy nevim,zitra kouknu do papiru,myslim kolem 20 tisic
1. únor 2015 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @ztk Ahojky posílám obrázek spodního patra přímotopy k sobě do obrázků. Tak mrkni. Jestli je to správně umístěné ti ještě neřeknu, ale za chvilku to budu vědětemoticon
2. únor 2015 v 10:23  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
 holky díky za rady emoticon
2. únor 2015 v 18:52  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tom13
Registroval se 22. března 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 7 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
tom13
 Všechny Vás zdravím. Má někdo z Vás v Kubisovi nainstalovanou cirkulaci TUV?Případně chybí těm co jí nemají? Řeším zda se tato věc do tak malého domu vyplatí a následnou ekonomičtnost provozu. Diky za odpovědi
2. únor 2015 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hondrle
Registroval se 13. listopadu 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 268 příspěvků. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
hondrle
Registroval se 13. listopadu 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 268 příspěvků. Region Brno.
 @tom13 cirkulace je prostě o tom co upřednostňujete a ještě záleží na vzdálenosti bojleru od místa kde nejčastěji pouštíte teplou vodu, ale kde je hranice délky potrubí kde se vyplatí jedno nebo druhé nevím. My máme bojler cca 7m a jsme bez cirkulace a v poho.
2. únor 2015 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @tom13 My máme sice Novu 101, ale cirkulaci máme. Myslím, že spíš je to o pohodlnosti. Zapnete kohoutek a teplá teče. My ji máme nastavenou jen na určitou dobu - Ráno asi hodinu, pak až odpoledne po 16. hod. do 22 hod. A jak říkám, je to o pohodě.
2. únor 2015 ve 21:40  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitchis (39 r.)
8
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
mitchis (39 r.)
8
  • Stavím dům
 Zajímavá možnost úpravy pergoly http://www.drevene-garaze.cz/garazove-stani-s-uloznym-prostorem-300x700-b/f7027/ viděl jsem něco podobného u staršího kubise ale nemám foto. Uvidíme co nato stavební ouřad emoticon
2. únor 2015 ve 23:32  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michaela859
45
Registrovala se 14. dubna 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 64 příspěvků. Má 22 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
michaela859
45
Registrovala se 14. dubna 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 64 příspěvků. Má 22 přátel.
 My máme taky všude přímotopy a žádný problém emoticon Momentálně spotřebuje za zimní období elektrřinu ccca za 2 500kč měsíčně. Během letních měsíců to ale vycházelo na 500kč měsíčně. Zálohy máme na 2 500 kč měsíčně, takže by nám to mělo v pohodě vyjít. Uvidíme, ale po prvním vyúčtováním se zimou ( to bude někdy na konci října 2015) Jinak máme nachystané místo na krb, zatím jej nemáme, takže počítám, že příští zimu budou náklady mnohem nižší, alespoň si to pak hezky porovnáme emoticon
3. únor 2015 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tom13
fotoportrét
fotoportrét
tom13
 @hondrle : Souhlasím, že cirkulace teplé vody bude na malou vzdálenost zbytečná a přesně jak píšete jsem se nikde nedočetl od jaké vzdálenosti již je doporučovaná. Proto jsem se chtěl zeptat zdejších majitelů KUBISE 631, zda ti co ji nemají pociťují nějaký výrazný diskomfort v podobě zpoždění přítoku teplé vody ke kohoutků a případně kolik sekund v jednotlivých koupelnách a kuchyni?

Děkuji všem za odpověď.
3. únor 2015 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sun24
Registrovala se 3. února 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 1 příspěvek.
fotoportrét
fotoportrét
sun24
Registrovala se 3. února 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 1 příspěvek.
 Ahoj mám dotaz. Má někdo konkrétní zkušenosti s kuchyní od Lamontu ?
3. únor 2015 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
 katunkaj a andydrzka... holky prosím Vy máte podlahovku, chtěla jsem se zeptat jak to funguje, koukala jsem u katunkaj na fotky a Vy máte nějaké dva typy rozlišné, tzn. že jste si mohly vybrat a připlatit, nebo to v rámci podlahového vytápění fenixu dávají na výběr.... a jsou v každé místnosti termostaty? děkuji za info
4. únor 2015 ve 20:22  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
  • Stavím dům
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
  • Stavím dům
    Region Vsetín
 @sun24 ahoj my ji budeme mít, ale řeknu ti tak na konci března jak vypadá, ale zda budu opravdu spokojená, to budu vědět nejdřív v létě aspoň po nějakém delším užívání..
4. únor 2015 ve 20:36  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katunkaj
67
fotoportrét
fotoportrét
katunkaj
67
 @ztk záleží co máš za podlahu, my máme v kuchyni dlažbu, takže je tam rohož a v obýváku plovoučka a pod ní jsou kabely. každá místnost má svůj termostat a reguluješ si to jak chceš.
5. únor 2015 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andydrzka
72
fotoportrét
fotoportrét
andydrzka
72
 @ztk Káťa byla rychlejší, je to přesně, jak píše - v každé místnosti je samostatný termostat, reguluješ dle potřeby emoticon
5. únor 2015 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
6. únor 2015 ve 14:16 • jankokutil1
Jdi na stranu:   Zruš