Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
Profilova fotka
@rejzatori Quickstep livyn po podepspodepsání dostanete spoustu katalogů. A pak při KS je spousta času na výběr.
Odpovědět
@pluter este mrkni, ale ceny neviem. http://www.gerflor-pvc.cz/produkty/vi...
Odpovědět
@petraop A kolik jste prosím dopláceli, když jste chtěli obložit celou?
Odpovědět
Profilova fotka
@andy_123 ahoj a díky za odkazy. Já ale myslela, že ve standardu je jen quick step. Vybrat jiného dodavatele znamená náklady navíc. Nebo se pletu?
Odpovědět
Profilova fotka
@everytimes ty my hodně... nebrali jsme standart, zvětšovali jsme koupelku. závěsné wc... tak 80 navíc tam zahučelo...
Odpovědět
Profilova fotka
@everytimes Ahojky my meli doplatek 7tis;) a mame krapet jinou koupelnu- malinko vetsi, zavesne wc(ve stand.jsou s nohou) a zvetseny sprch.box.Nejvetsi polozkou jsou ty wc. Pak az vam prijde rozpocet ze Sika kontrolovat kazdou polozku...rozpocet jsme predelavali 3x.
Odpovědět
@pluter neviem ci je povinne mat len quick step, mne ponukli aj Fatraklik, pripadne si mozem zabezpecit aj sama inu znacku. Moj problem je v tom, ze na elektr.podlahove vykurovanie (folie,rohoze) nie je vhodna ziadna vinylova podlaha z quick stepu, preto sa ani neda vybrat z tejto znacky.
Odpovědět
Profilova fotka
@everytimes Tak ti holka kecám....máme navíc 35.501 ...Je to tím, že máme Kubise + 1 modul, tím se zvětší místnosti (my to navíc máme krapet jinak) a při stanovení konečné ceny vezmou metry skutečné a odečtou od standartu. Máme v koupelně dražší obklady, a v zádveří a technické místnosti jsme to s dlažbou přepískli asi o 10 tis:) Jinak určitě je dražší závesné wc - cca tis. Ale určitě kontrolovat...Navíc při výběru máte jinou DPH než Siko. Takže tím můžou být obklady, dlažba o krapet ještě dražší než jsou ve standartu. Kdyby cokoli rozklíčuji to vnitř.poštou:)
Odpovědět
Profilova fotka
@pluter Ahojky ano u té podlahy, vybíráme si pouze z Quick stepu...buď plovoučka (standart) a nebo vinyl za příplatek. Projdi se po plovoučce v Dimenzi v Praze, uvidíš...Pokud bys chtěla jinou podlahu, tak se to řeší vlastní dodávkou. S tím, že ti v konečné ceně odečtou cca 500 kč/m , ale ponechají 500Kč/práci:(
Odpovědět
@evapetrikova Taky bych chtěla raději závěsné wc než s nohou. A jsou ve standartu pěkné barvy obkladů? Nebo je to bída?
Odpovědět
Profilova fotka
@everytimes Ve standardu jsou hezké barvičky, naše textile je standart....a třeba Vanity (má jí @mojsha) je myslím taky standart...
Odpovědět
Profilova fotka
@everytimes Kde jsme my krapet přestřelili byla volba WC. Teď doma máme KOLO s norm. prkýnkem a byla nám do domečku doporučená Jika s prkýnkem pomalu zavíracím...myslím, že jsem měla volit spíš lepší wc než samouzavírací prkýnko...ale třeba to bude ok
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@petraop Peťulko no vy to budete mít krásný...kráísné koupelny to budou. Už se těším na fotečky. Kdy to vypukne?
Odpovědět
Profilova fotka
@mitchis Super, jéé tak to vyzkouším, moc mě to zajímá:)
Odpovědět
Profilova fotka
@andy_123 @evapetrikova Tak my budeme mít dole podlahové topení, takže tím je asi tohle dilema vyřešené... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pluter No tak co prosím tě řešíš :) Barvičky jsou super, a podlaho v kuchyni to zvládne i s dětma ....:( Bééé my nebudeme mít podlahovku....závidím...
Odpovědět
Profilova fotka
@pluter a čtvrtek? Máte KS?
Odpovědět
Profilova fotka
@ztk Ahojky podívej se do mého blogu na fotečky , půdorysy domečku a jestli by se ti to líbilo, tak mi pošly do emaila:) a když řeknete p. Mikulovi mé jméno, bude určitě vědět a bude to tam mít uložené:)
Odpovědět
Profilova fotka
@ztk´ještě jsou varianty, že se chodí z boku (ze štítu) a to je také dobré, jen záleží na pozemku..
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Nene, už zítra. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pluter Tý jo, super...už kreslíte do plánku zásuvky, vypínače atd:)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Evi vypukne to 2.3. U nás teda udeřila zima, sněhu po kolena... Takže elektrika se odkládá na další víkend pokud bude počasí:-) vy už máte všechny sítě??
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka ahoj :-) zvládli jste tu vodu??? U nás sněhu...
Odpovědět
@petraop Ne, nezvládli, ale to byla naše chyba.. Zapomněli jsem ji nechat vytyčit :))) Na plyn jsem nezapomněla, ale na vodu jo:) tak už máme dnes vytyčeno a ve čtvrtek budeme kopat. U nás taky sníh!!
Odpovědět
evapetrikova super děkujeme... já vím ležíme v tom už asi měsíc a projížídme všechny možné plánky co jsou na netu... a kombinujeme, můžu se zeptat co budete mít dole v těch 6 metrech v té místnosti pracovnu?
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka jejda :-) no ještě je čas takže v klidu :-) nám se voda křížila s kanalizaci dešťovou i splaškovou i s elektrikou a ještě vede přes příjezdovou příjezdovou cestu...prostě když už tak už... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ztk Ahojky vidím to na pracovnu a děti tam budou mít herničku....aby hračky neměli jako teď v obýváku:)
Odpovědět
Profilova fotka
@ztk kdyz si nechate pokoj jak je ve standardu tak je velikej;) ja vubec nevim,treba budu nemile prekvapena,ale zas jsme chteli vetsi obyvak.a kde budete stavet?
Odpovědět
evapetrikova jj no my to nahoře budeme rozdělovat a budeme tam mít dva malé pokoje a asi vidím, že jak je ta technická místnost nahoře, tak děti tam budou mít malou šatnu, aby jim to nezatěžovalo pokojíky.... a dole přemyšlíme jestli zrušit ten pokoj a zvětšit obývák anebo ten pokoj nechat... budeme stavět u Mukařova.. ale teprve ted prodáváme byt, tak musíme chvíli vydržet.....
Odpovědět
Profilova fotka
@ztk Jj... no zalezi jak chcete ten pokoj vyuzit a jestli obyvace vam staci.My ho chteli krapet zvetsit,tak proto ta stenaxse pohla a deti jsou male a mohlx by si hrat v tom midi pidi pokojicku a kdyz ne,zak tam dam aspon hracky.Pokoje nahore budeme v budoucnu take rozdelovat mame tam udelanou pripravu.Technickou mistnost jsem chtela propojit, ale to neslo:(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?