Menu Forum

Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

25. lis 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
Registrovala se 28. července 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 944 příspěvků. Má 28 přátel. Region Praha.
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
Registrovala se 28. července 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 944 příspěvků. Má 28 přátel. Region Praha.
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @ztk omlouvám se za hrubky, byla jsem na telefonu.
26. led 2015 v 17:11  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
Registrovala se 30. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 167 příspěvků. Region Praha - východ.
  • Stavím dům
    Svojetice, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
Registrovala se 30. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 167 příspěvků. Region Praha - východ.
  • Stavím dům
 evapetrikova jj taky máme malé děti.... ale rozdělení bych chtěla hned, at už to nemusím řešit.... a jak jste chtěli propojit technickou místnost? a kde jí budete mít? dole v koupelně... právě přemýšlíme nad více variantami, tak jsem zvědavá s čím ve čtvrtek přijdeme od pana Mikuly.... emoticon
26. led 2015 v 17:39  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
 hrubky neřešímemoticon evapetrikova
26. led 2015 v 17:39  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @ztk chtěla jsem propojit dětský pokoj s technickou místností a tím bych zvětšila dětský pokoj, ale prý to nejde, je tam nosná stěna....my to řešili před půl rokem a třeba rdr něco vymyslelo a už to půjdeemoticon jsem na vás zvědavá jaká varianta zvítězíemoticon My si ten projekt kreslili sami, chtěli jsme mít oddělený vstup od OP. Změna místností + posunutí stěny stálo cca 50 tis.
26. led 2015 v 18:06  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @ztk Pan Mikula je úžasnej, vyjde vám vstříc. Určitě mějte třeba více variant. Pan Mikula Vám to nacení a poradíemoticon Jsem na vás zvědavá, pak musíš dát vědětemoticon a obdivuju tě, jak nad tím přemýšlíš /teemoticon
26. led 2015 v 18:08  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
 eva petrikova jj určitě dám vědět, je to hrozné.. furt to doma řešíme a nemůžeme se rozhodnout, jestli zrušit dole ten pokoje, anebo ho zmenšit.... aha a kde tedy máte tu technickou místnost? já myslela, že to máte akorát posunuté a jak jste změnily místnosti? jen ten dole jste zmenšili nebo ještě něco? určitě dám vědět... no právě více variant máme...
27. led 2015 v 09:36  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
 jsem asi už natvrdlá, asi jí máte nahoře, že? myslím tu technickou místnost....
27. led 2015 v 09:40  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
 no my si právě moc nechceme vyskakovat finančnně, už tak nás hodně vyšel pozemek a tak doufám, že spoustu věcí vybereme ve standartu a nebudeme moc doplácet.... emoticon
27. led 2015 v 09:41  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @ztk Ahojky máme Kubis + 1 modul navíc. Vyměněné pokoje - koupelnu za zádveří. Tím jak jsme to však vyměnili, musí být vstup do koupelny ze zádveří, což je trošku horší, ale hold jsme s tím smířeníemoticon Druhý věc je posunutí příčky a vršek zůstává stejný. Jen je tam udělaná příprava.
27. led 2015 v 10:18  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitchis (39 r.)
8
Registroval se 26. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 50 příspěvků. Má 1 přítele. Prosek / Střížkov, Region Praha.
  • Stavím dům
    Větrušice, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
mitchis (39 r.)
8
Registroval se 26. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 50 příspěvků. Má 1 přítele. Prosek / Střížkov, Region Praha.
  • Stavím dům
    Větrušice, Region Praha - východ
 @ztk to sem si myslel taky ale není to tak jednoduché. To máš pak hromosvod, komín, zásuvka tam sem, síť na pc a už to lítá emoticon
27. led 2015 v 10:19  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @ztk Jde udělat taky to, že místo pracovny se udělá kuchyň, která může být otevřená do obývacího pokojeemoticon Někdo to tady máemoticon a vypadá to taky moc pěkně...
27. led 2015 v 10:19  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @mitchis @ztk No přesně tak, počkejte na konečné specifikaci. Ještě, že manžel je takový uvědomělý...já bych si toho navymýšlela...ajajaj...
27. led 2015 v 10:21  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mojsha
56
Registrovala se 2. června 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 427 příspěvků. Má 41 přátel. Region Náchod.
fotoportrét
fotoportrét
mojsha
56
Registrovala se 2. června 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 427 příspěvků. Má 41 přátel. Region Náchod.
 čau lidi tak co je nového? emoticon jakpak se mají mý oblíbení?
27. led 2015 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mojsha
56
fotoportrét
fotoportrét
mojsha
56
 @bzulenka ahojda, nevím jestli ti nekdo odpovídal, u nás dělali furt u přes víkend, nosili jsme jim vody i píva, i chlebíčky emoticon emoticon
27. led 2015 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
 jj já chápu, že to trošku naroste.. ale doufám,že ne zase až tak moc.......

evapetrikova jj viděla jsem variantu kuchyně místo spodního pokoje... aha tak vy to máte opravdu rozhozenéemoticon
27. led 2015 ve 12:15  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vorllinka (29 r.)
35
Registrovala se 1. září 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 113 příspěvků a 1 album. Má 90 přátel. Region Plzeň.
  • Již bydlím v domě
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
vorllinka (29 r.)
35
Registrovala se 1. září 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 113 příspěvků a 1 album. Má 90 přátel. Region Plzeň.
  • Již bydlím v domě
    Region Plzeň
 @mojsha Ahoj Míšo, co vy, jak se vám bydlí? Už jste si zvykli? My už bychom každým dnem měli do ruky dostat stavební povolení a pak budeme čekat na termín emoticon
27. led 2015 ve 12:28  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mojsha
56
fotoportrét
fotoportrét
mojsha
56
 @vorllinka bydlí se krásně, jsme moc spokojení... emoticon je to paráda
27. led 2015 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bzulenka
9
Registrovala se 23. února 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 312 příspěvků. Má 35 přátel. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
bzulenka
9
Registrovala se 23. února 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 312 příspěvků. Má 35 přátel. Region Ostrava.
 @mojsha Míšo, jsem za vás moc ráda!
27. led 2015 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @mojsha ahoj Misi, huraa uz jsi tu s nama. Moc rada slysim, ze se Vam libi v domecku a hezky se bydli. Mam radost a zaroven si me uklidnila,my panelakovy typy nevime co nas ceka;) a uz brzy...9.2.to u nas vypukneemoticon
27. led 2015 ve 14:55  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
 Evi, ted jsem terpve koukla na ten tvůj plánek a už jsem to vše pochopila správně... můžu se zeptat, pračku budeš mít zřejmě nahoře, že? a kolik Vás vyšlo o ten jeden modul navíc.. jsem asi už pitomá, možná už jsi mi to psala, ale já zase nevím... furt se v tom plácám.... ach jo... řeším komoru, docela dole by se mi líbila, tam , kde bych dala mop na vytírání, vysavač, a třeba i zavařeniny a případně další věcí, prostě taková komora.... cca 2-3 metrová.....emoticon
27. led 2015 v 15:00  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @ztk Zalezi jestli budete chtit modul navic -90tis. Podlahove topeni je drazssi. Barevna okna cca 12tis.To jsou asi nejvetsi polozky a pak se krotit s ostatnimiemoticon Jak se rika korunka ke korunce...
27. led 2015 v 15:00  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @ztk ahojky to byla telepatie. Pracku budeme mit dole;) A myslim,ze to co potrebujes by se mohlo vejit pod schody. (My mame pod schody cast koupelny).Standart ne.Dobre je treba si to nechat zadelat a budes tam mit kumbalek;) Nekde to na strankach je.
27. led 2015 v 15:05  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
 jasně, no my zůstaneme v tomto základním... a to podlahové asi budu chtít dole..... no uvidíme.... díky moc za info..... ještě k tomu mě zkolila chřipajzna.... tak doufám, že se ještě do čtvrtka uzdravím..... a ještě jedna otázka, když budu chtít měnit příčky posunout třeba za to se taky platí? nebo ne?
27. led 2015 v 15:06  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
 jj no asi bude více variant.... ale doufám, že pan Mikula, když mu řeknu co bych chtěla, jestli dokáže něco vymyslet...... pro nás nejlepšíemoticon
27. led 2015 v 15:08  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @ztk U pricek pokud se jen posouvaji tak by tam priplatek byt nemusel. Ovsem pokud by to byla nosna stena coz ta mezi pokojem pro hosty a obyvakem je,tak je tam priplatek. Je to z toho duvodu, ze tam budeme mit zelez.preklady.
27. led 2015 v 15:16  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
 jo tak.. tak děkuji za infoemoticon
27. led 2015 v 17:14  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @pluter Ahojky jak jste dopadli?
28. led 2015 v 08:59  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mojsha
56
fotoportrét
fotoportrét
mojsha
56
 @evapetrikova už 9.2.???? to je za dveřma no huráááá emoticon
28. led 2015 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mojsha
56
fotoportrét
fotoportrét
mojsha
56
 @bzulenka díky Leni..
@evapetrikova
možná to bude znít divně jo, ale já se furt nemůžu domečku nabažit a někdy to vypadá tak, že ani nechci a nemám chuť chodit po návštěvách nebo jezdit po nákupech a chci být prostě DOMA protože jsem po něm tak toužila a teď ho mám... všichni se dočkáte, je to krásnej pocit se vracet do svého vysněného... emoticon
28. led 2015 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pluter
10
Registrovala se 7. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 12 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
pluter
10
Registrovala se 7. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 12 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
 @evapetrikova ahoj, je to za námi - 6,5 hod vkuse, uff, doufám, že už nikdy nebudu muset řešit podlahy, dveře, kliky, ... emoticon Prosím, vy, co už bydlíte nebo stavíte, máte/nemáte a popř. chybí vám/nechybí tepelné čerpadlo s cirkulací? Vždycky jsem si říkala, že do baráku to chci, ale prý to do tohohle typu (velikosti) nemá smysl emoticon
28. led 2015 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš