Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
Profilova fotka
@luciana55 Lucí a jste daléééko:(
Odpovědět
@luciana55 no blbě se to čte, tedy alespoň mně:)
Odpovědět
Profilova fotka
@luciana55 Já jsem chtěla den a noc a právě kvůli malým oknům jsem si to rozmyslela a máme plisé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova moc děkuju za pochvalu Evičko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@andydrzka Vůbec nemáš zač, my jsme rádi za kladné reference ohledně roletek:) Jakmile budeme bydlet myslím, že je objednám:)
Odpovědět
Chtel bych vas poprosit, zda by sem nemohl nekdo napsat, jakou hodnotu mu spocitali na Prukaz energeticke narocnosti budovy - PENB? Diky
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Lenicko mate v patek predavku? Toto uteklo,ze?
Odpovědět
@evapetrikova Ano v pátek 13. :)) uteklo, už se těším až tam budeme sami... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@katunkaj nechapu
Odpovědět
Profilova fotka
@luciana55 nechapu co nechapes ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@katunkaj co znamena ze jsi chtěla den anoc
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Tak to bude patek 13;)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@bzulenka Stastnej:) juuu uz se tesite,ze?a mate fasadu?
Odpovědět
@evapetrikova Evi, kvůli ochlazení fasáda nakonec nebude. Takže ponechají lešení a čekáme..
Odpovědět
eva petrikova - Evi už bydlíte? nákres plánku mám v pdf, a nejde mi to vložit do mého bloku.... ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
@luciana55 ty roletky se jmenují den a noc...střídají se tam pruhy látek...
Odpovědět
Profilova fotka
@ztk Ahojky nene , my jsme stavěli Kubíska jako chatu? To jsem ti neříkala? Mě to také nešlo vložit, tak jsem plánky vyfotila mobilem a pak přetáhla do počítače, tak šup:)
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka JJ Leničko, taky jsem se dneska ptala na naši fasádu a říkali, že večer stále není těch stupňů, tak raději ne.
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Měli jsme tam dneska elektrikáře, seřizovali nám řízené větrání...To je hukot, když se to dá na 3.
Odpovědět
@evapetrikova Jo? Evi a už bydlíte?? Nebo až po kolaudaci?
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka @ztk Leničko a ZTK ne ještě nebydlíme:( Trápí nás strašně čez. Máme prioritu od ombudsmana, ale zatím všechny lhůty dodržují a nějaké popohnání, ani náhodou. Kdo toto zažil, určitě se mu ještě ježí chlupy vzteky teď. Proto tomu říkám, že kubíska budeme mít jako chalupu a budeme si tam svítit svíčkami. NO MAZEC. JInak kolaudaci máme příští týden 17.3.:)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova ježíš to je děs, ia musím říct že nám nakonec čez klapl hladce na 1, asi jsme jedni z mála...Tak nám dnes dům penetrovali, netuším zda fasáda bude, ale zatím se tváří ze ano.. Tak se nechám překvapit.zítra predavacka tak jsem zvědavá!!! Normálně už se těším, až si tam vytřu podlahu, což normálně nesnáším!
Odpovědět
@petraop Já se těším i na mytí oken... a to jsem je v nynějším bydlení nemyla pěkně dlouho... ;-) bude mít fasádu, jo?? O víkendu má prý sněžit, tak se docela divím..ale určitě ví, co dělají. Těším se na fotky!
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Strašně závidím Peťulko. My už máme revizi, ale dokud ČEZ to naše připojení neschválí, tak nám je revize k ničemu:( Prý můžou mít ještě 14 dní a pak 5 dní na elektroměr. K 1.4 se musíme už vystěhovat. Tak jsem už z toho krapet víc nervózní:) Zítra držím pěstičky:)
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Bavili jsme se s fasádníkem, pokud bude škaredě, samozřejmě nic nebude pokud bude fajn, v sobotu bude fasáda hotová, ale vše je o počasí... Děcka v domě bordel ještě, prach, ale je to ten nejkrásnější dům na světě...;) bodovky v kuchyni jsou přímo božské. Mám radost, doufám, že každý z Vás je nebo bude stejně spokojený jako my :)
Odpovědět
holky super... Vám tak závidím, nám se nedaří prodat byt, už ho prodáváme 2 měsíce a ani jedna prohlídka. ach jo... doufám, že to prodáme a na Vánoce Vám budu sdělovat své nadšení z kubíska....
Odpovědět
Profilova fotka
@ztk držím pěsti!!
Odpovědět
@ztk nechceš nám dát odkaz na ten byt? Můžeme kouknout na inzerát a třeba i poradit :) Taky jsme prodávali byt...
Odpovědět
atilius http://www.sreality.cz/#!/detail/prod... Problém je asi v tom, že se tam u nás prodává asi 6 bytů hodně podobných metrážově:))) a vůbec se to nehýbá ani u jednoho bytu...
Odpovědět
petraop děkuji... pořád se utěšuji.. že ten kupec přijde....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?