Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Jejda Peti:) ale za to mate uzasnou obec:) To klobouk dolu,nikdo neremca a hned makaji:)o vasi obci brzo uslysime,predpokladam ze bude cuby dup obci roku:) a vypada to,ze tam bydli jen sami fajn lidi.
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Tak růžově bych to Evi neviděla :) ale děkuji, obec nám zatím ve všem pomohla, takže určitě si nestěžuju :) Doufám, že to tak půjde dál :)
Odpovědět
@evapetrikova Evi ahoj, zatím nám zpracovává nabídku ještě jeden. tak uvidíme. A co Váš dům.už to máte komplet?
Odpovědět
Profilova fotka
@maceo Ahojky my ne, my stále čekáme na ČEZ, ale už se to snad blíží ke konci. V pondělí přijede firma /kterou vybral ČEZ/ vyměnit pojistkovou skříň, abychom se mohli napojit, a pak udělat revizi a 5 dní počkat na elektroměr a budeme konečně připojeni na trvalo:) Už mě to ubíjí. Ještě nám teče bojler, tak se na to přijede podívat opravář. Mýt podlahu v studené vodě je nic moc:( Ale domeček už stojí a je boží...
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Evi prosím Tě, potřebovali jste elektřinu a vodu hned první den montáže?
Odpovědět
@petraop Vodu na první den měli s sebou, ale jestli si to vozí každá parta, těžko říct. Ale elektriku určitě.
Odpovědět
@petraop Elektriku potřebují určitě - hlavně nabíjejí aku šroubováky. Ale stačí třeba natáhnout kabel odjinud a oni se na něj připojí. My takhle táhli elektriku z garáže, kterou máme u parcely a bylo to v pohodě. Vodu první den nutně nepotřebují, a myslím že je možné jim donést třeba v kanystru.
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Ahojky Peťulko, jj elektřinu potřebujete, kluci si hned na základové desce udělají ohýnek:) a jelikož za den je domeček hotový, musí v něm být teplo:) Manžel říkal, že vodu myslím nepotřebovali ale co si tak pamatuju v papírech od zákl.desky je že musíte mít vodu na umytí kamionů a jeřábů.
Odpovědět
Profilova fotka
@atilius @jitule23 @evapetrikova lidičky moc děkuji :) v pondělí nám držte palce! Seznam hlásí dešťové přeháňky , ale Aladin hlásí hodně srážek.. a já stále doufám a věřím, že nám to klapne!
Odpovědět
@petraop držím palce a věřím, že to klapne! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Peti,taky na vás budu myslet,ať vyjde slušné počasí!!! Za chvíli už budete s Evičkou a Lenďou bydlet všechny tři a já se budu těšit, jak s vámi budu probírat zas zahradu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vorllinka @andydrzka moc vám děkuji, chlapi malují čerta na zeď, já stále doufám...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@petraop Peťulko, držím pěstičky ať počasíčko vyjde, ať k vám přijede fajn parta a budu čekat zítra na zprávičky...Už se moc těším, určitě to vyjde a budete do večera pod střechou. Už k vám přijel jeřáb?
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem strasne rada,ze tu jsem.Vsichni si tak hezky pomahame.Bomba:)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Jeřáb stojí už od pátku dole ve vesnici, a my stále vyhlížíme, kdy dorazí na pozemek.. Lidi taky jste byli tak nervozní??? Na mě už to taky padlo... Máme tu překládku a netuším jak to bude probíhat, nikdo z RD mi nevolal, aby mi to ještě potvrdili co a jak, Vám někdo volal předtím??
Odpovědět
Profilova fotka
vydrž v pondělí v 6 h. je tam
Odpovědět
Profilova fotka
neměj obavy, oni si poradí, hlavně jim nachystej svááááču :-) :-D
Odpovědět
@petraop Klid, stavíte dům na klíč, tak to neřešte, to není vaše starost. Oni vše zařídí. U nás přistavili jeřáb, zapatkovali den předem odpoledne. Večer k němu nacouval kamion s první částí domu, další dva dojeli v den montáže ráno a stáli v boční ulici. My vše jen z povzdálí sledovali. Nikdo nám nic nehlásil, nikdo nekontaktoval. Ráno v 6.00 nastoupila parta a když jsme vstávala po 6. hod. do práce, tak ž měli na jeřábu pověšenou první desku. Stavbu jsme mohli sledovat z bytu, kde jsme v tu dobu bydleli. S partou jsem se vlastně seznámili až odpoledne, když jsme přišli z práce.
Odpovědět
Profilova fotka
@stikobijec Koukala jsem, že končíš v Rýmařově, tak ten poslední Kubisácký strop byl náš? ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@jitule23 Děkuji :) už trojčím zbytečně :) Můj chlap je nervozní, táta sleduje oblohu, lomí rukama :D a já doteď byla naprostý optimista a už mi buší srdce :D Dobré to bude, prostě musí :)
Odpovědět
Profilova fotka
posledí Kubis jsem dělal před 14 dnama , dělá se to dopředu kvůli expedici, fasádě atd. myslím že to bylo výrobní číslo - 673,
Odpovědět
Profilova fotka
my stropaři jsme jeli na dvě směny takže , už je to delší doba,tak přesně nevím, :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@stikobijec :) v pohodě, já netuším naše výrobní číslo, ale budu na to myslet :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Peťulko pamatuješ jak jsem byla nervózní já? Nebyt Jíti @jitule23 a @atilius tak se zblázním. Měli jsme tam to lešení, a kamion se tam nevešel, ale kluci z rdr si poradili a poradí.
Odpovědět
@evapetrikova My jsme se tenhle víkend přestěhovali, ale je to mazec. Nic se nedá najít, všude jen hromady věcí, které se všude pletou, ať už se přesunou kamkoli :) Ale největší průšvih je pračka - pořídili jsme novou a nějak nefunguje a nevím proč. I po vypnutí vypínače v ní něco vrčí a nezapne program. Tak jen doufám, ež ji nebudu muset stěhovat zase z domu někam do servisu nebo reklamaci....ale jinak dobrý, i když jsem teda utahanej jako pes....:)
Odpovědět
@petraop Peti, ještě jednou tfuj tfuj tfuj na zítra! Ale oni to určitě zvládnou. Držím palce a posílám jedno <3 pro štěstí! x-)
Odpovědět
@atilius A nemá zajištěný buben proti poškození při transportu. Někdy tam bývá takové železo, které se musí odmontovat. Alespoň my jsme to tak měli, ale to bylo před 5 lety. Máme Elektrolux s vrchním plněním.
Odpovědět
@jitule23 Ne, bubnem jde otáčet. Šrouby jsme zezadu vyjmuli. Musím zavolat do servisu a uvidím, ale díky ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@vorllinka děkuji, jeřáb na pozemek nedorazil, nejspíš je to ten co bude dole překládat dům na menší auta a mezitím dorazí na pozemek druhý na montáž, ať tak či tak, už jsme nějak klidnější, sice poprchá, ale co už :) Snad prší štěstí..
Odpovědět
Profilova fotka
@atilius Ahojky moc gratuluji k nastěhování. My jsme zatím ve fázi plánování:) Zítra přijedou nás napojit, jupíí, pak ještě ten elektroměr a opravit bojler (ještě jsme to nestihli z důvodu nemoci). Jak jste pochodili vy u opravy bojleru? To stěhování bude strašný, závidím , že už to máte za sebou....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?