Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Evi,to je ta chut se realizovat :-) v panelaku jsme jen gaucovali :-) jinak v satne mame polibe z Ikea a vesaky a je to super,myslim,ze mam fotku v albu
Odpovědět
@evapetrikova moc děkuji, :-) ještě je tu hodně práce :-)
Odpovědět
@evapetrikova jakou fotečku bych chtěla? té horní šatny? Mám ji ve svém bloku, :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@songs Ano,fotecku satny,rada bych nejakou inspiraci;) Mrknu.Mooc dekuju.
Odpovědět
Profilova fotka
@katunkaj Katulko super moc dekuju.Takze vlastne skrin z ikea je to same,akorat to bude mit dvirka. No tak ze bych dneska sjela do ikey?;) juu jste moc hodny. Vazim si vasi rady@dekuji Kati a songs
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova ty polibe jsou police...to jsi asi pochopila... promin.... mobil je zradce... :-) poridilas neco v Ikee? Ja byla vcera a hrůza a des... deti na zabiti a skoro nic jsem nevybrala, jen panev a nejake drobnosti, do toho se mi jedno ditko ztratilo a druhy hodilo salto z kosiku, takze vylet na hlavu!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@katunkaj Ahojky Kátí, jj dneska jsem měla výlet s kámoškou, tak u nás dobré:) Pár blbostí na pískoviště, nějaký podsedák....a hlavně tu skříň:) Super cena 14200 -šíře 2m. Akorát chlap pro ní musí ještě sjet a musíme poprosit nějakého hodného kamaráda na montáž:) Tak snad skříň bude o dalším víkendu stát:)
Odpovědět
Profilova fotka
@katunkaj @andydrzka @petraop Holky moje řeším teď schody pro děti. Malé je 1,5 roku a přemýšlím jestli koupit branku schodů? Máte ji?
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova malému byli necelé dva roky, když jsme se přestěhovali a taky jsem zábranu na schody zvažovala. Nakonec ji nemáme, protože náš mrňousek je na sebe opatrný, takže jsme ji ani nepotřebovali ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova my mame,nase deti jsou blazni,takze pro jistotu :-)
Odpovědět
@evapetrikova koupili jsme zábranu v lidlu tedy nakonec jsme koupili dvě jednu do přízemí a druhou do patra a zatím dobré :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova my ji taky chceme koupit, teda 2, nahoru idolu. Naše 16ti měsíční je lezkyně :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak jsme byli o vikendu v Hnevotinske 631 a je to jeste horsi nez predtim :D Ted nevime jestli Kubis 631,632 nebo 74 a jeste Nova77.. Co jsme zatim vypozorovali: 631 super satna nad schodama pracovna, kdyz se zrusi vznikne vetsi obyvak ale je to moc dlouha nudle nema spizku pod schodama (lze ji vytvorit) nema garaz, kam s vecma? 632 podle me nejlip reseny schodiste, to primy zabira moc mista a spizka je pak lip pristupna z kuchyne. nema garaz, kam s vecma? 74 hlubsi dum, perfektni prizemi ale ZASE nema garaz i kdyz je tak inzerovana, je jen z latek, nema ZD dostavoval nekdo garaz? Co jsem koukal tak vyjde snad na 250t, coz se mi zda dost... Nova77 ma garaz, ale je v patre asi mala + sesikmene stropy, zvedal nekdo strechu vys? Kolik to muze stat? Achjo :D :D Asi skoncime u 632 a dodelame si garaz, nebo nevim kam davat veci typu kolo, pneu od auta atd....
Odpovědět
Profilova fotka
@username No tak to jsem zvědavá jak to s Vámi nakonec dopadne :) Mě u 632 právě vadí to točité schodiště, já na něm prostě uklouzávám a to rovné mi přijde jak bezpečnější tak pohodlnější... Tak dobře vyberte!!! My budem časem pořizovat zahradní domek...
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Jinak teda ale 631 je paradni domek, takovej utulnej a v realu vypada mnohem lip nez na fotkach.. Na me treba pusobi na fotce strasne uzky a vysoky a v realu to neni takovej "panelak" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@username Ahojky záleží jak máte veliký pozemek. Určitě na tyto věci garáž a nebo zahradní domek a nebo to co hodně lidí poptává je stavební buňka, která se předelá na zahradní domeček, u kterého může být i altánek... Nebo varianta typu našeho domečku, máme 631 - výměněné prostory: zádveří za koupelnu. To znamená, že v zádveří máme dveře do koupelny. Je to mimo obývací prostor. Tak vy by jste tam třeba zatím neměli koupelnu a využili místo takto. Jinak v obýváku máme posunutou stěnu pokoje a tím pádem se nám zvětšil obývák a zmenšil pokoj pro hosty na 6m.ale ideální:)
Odpovědět
Profilova fotka
@username Jo a kdybychom chtěli panelák šli bychom k jiné stavební firmě, která staví z panelů....Ty Jeden
Odpovědět
Profilova fotka
@andydrzka @katunkaj @petraop @vodak01....Super, moc děkuji, naše malá je blázen do schodů, myslím, že tam budeme trávit hodně času:) Kupuju 2kousky, jdu mrknout do ikey/lidlu, jestli je tam nemaj:)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova To je super napad, to by me nenapadlo! Tak a mame variantu 43 :) Panelak sem nemyslel nijak spatne, proste to je takova kostka, ale libi se mi cimdalvic :)
Odpovědět
Profilova fotka
@username Určitě probírejte, koumejte, je to navždy. Když nám před chvilkou stavěli domeček tak kluci ze stavby říkali, že stavěli variantu 44, která je úplně boží:) akorát pro náš pozemek nešla udělat a to že přístup je ze štítu, to znamená že máš navíc jeden pokoj místo zádveří:) Ideální...
Odpovědět
Profilova fotka
@username Teda v našem podání. Jinak by to byla koupelna.Ale oni určitě měli také koupelnu vedle kuchyně:) a tudíž tato místnost byla navíc. Měli 2x koupelny, pracovnu a ještě volnou místnost. Jestli mě chápeš. Jukni někde na půdorys vchod ze štítu.
Odpovědět
Profilova fotka
AHOJTE VSICHNI TAK MY JSEM SE UZ KONECNE POSINULI DALE BYT PRODAN :-)ZITRA JDEME NA PRVNI SCHUZKU S PANI CO NAM BUDE VYRIZOVAT VESKERE PAPIRY K POVOLENI STAVBY :-)A PAK ASI HURA NA RYMAROV UDELAT PROJEKT JEN DOUFAM ZE VSE STIHNEME A BUDEME SE MOCI NASTEHOVAT NEJPOZDEJI V LISTOPADU DO DOMECKU CO MYSLITE VY ?
Odpovědět
Profilova fotka
JINAK MY JSME ROZHODNUTI PRO KUBIS 631 BEZ GARAZE I PRISTRESKU NA AUTO A BEZ JAKYCHKOLIV ZMEN CO SE TYCE VNITRKU JEN TOPENI PODLAHOVE KUCHYN OBYVAK A JINAK VSE STEJNE TAK SNAD BUDE I CENA PRIJATELNA:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova TYJOOOO TAK TO BYCH CHTELA VIDET V REALU JAK TO U VAS VYPADA :-)))JSTE DALEKO OD NAS ZE
Odpovědět
@luciana55 do listopadu je to reálné, hodně štěstí s vyřizováním
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova jezismarja, ono to fakt existuje varianta 43? :-D Ja to napsal jen tak ze srandy, ze uz mame navymyslenych silene moc variant :-D
Odpovědět
@luciana55 víš že máš zapnutý CAPS LOCK ?
Odpovědět
Profilova fotka
ano vim :-)to vadi ?
Odpovědět
Profilova fotka
mate někdo v tech pidioknech roletky kde jste kupovali ?
Odpovědět
Profilova fotka
@luciana55 Ahojky Lucí, dole máme venkovní rolety a nahoře určitě budeme chtít vnitřní. Máme je teď doma a jsou bomba. My je měli od místního prodejce a kamarádka si je kupovala někde přes internet a montáž byla lehká. Ještě Andrejka @andydrzka má myslím papírové a vypadají famózně, tak o nich také přemýšlím:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?