Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
Profilova fotka
@ztk omlouvám se za hrubky, byla jsem na telefonu.
Odpovědět
evapetrikova jj taky máme malé děti.... ale rozdělení bych chtěla hned, at už to nemusím řešit.... a jak jste chtěli propojit technickou místnost? a kde jí budete mít? dole v koupelně... právě přemýšlíme nad více variantami, tak jsem zvědavá s čím ve čtvrtek přijdeme od pana Mikuly.... :-)
Odpovědět
hrubky neřeším:) evapetrikova
Odpovědět
Profilova fotka
@ztk chtěla jsem propojit dětský pokoj s technickou místností a tím bych zvětšila dětský pokoj, ale prý to nejde, je tam nosná stěna....my to řešili před půl rokem a třeba rdr něco vymyslelo a už to půjde:) jsem na vás zvědavá jaká varianta zvítězí:) My si ten projekt kreslili sami, chtěli jsme mít oddělený vstup od OP. Změna místností + posunutí stěny stálo cca 50 tis.
Odpovědět
Profilova fotka
@ztk Pan Mikula je úžasnej, vyjde vám vstříc. Určitě mějte třeba více variant. Pan Mikula Vám to nacení a poradí:) Jsem na vás zvědavá, pak musíš dát vědět:) a obdivuju tě, jak nad tím přemýšlíš /te:)
Odpovědět
eva petrikova jj určitě dám vědět, je to hrozné.. furt to doma řešíme a nemůžeme se rozhodnout, jestli zrušit dole ten pokoje, anebo ho zmenšit.... aha a kde tedy máte tu technickou místnost? já myslela, že to máte akorát posunuté a jak jste změnily místnosti? jen ten dole jste zmenšili nebo ještě něco? určitě dám vědět... no právě více variant máme...
Odpovědět
jsem asi už natvrdlá, asi jí máte nahoře, že? myslím tu technickou místnost....
Odpovědět
no my si právě moc nechceme vyskakovat finančnně, už tak nás hodně vyšel pozemek a tak doufám, že spoustu věcí vybereme ve standartu a nebudeme moc doplácet.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ztk Ahojky máme Kubis + 1 modul navíc. Vyměněné pokoje - koupelnu za zádveří. Tím jak jsme to však vyměnili, musí být vstup do koupelny ze zádveří, což je trošku horší, ale hold jsme s tím smíření:) Druhý věc je posunutí příčky a vršek zůstává stejný. Jen je tam udělaná příprava.
Odpovědět
Profilova fotka
@ztk to sem si myslel taky ale není to tak jednoduché. To máš pak hromosvod, komín, zásuvka tam sem, síť na pc a už to lítá :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ztk Jde udělat taky to, že místo pracovny se udělá kuchyň, která může být otevřená do obývacího pokoje:) Někdo to tady má:) a vypadá to taky moc pěkně...
Odpovědět
Profilova fotka
@mitchis @ztk No přesně tak, počkejte na konečné specifikaci. Ještě, že manžel je takový uvědomělý...já bych si toho navymýšlela...ajajaj...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
čau lidi tak co je nového? :-D jakpak se mají mý oblíbení?
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka ahojda, nevím jestli ti nekdo odpovídal, u nás dělali furt u přes víkend, nosili jsme jim vody i píva, i chlebíčky :-) ;-)
Odpovědět
jj já chápu, že to trošku naroste.. ale doufám,že ne zase až tak moc....... evapetrikova jj viděla jsem variantu kuchyně místo spodního pokoje... aha tak vy to máte opravdu rozhozené:)
Odpovědět
@mojsha Ahoj Míšo, co vy, jak se vám bydlí? Už jste si zvykli? My už bychom každým dnem měli do ruky dostat stavební povolení a pak budeme čekat na termín ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vorllinka bydlí se krásně, jsme moc spokojení... ;-) je to paráda
Odpovědět
@mojsha Míšo, jsem za vás moc ráda!
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha ahoj Misi, huraa uz jsi tu s nama. Moc rada slysim, ze se Vam libi v domecku a hezky se bydli. Mam radost a zaroven si me uklidnila,my panelakovy typy nevime co nas ceka;) a uz brzy...9.2.to u nas vypukne:)
Odpovědět
Evi, ted jsem terpve koukla na ten tvůj plánek a už jsem to vše pochopila správně... můžu se zeptat, pračku budeš mít zřejmě nahoře, že? a kolik Vás vyšlo o ten jeden modul navíc.. jsem asi už pitomá, možná už jsi mi to psala, ale já zase nevím... furt se v tom plácám.... ach jo... řeším komoru, docela dole by se mi líbila, tam , kde bych dala mop na vytírání, vysavač, a třeba i zavařeniny a případně další věcí, prostě taková komora.... cca 2-3 metrová.....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@ztk Zalezi jestli budete chtit modul navic -90tis. Podlahove topeni je drazssi. Barevna okna cca 12tis.To jsou asi nejvetsi polozky a pak se krotit s ostatnimi:) Jak se rika korunka ke korunce...
Odpovědět
Profilova fotka
@ztk ahojky to byla telepatie. Pracku budeme mit dole;) A myslim,ze to co potrebujes by se mohlo vejit pod schody. (My mame pod schody cast koupelny).Standart ne.Dobre je treba si to nechat zadelat a budes tam mit kumbalek;) Nekde to na strankach je.
Odpovědět
jasně, no my zůstaneme v tomto základním... a to podlahové asi budu chtít dole..... no uvidíme.... díky moc za info..... ještě k tomu mě zkolila chřipajzna.... tak doufám, že se ještě do čtvrtka uzdravím..... a ještě jedna otázka, když budu chtít měnit příčky posunout třeba za to se taky platí? nebo ne?
Odpovědět
jj no asi bude více variant.... ale doufám, že pan Mikula, když mu řeknu co bych chtěla, jestli dokáže něco vymyslet...... pro nás nejlepší:)
Odpovědět
Profilova fotka
@ztk U pricek pokud se jen posouvaji tak by tam priplatek byt nemusel. Ovsem pokud by to byla nosna stena coz ta mezi pokojem pro hosty a obyvakem je,tak je tam priplatek. Je to z toho duvodu, ze tam budeme mit zelez.preklady.
Odpovědět
jo tak.. tak děkuji za info:)
Odpovědět
Profilova fotka
@pluter Ahojky jak jste dopadli?
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova už 9.2.???? to je za dveřma no huráááá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka díky Leni.. @evapetrikova možná to bude znít divně jo, ale já se furt nemůžu domečku nabažit a někdy to vypadá tak, že ani nechci a nemám chuť chodit po návštěvách nebo jezdit po nákupech a chci být prostě DOMA protože jsem po něm tak toužila a teď ho mám... všichni se dočkáte, je to krásnej pocit se vracet do svého vysněného... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova ahoj, je to za námi - 6,5 hod vkuse, uff, doufám, že už nikdy nebudu muset řešit podlahy, dveře, kliky, ... :-) Prosím, vy, co už bydlíte nebo stavíte, máte/nemáte a popř. chybí vám/nechybí tepelné čerpadlo s cirkulací? Vždycky jsem si říkala, že do baráku to chci, ale prý to do tohohle typu (velikosti) nemá smysl =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?