Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Peti,ze je bomba se poprve v nem projit a kdyz na nej koukas tak si rikas a je tady,jupiii.Gratuluji k domecku ke strese a k parte:) a uz ho chci take videt.kdy budou ty fotecky?
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka a ta nase lenicka me taky napina;)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova jakmile chlap uloží fotky, jdu na to ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Hura,jupiii,tesim se
Odpovědět
@evapetrikova :-D ty jsi dobra :-D zlatecko,ja moc ani nefotim,vzdycky na to zapomenu,ale slibuju,ze zitra tu koupelnu blejsknu.
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Broucku prosim,prosim jeste ty okna s tim drevenym.obklsdem.Ty me mooc zajimaj;)A zitra,ju.Slibujes.
Odpovědět
@evapetrikova Evicko,ale na oknech je stale bila foliiee,takze nic nejde videt. A folii dam dolu az bude fasada. ;-)l
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Neee to neee;) to az bude fasada.No tak snad se jednou dockam;).
Odpovědět
Profilova fotka
@vorllinka My oploceno ještě nemáme a už bydlíme od června... :-) Nikomu to nevadilo....snad už to brzy dáme!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@username Děkuji Ti :) No super, my jsme ze Slatiny, co by kamenem dohodil :-D @petraop Peti, to je super, už to jede a za pár týdnů budete konečně bydlet, splní se Ti sen :)...já jsem hotová z toho všeho, co nás teprve čeká...doufám, že Vánoce 2016 už budeme v Nově...počítám, že ta garáž bude namísto sklepa :) Bohužel, to, že je Nova o 4 sta tisíc dražší než Kubík, se projeví na zařízení..ale RDR mají moc pěkné standarty, takže i tak to bude moc krásné :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kotla určitě bude!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@kotla Jo, tak tam snad dojedete :-D Jsem zvedav na dojmy z Kubise, asi zajedeme do Hnevotina.. Porad resime jestli Kubis s garazi nebo 77... Bez garaze to je nerealny.. Leda vsecky kramy zabetonovat do zakladu....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@username Na té Nově je dobré to, že se dá za menší příplatek cca 10 tisíc udělat pochůzí půdička, což si určitě uděláme (a lá skladiště)..Strašně jsme chtěli Kubis, ale v něm jsem to taky hodně řešila, kam s věcma (krámama)...kola, zimní věci, dětské hračky atd. a nevěděla kam to nacpat...tady to snad půjde lépe. Jak zajedete do Hněvotína, jste jasní, Kubis vás lapí :) My tam byli na podzim a byli jsme nadšení. Ale pozor, dům patří přímo panu Pavlíčkovi a jeho manželce, hodně věcí co tam je, je mimo standart...P.S. Já se sice často někde ztrácím, ale pak se zase najdu..Takže bychom tam dojet měli :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@username A ještě k té garáži, pokud se nepletu, nemá stát kolem 250-300 tisíc? To si rozmyslete..nad ní je pokoj 8-) , v Kubisu ne ;-)
Odpovědět
Ahoj "Rymarovaci" chtela jsem se zeptat, kdyz jste delali zmeni v pudoryse, jak dlouho jste cekali na "pozmeneny projekt"?
Odpovědět
@lutik My jsme to řešili s projektantem přes e-mail, takže se to počítá na dny. Ale jsou to už 4 roky a nevím , jak to funguje teď. Bylo to většinou tak, že my něco navrhli, on to nakreslil, poslal e-mailem, my na to reagovali a takto jsme dali za několik dní dohromady projekt.
Odpovědět
@jitule23 dekuji za odpoved, my taky resime pres e-mail a na prvni e-mail se zmenami jsme cekali 5 tydnu, ted jsem poslali dalsi pripominky a zatim jsou to teda tydny dva, no uvidime, kdyztak se asi budeme muset pripomenou, pritom si myslim, ze az tak strasne moc tam tech zmen neni...
Odpovědět
Profilova fotka
@kotla No my koukame prave na Kubis 74, ten tu garaz ma v cene a stoji v podstate stejne jako Nova77, vyhoda Novy je puda + vstup z garaze rovnou do domu....
Odpovědět
@lutik My jsme řešili projekt s RD loni přes léto a pan Němčák mi odpovídal na dotazy a změny do projektu ten den, nejdéle druhý den. A když jsme si potvrdili, že je vše, jak chceme, tak vlastní projekt trval cca 3-4 týdny.
Odpovědět
@Evco,dala jsem do alba nejake nove foto, tak se podivej. Je tam vyfocena i ta skrin. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My zase čekáme už 5 týdnů na rozpočet po finální specifikaci a když jsme to urgovali, tak nám řekli, že teď mají sto zájemců a že nestíhají... :-| To nechci vidět termín stavby! ]-(
Odpovědět
pluter máte pravdu, nevím, se kterým OC jednáte, ale my spadáme pod OS Praha a p. Mikula je opravdu vytížený, každý den několik schůzek.... a nestíhají, tak jsem zvědavá na ty termíny.....
Odpovědět
@pluter aha, no tak my jsme asi nemeli rikat, ze chceme domek postaveny az v listopadu, asi nas odsunuli na vedlejsi kolej...
Odpovědět
Moc prosim o postrehy a odpovedi ty,co uz jste nastehovani. Nemeli jste problem dostat do patra nejaky nabytek?? Doslo mi to az dnes kdyz jsem cucela na ty schody a uvedomila jsem si,ze tam jeste neni zabradli. Bylvelky problem tam dostat postele a jine velke kusy,ktere se nedaly demontovat? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka my jsme všechno vynesli celkem v pohodě...nemáme tam sice žádné velké skříně, ale letiště prošlo celkem hladce a dětská postýlka vcelku taky :-)
Odpovědět
@katunkaj Kaci diky. No me vlastne asi nejvic trapi takova ta velka ctvercva lnohovna z ikey, je lepena a tu tam asi nedostanem.. tak bude dole ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@username Za mě 77 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@seniorka Už se za Vámi chystám do diskuze, máte krásnou koupelnu, nedávno jsem ji okukovala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem 17.3.kolaudujeme....tak nám prosím držte pěstičky.
Odpovědět
Profilova fotka
@katunkaj Káťulínku prosbička, vy jste byli zkolaudovaní i bez komínu,že? U nás se toho trošku bojím, že by to mohlo vadit a nemuselo by to projít. Připravím si nacenění domečku - aby viděli že máme jen přípravu a zdůvodňovali jste to nějak?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?