Menu Forum

Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

25. lis 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
katunkaj
67
Registrovala se 5. listopadu 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 210 příspěvků. Má 33 přátel. Region Kladno.
fotoportrét
fotoportrét
katunkaj
67
Registrovala se 5. listopadu 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 210 příspěvků. Má 33 přátel. Region Kladno.
 @evapetrikova Evi,to je ta chut se realizovat emoticon v panelaku jsme jen gaucovali emoticon jinak v satne mame polibe z Ikea a vesaky a je to super,myslim,ze mam fotku v albu
8. bře 2015 v 06:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
songs
46
Registrovala se 27. září 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 322 příspěvků. Má 16 přátel. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
songs
46
Registrovala se 27. září 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 322 příspěvků. Má 16 přátel. Region Olomouc.
 @evapetrikova moc děkuji, emoticon ještě je tu hodně práce emoticon
8. bře 2015 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
songs
46
fotoportrét
fotoportrét
songs
46
 @evapetrikova jakou fotečku bych chtěla? té horní šatny? Mám ji ve svém bloku, emoticon
8. bře 2015 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
Registrovala se 28. července 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 944 příspěvků. Má 28 přátel. Region Praha.
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
Registrovala se 28. července 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 944 příspěvků. Má 28 přátel. Region Praha.
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @songs Ano,fotecku satny,rada bych nejakou inspiraci;) Mrknu.Mooc dekuju.
8. bře 2015 v 08:58  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @katunkaj Katulko super moc dekuju.Takze vlastne skrin z ikea je to same,akorat to bude mit dvirka. No tak ze bych dneska sjela do ikey?;) juu jste moc hodny. Vazim si vasi rady@dekuji Kati a songs
8. bře 2015 v 09:01  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katunkaj
67
fotoportrét
fotoportrét
katunkaj
67
 @evapetrikova ty polibe jsou police...to jsi asi pochopila... promin.... mobil je zradce... emoticon poridilas neco v Ikee? Ja byla vcera a hrůza a des... deti na zabiti a skoro nic jsem nevybrala, jen panev a nejake drobnosti, do toho se mi jedno ditko ztratilo a druhy hodilo salto z kosiku, takze vylet na hlavu!!!! emoticon
8. bře 2015 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @katunkaj Ahojky Kátí, jj dneska jsem měla výlet s kámoškou, tak u nás dobréemoticon Pár blbostí na pískoviště, nějaký podsedák....a hlavně tu skříňemoticon Super cena 14200 -šíře 2m. Akorát chlap pro ní musí ještě sjet a musíme poprosit nějakého hodného kamaráda na montážemoticon Tak snad skříň bude o dalším víkendu státemoticon
8. bře 2015 ve 22:15  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @katunkaj @andydrzka @petraop Holky moje řeším teď schody pro děti. Malé je 1,5 roku a přemýšlím jestli koupit branku schodů? Máte ji?
8. bře 2015 ve 22:17  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andydrzka
72
Registrovala se 26. května 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 309 příspěvků. Má 27 přátel. Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
andydrzka
72
Registrovala se 26. května 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 309 příspěvků. Má 27 přátel. Region Pardubice.
 @evapetrikova malému byli necelé dva roky, když jsme se přestěhovali a taky jsem zábranu na schody zvažovala. Nakonec ji nemáme, protože náš mrňousek je na sebe opatrný, takže jsme ji ani nepotřebovali emoticon
8. bře 2015 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katunkaj
67
fotoportrét
fotoportrét
katunkaj
67
 @evapetrikova my mame,nase deti jsou blazni,takze pro jistotu emoticon
9. bře 2015 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vodak01
46
Registroval se 26. listopadu 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 347 příspěvků. Má 24 přátel.
  • Stavím dům
    Jižní Čechy, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
vodak01
46
Registroval se 26. listopadu 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 347 příspěvků. Má 24 přátel.
  • Stavím dům
    Jižní Čechy, Česká republika
 @evapetrikova koupili jsme zábranu v lidlu tedy nakonec jsme koupili dvě jednu do přízemí a druhou do patra a zatím dobré emoticon)
9. bře 2015 v 06:35  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
Registrovala se 13. března 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 353 příspěvků. Má 21 přátel. Jablůnka, Region Vsetín.
  • Stavím dům
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
Registrovala se 13. března 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 353 příspěvků. Má 21 přátel. Jablůnka, Region Vsetín.
  • Stavím dům
    Region Vsetín
 @evapetrikova my ji taky chceme koupit, teda 2, nahoru idolu. Naše 16ti měsíční je lezkyně emoticon
9. bře 2015 v 07:49  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 20 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 20 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
 Tak jsme byli o vikendu v Hnevotinske 631 a je to jeste horsi nez predtim :D Ted nevime jestli Kubis 631,632 nebo 74 a jeste Nova77..

Co jsme zatim vypozorovali:
631
super satna nad schodama
pracovna, kdyz se zrusi vznikne vetsi obyvak ale je to moc dlouha nudle
nema spizku pod schodama (lze ji vytvorit)
nema garaz, kam s vecma?
632
podle me nejlip reseny schodiste, to primy zabira moc mista a spizka je pak lip pristupna z kuchyne.
nema garaz, kam s vecma?
74
hlubsi dum, perfektni prizemi
ale ZASE nema garaz i kdyz je tak inzerovana, je jen z latek, nema ZD
dostavoval nekdo garaz? Co jsem koukal tak vyjde snad na 250t, coz se mi zda dost...

Nova77
ma garaz, ale je v patre asi mala + sesikmene stropy, zvedal nekdo strechu vys? Kolik to muze stat?

Achjo :D :D

Asi skoncime u 632 a dodelame si garaz, nebo nevim kam davat veci typu kolo, pneu od auta atd....
9. bře 2015 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
  • Stavím dům
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
  • Stavím dům
    Region Vsetín
 @username No tak to jsem zvědavá jak to s Vámi nakonec dopadne emoticon Mě u 632 právě vadí to točité schodiště, já na něm prostě uklouzávám a to rovné mi přijde jak bezpečnější tak pohodlnější... Tak dobře vyberte!!! My budem časem pořizovat zahradní domek...
9. bře 2015 ve 13:46  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
fotoportrét
fotoportrét
username
1
 @petraop Jinak teda ale 631 je paradni domek, takovej utulnej a v realu vypada mnohem lip nez na fotkach.. Na me treba pusobi na fotce strasne uzky a vysoky a v realu to neni takovej "panelak" emoticon
9. bře 2015 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @username Ahojky záleží jak máte veliký pozemek.
Určitě na tyto věci garáž a nebo zahradní domek a nebo to co hodně lidí poptává je stavební buňka, která se předelá na zahradní domeček, u kterého může být i altánek...

Nebo varianta typu našeho domečku, máme 631 - výměněné prostory: zádveří za koupelnu. To znamená, že v zádveří máme dveře do koupelny. Je to mimo obývací prostor. Tak vy by jste tam třeba zatím neměli koupelnu a využili místo takto.
Jinak v obýváku máme posunutou stěnu pokoje a tím pádem se nám zvětšil obývák a zmenšil pokoj pro hosty na 6m.ale ideálníemoticon
9. bře 2015 ve 13:58  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @username Jo a kdybychom chtěli panelák šli bychom k jiné stavební firmě, která staví z panelů....Ty Jeden
9. bře 2015 ve 14:00  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @andydrzka @katunkaj @petraop @vodak01....Super, moc děkuji, naše malá je blázen do schodů, myslím, že tam budeme trávit hodně časuemoticon Kupuju 2kousky, jdu mrknout do ikey/lidlu, jestli je tam nemajemoticon
9. bře 2015 ve 14:02  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
fotoportrét
fotoportrét
username
1
 @evapetrikova To je super napad, to by me nenapadlo! Tak a mame variantu 43 emoticon Panelak sem nemyslel nijak spatne, proste to je takova kostka, ale libi se mi cimdalvic emoticon
9. bře 2015 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @username Určitě probírejte, koumejte, je to navždy. Když nám před chvilkou stavěli domeček tak kluci ze stavby říkali, že stavěli variantu 44, která je úplně božíemoticon akorát pro náš pozemek nešla udělat a to že přístup je ze štítu, to znamená že máš navíc jeden pokoj místo zádveříemoticon Ideální...
9. bře 2015 ve 14:50  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @username Teda v našem podání. Jinak by to byla koupelna.Ale oni určitě měli také koupelnu vedle kuchyněemoticon a tudíž tato místnost byla navíc. Měli 2x koupelny, pracovnu a ještě volnou místnost. Jestli mě chápeš. Jukni někde na půdorys vchod ze štítu.
9. bře 2015 ve 14:53  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luciana55
3
Registrovala se 27. června 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 76 příspěvků. Má 4 přátele.
  • Již bydlím v domě
    Havířov, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
luciana55
3
Registrovala se 27. června 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 76 příspěvků. Má 4 přátele.
  • Již bydlím v domě
    Havířov, Region Karviná
 AHOJTE VSICHNI TAK MY JSEM SE UZ KONECNE POSINULI DALE BYT PRODAN emoticonZITRA JDEME NA PRVNI SCHUZKU S PANI CO NAM BUDE VYRIZOVAT VESKERE PAPIRY K POVOLENI STAVBY emoticonA PAK ASI HURA NA RYMAROV UDELAT PROJEKT JEN DOUFAM ZE VSE STIHNEME A BUDEME SE MOCI NASTEHOVAT NEJPOZDEJI V LISTOPADU DO DOMECKU CO MYSLITE VY ?
9. bře 2015 v 15:12  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luciana55
3
  • Již bydlím v domě
    Havířov, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
luciana55
3
  • Již bydlím v domě
    Havířov, Region Karviná
 JINAK MY JSME ROZHODNUTI PRO KUBIS 631 BEZ GARAZE I PRISTRESKU NA AUTO A BEZ JAKYCHKOLIV ZMEN CO SE TYCE VNITRKU JEN TOPENI PODLAHOVE KUCHYN OBYVAK A JINAK VSE STEJNE TAK SNAD BUDE I CENA PRIJATELNAemoticon
9. bře 2015 v 15:14  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luciana55
3
  • Již bydlím v domě
    Havířov, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
luciana55
3
  • Již bydlím v domě
    Havířov, Region Karviná
 @evapetrikova TYJOOOO TAK TO BYCH CHTELA VIDET V REALU JAK TO U VAS VYPADA emoticon))JSTE DALEKO OD NAS ZE
9. bře 2015 v 15:15  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hondrle
Registroval se 13. listopadu 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 268 příspěvků. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
hondrle
Registroval se 13. listopadu 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 268 příspěvků. Region Brno.
 @luciana55 do listopadu je to reálné, hodně štěstí s vyřizováním
9. bře 2015 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
fotoportrét
fotoportrét
username
1
 @evapetrikova jezismarja, ono to fakt existuje varianta 43? emoticon Ja to napsal jen tak ze srandy, ze uz mame navymyslenych silene moc variant emoticon
9. bře 2015 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maceo
4
Registroval se 30. srpna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 196 příspěvků. Má 9 přátel. Region Zlín.
  • Stavím dům
    Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
maceo
4
Registroval se 30. srpna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 196 příspěvků. Má 9 přátel. Region Zlín.
  • Stavím dům
    Region Zlín
 @luciana55 víš že máš zapnutý CAPS LOCK ?
9. bře 2015 ve 21:02  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luciana55
3
  • Již bydlím v domě
    Havířov, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
luciana55
3
  • Již bydlím v domě
    Havířov, Region Karviná
 ano vim emoticonto vadi ?
10. bře 2015 v 08:59  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luciana55
3
  • Již bydlím v domě
    Havířov, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
luciana55
3
  • Již bydlím v domě
    Havířov, Region Karviná
 mate někdo v tech pidioknech roletky kde jste kupovali ?
10. bře 2015 v 08:59  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @luciana55 Ahojky Lucí, dole máme venkovní rolety a nahoře určitě budeme chtít vnitřní. Máme je teď doma a jsou bomba. My je měli od místního prodejce a kamarádka si je kupovala někde přes internet a montáž byla lehká.
Ještě Andrejka @andydrzka má myslím papírové a vypadají famózně, tak o nich také přemýšlímemoticon
10. bře 2015 v 10:15  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš