Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
Profilova fotka
@atilius tady už všichni jen kroutime hlavou... Jo! Dnes to prostě klapne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Ahojky Peťulko i já koukám s údivem. Držím pěstičky ať počasíčko vyjde a ať jste do večera pod sřechou:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den všem, rozhodl jsem se pro stavbu domu KUBIS 631, mám za sebou předběžnou specifikaci a chtěl bych se zeptat těch co již mají postaveno jak řešili následující : - bleskosvod - záloha 25 tis. mě přijde přehnaná, kolik jste skutečně zaplatili? - televizní /satelitní anténa - jak jste řešili? Anténní stožár či instalace na fasádu? Případně kolik vyšel anténní stožár od RDR? Mockrát děkuji za odpovědi
Odpovědět
Profilova fotka
@lunas80 Zdravím, neviděli jsme se náhodou? Bleskosvod co jsem už také zjišťovala 11.500 kč vlastní dodávkou, antenní tyč - 2086 Kč bez dph máme od RDR.
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Viděli :-) V sobotu jsem kolem Vás zase jel s manželkou, chtěla vidět aspoň z venku jak to vypadá. Už to začínám řešit detailněji a toto fórum velmi inspirující. Říkáte že bleskosvod máte vlastní dodávkou, je ajímalo by mě zda máte na hřebeni ty spec. tašky na uchycení bleskosvodu. Našel jsem kalkulaci vzoroveho domu v Olomouci a tam je bleskosvod za 14,5k a to už není takový rozdíl od 11,5k vlastní dodávkou, proto by mě zajímal skutečný náklad od někoho kdo řešil přes RDR.
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova A ta anténní tyč prostupuje stropem do komory v podkroví kde je ukotvená?
Odpovědět
Profilova fotka
@lunas80 máme bleskosvod od RDR za 17 861,- bez DPH (r. 2013)....
Odpovědět
@lunas80 Máme od RDR 20 000,- kč. vč.DPH (rok2010 - dům Nova101). I anténní tyč máme od RDR. Chtěli jsme ji hlavně proto, že udělají prostup střecho (spec. taška) a utěsní plachtu pod taškami a odpovědnost za kvalitu jde za nimi. My ji máme ukotvenou k podlaze na půdě. Cena kolem 3000,- s daní
Odpovědět
Profilova fotka
@lunas80 jee a proc jste neco nerekli treba pres toto forum. V sobotu jsem uklizela.Ted uz to je s casem slozitejsi nebot se budeme v so stehovat,ale mohla se k nam podivat i pani. Kdyby to nejak vyslo dam vam vedet a mohli byste prijet,pokud budete chtit;)
Odpovědět
Profilova fotka
@lunas80 tady ty technicke veci nevim,to bych se musela zeptat manzela.Bleskosvod budem urcite brzy resit vl.dodavkou tak dam pak vedet.
Odpovědět
@petraop tak co už to frčí? zítra jedu do Vsetína, mám úplně chuť se přijet mrknout:) Holky jaký máte hlavní jistič 3x25A?
Odpovědět
eva petrikova - a měli jste tedy přípravu na bleskovod od RDR, ne? a ten vyšel cca kolem 7000,- Kč? je to tak a k tomu pak připočítáváš ještě těch 11500,- Kč dodělání? nebo tomu špatně rozumím....
Odpovědět
Článek se načítá
@maceo My máme 3x32A - tuším, že někde v projektu je to přímo napsané, kolik by mělo být jištění. Ono taky dost záleží, co za spotřebiče máte....bojler, elektrokotel, přímotopy atd.
Odpovědět
Profilova fotka
@ztk jeste musim zavolat te firme kolik to stoji,to presne nevim,ptala jsem se na to pred rokem tady nastrese.pri zhotoveni zakl.desjy jsme si nechali udelat zemnici.pasek 6300 vc Dph a zaklad pro komin 2500.
Odpovědět
@maceo Ano, 3x25A
Odpovědět
Profilova fotka
@maceo blbá prekladka, vše déle trvá, máme spodní patro a spoustu materialu složeného kolem. Kluci jsou šikovní.
Odpovědět
Profilova fotka
@andydrzka Děkuji za informaci. A ta vaše cena 17 861 bez DPH je komplet včetně té přípravy v základech?
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Děkuji za nabídku ale nechtěl jsem otravovat, určitě toho máte hodně a není příjemné když pořád někdo chodí očumovat :-)
Odpovědět
Prosim vas jak je to ted s katastrem?? Mam jit ted nebo az bude dum hotovy nebo?? Dekuji za info. Dnes jsem videla kachle do koupelen a vypadaji krasne!! :-) zitra bzdou lepit! Jupi
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Jsem to rikal, proste jenom smolna stranka diskuze, ted uz to bude v pohode... Dneska jsem se byl cestou do prace omrknout jedno satelitni mestecko za Brnem a je to sama Nova77,101 a dokonce i jeden Kubis, o vikendu jedem omrknout vzorovy Kubis v Hnevotine... No jsme zvedavi jak vyjdem s financema, jsme ve svahu pod cestou....
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Lenicko a mate dum uz zamereny? Nam dum zamerili a sami to posilali na katastr a nam do tydne to prislo potvrzene.Stim jsem pak sla na stav.urad
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Jee skvele,to je parada:) jak vypada ta skrin nahore?ten ulozny prostor nad schody?
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Petulinku tak jak?co pocasicko?uz jste pod strechou? A pocity?Bomba,ze?Doufam,ze pocasicko pralo a chmury jsou zazehnany.
Odpovědět
Mám otázku která se týká všech staveb od RDR, ale zeptám se nejdříve tady :-) Máte dům pojištěný nějak při stavbě? Jako ještě před tím než vám ho předají? To asi ne, ne? A ještě co oplocení? Je potřeba mít už udělané oplocení před stavbou? Z důvodu bezpečnosti?
Odpovědět
@vorllinka Dům jsme pojistili až ve chvíli, kdy nám ho předali, jinak je dům jejich a odpovědnost je také jejich. Oplocení sice požadují, ale my ho neměli zepředu a nic se nestalo. Cenné věci si první den odvezli a druhý den namontovali garážová vrata a dům zamykali.
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova kluci stále montují, borci... takže zatím stále v pracovním procesu....
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Ty jo fakt,furt makaj.No tak super.tesim se na fotecky.A jsem rada,ze to vyslo a vy uz nemate nerviky;)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova už je to lepší, dokud to nebude pod střechou tak nervózní budeme, dnes tu bylo snad veškeré počasí, od sněhu po pařák....
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Petuli to.mi je lito,ze vas takto pocasi zkousi.Potvora jedna. Myslim na vas.Pisni az budete pod strechou,ju.
Odpovědět
@jitule23 Moc díky, my právě taky oplocení ze strany od silnice nemáme a nevíme jestli s tím nebudou mít problém.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?