Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska k nám na domeček přijeli zase nějací zájemci ho omrknout, z OC Kladna. Tak jsem byla trošku napružená, že mi o tom nikdo neřekl, navíc už to byla 5.tá návštěva. A samozřejmě jak máme atyp, tak se tam moc nevyznali....pak jsem jim to vysvětlila....ale myslím, že každý nový majitel domečku, kterému by řekli, že přijedou zájemci ho omrknout je rád provede, neboť je pyšný na svůj domeček .ale tohle se mi moc nelíbilo....
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Ahojky Leničko, jak je? Už jste v očekávání, jste nervózní? Za chvilku to vypukne:) Držím pěstičky, aby vše klaplo, aby jste měli fajn partu a aby jste byli spokojeni.
Odpovědět
@evapetrikova My jsme se také byli podívat v rozestavěných domech. Když jsme se ptali v OC jestli budou kontaktovat majitele, že tam půjdeme, tak nám řekli, že do předání je dům jejich, takže informovat nemusí. I když je pravda, že dům už člověk bere za svůj ve chvíli, kdy se mu staví, ale nemá od něj klíče. U nás během stavby nikdo nebyl, návštěvu jsme měli až po nastěhování.
Odpovědět
Profilova fotka
@jitule23 Jítí přesně tak. Určitě, jak už se blížíme k finiši, tak už je to náš domeček:) Ale, zase na druhou stranu ti zájemci ani nevěděli kdo je posílá a hlavně jim nevysvětlili, že náš dům je atyp, a že máme přeházené místnosti, posunuté různě příčky.....což jsem jim pak vysvětlila. Nechápu proč to OC nevysvětlí, než klienty někam posílá a nebo zavolám majiteli, jestli na domečku náhodou nebude a jestli by zájemce neprovedl....to je podle mě slušnost, ne? Když přijel zájemce pan L., k nám na domeček, tak jsme to krásně spolu všechno probrali, prošli, a aspoň si to ujasnil:)
Odpovědět
Profilova fotka
@maceo ja nemyslim vybaveni to je me jasny :-) ja myslela spis ty pripojky nebo anteny proste co se tyce jen domku.Je me jasny ze vybaveni i oploceni a okolo domku na neco vyjde. Prave ze cim vic by bylo za dum jako takovy tim min by nam zbylo na vybaveni, na vse mimo samotny dum bysme mely max 800 000. @evapetrikova zatim mame vyhlidly pozemek a ten ma pripojky vyvedeny na pozemku;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenicaa Jéé Lucí tak to je super, velikou položkou jsou ty přípojky a vy je máte, no tak to je v pohodičce. Tak záleží kde se nacházejí a kde se bude nacházet dům. Pokud budete chtít připojit zákl.desku k sítím účtují si RDR cca 1000Kč za metr., nebo si to můžete udělat sami. Potom jsme platili 12.500 ČEZU asi 10 tis Voda a Kanalizace + Projektant 20 tis.
Odpovědět
Profilova fotka
@lenicaa Promiň Lení, napsala jsem Lucí:)Omlouvám se
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova moc diky za info clovek musi vsechno propocitat aby zjistil jestli na to vubec bude mit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Evi, taky by se mi nelíbilo, kdyby nám do rozestavěného domu přijel někdo na prohlídku, aniž bychom o tom dopředu věděli. Je pravda, že do předání dům sice není Tvůj, ale pořád se staví na Tvém pozemku, na který by bez Tvého svolení neměl nikdo vstupovat. Takže chápu Tvé rozhořčení ;-) ... a co jinak, jste spokojení s výběrem dlažby, obkladů apod.? Už se vám blíží předání, se asi moc těšíte, viď :-) Tak ať to proběhne hladce a zase nás zásobuj fotkami, jsem moc zvědavá na tu barvu fasády, ale jestli to bude ta, co myslím, tak to k barvě dřeva. co jste vybrali, bude moc pěkné :-) ...
Odpovědět
@evapetrikova @andydrzka PŘESNĚ, to co andy psala mě hned napadlo...Domeček sice jejich do předání není, ale pozemek ano... Evi, my se cítíme tak nějak jinak než jsem čekala.. manžel toho má te´d strašně moc v práci, takže na to ani nemá čas myslet a já mám te´d nějaké zdravotní potíže, takže na to taky nějak moc nemám náladu myslet.. ;-( takže jsem ráno jen tak mimochodem zvedla telefon a zjistila, že už nám teda staví lešení... Taková ta šílená radost a těšení je se úplně fuč a spíše se z toho stává starost a malilinko strach.. že to bude malé :-D no snad to ráno přijde. a dojde mi to.. :-p
Odpovědět
@evapetrikova Přiznám se, že po páté návštěvě bych už přemýšlel o tom, že si budu stěžovat. Jako člověk nemá nic proti tomu, aby se domem pochlubil. Je pravda, že dům je RD, ale minimálně by to byla věc slušnosti to aspoň oznámit. A pak samozřejmě, že courají po vašem pozemku. Ty lidi za to chudáci nemůžou, ti se nedozví, že to je takhle, ale chování toho člověka na OC mi nepříjde správné.
Odpovědět
My jsme se byli podívat na dvou kubisech a je pravda, že kdyby to Evě neřekla sama, že se tam pojedeme podívat tak to neví. Myslím si, že by z OC měli volat těm majitelům, aby věděli o tom, že se tam někdo chystá. My jsme se vždy dopředu domluvili a objednali na termínu se stavbyvedoucím. Takže o nás věděli, ale budoucí majitelé by o tom taky měli vědět. No i když by nedejbože se někomu z návštěvníku něco stalo, třeba ne přímo na baráčku, ale i na pozemku (může zakopnout o nějaký materiál a zlomit si třeba nohu), tak by mě zajímalo jak by se postupovalo, když vlastně majitel pozemku neví o tom, že mu tam někdo chodí. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
eva petřikova - Evi máte to tam moc hezké a ty obklady v předísíni se mi moc líbí...... jaké to jsou?
Odpovědět
Dobrý den. Nenašel by se tu prosím Vás někdo ochotný k prohlídce Kubise 631,632 v Pardubickém kraji? Předem moc děkujeme za případnou odpověď.
Odpovědět
Profilova fotka
@andydrzka Ahojky Andrejko, moc děkuji za pochopení. Mě kdyby o tom někdo řekl, že někdo přijede a byli by to slušní a milí lidé, tak je moc ráda provedu a vše jim vysvětlím a ukážu. Ale když ti lidé nevěděli ani kdo je posílá, to bylo takové zarážející...pak jsem sim to stejně vše řekla, neboť jsem holka ukecaná, tak je to dobré. Obklady - bomba:) Jsem s nimi moooc spokojená. Hlavně jsme měli výbornýho kluka, který nám ty koupelny dělal Lukáš, tak myslím, že si s tím vyhrál a i se nás ptal, jak to chceme. Trošku jsem se bála podlahy v patře, má takovej plesnivej reliéf, ale je úplně bomba:) Fotečky určitě dodám....a bude to brzo:) Večer máme předání domečku:)
Odpovědět
Profilova fotka
@ztk Na podlahu v předsíni se ti podívám a písnu:) Máme podobnou i v techn.místnosti
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Ahojky Leničko, jéé to mě mrzí...Ale zítra to vypukne a myslím, že se to zlomí a budete nadšení:) Uvidíš, těším se na zpravodajství od tebe:) Držím pěstičky, ať máte hezky a ať je ti hlavně dobře.
Odpovědět
@evapetrikova Evi, jsi moc hodná.. moc se těším na vaše fotky i interiéru.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka a ja se tesim na fotecky ze stavby:) jo a kubisek je malej ale plne dostacujici a vypestujes si na nej zavislost:) kdyz tam nejsem pul dne tak mam abstinencni priznaky;)
Odpovědět
@evapetrikova to zní dobře :) Evi a kdy se stěhujete??večer :-D :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka aaa tady je nekomu dobre:):) to jsem rada....jj ze by nase hujerovic rodina udelala jeste v panelaku pozdvizeni;)....
Odpovědět
@evapetrikova JO, je mi líp.. jsem happy, po třech týdnech.. už druhé atb a vypadá to že konečně zabraly. ;-) Tak to nemohlo dopadnout lépe, na zítřek budu alespoň ve stabilizovaném stavu :-D Ještě by nemuselo teda pršet, jak hlásí na zítřek k středu!! Jinak pán, co teď přivez kontejner, se mě zeptal, proč stavíme jenom garáž. ]-( Tsss, já depka, že to bude malé a on takové srandičky...
Odpovědět
Prosím nedával jste někdo do celého Kubise livyn od quick stepu? Na kolik vás to vyšlo? Díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka :-D :-D :-D Leni, ani se nedivím pánovi, že žertoval o garáži - ta základová deska je fakt prťavá. Ale neboj, nemáme žádný modul navíc a je to opravdu v pohodě ;-) ... Leni, ať je ti na ten vytoužený den lépe a můžeš si stavbu vašeho domečku vychutnat ;-)
Odpovědět
Lidičky, tak já už za pár hodin konečně uvidím, jak v reálu vypadá ta barva dřevěného obložení, co jsem vybrala a taky ty vchodové dveře, které mi už od KS nedají spát... ;-) ;-)
Odpovědět
@bzulenka ať to všechno vychází podle představ!! Budu se moc těšit na fotky! Nám už příští týden začnou dělat základovku, tak už taky bude něco vidět :-) Ale jak se to blíží, tak jsem čím dál tím víc nervozní, aby všechno klaplo..
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Leni tak tfuj tfuj!!! Hodně štěstí a těšíme se na jakékoliv info!!! Mě dneska volali lešeňáři a přijedou nejspíš stavět v sobotu :) @evapetrikova Evi tak šup ať už klíče cinkaj v kapse :)
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Lenicko drzim moc pesticky at vse klapne.Myslim na vas.Dobrou noc, at uz jevzitra,ze;)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky Kubis je nej nej nej!!!! Držte se!!!!! Všichni jsme a budeme spokojení!!!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Lenicko tak uz to vypuklo:) Uz se vam stavi domecek;)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?