Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
@ztk Můj první dojem z fotek - je to tmavé, malé a narvané hromadou věcí. Ber to čistě jako můj subjektivní první dojem. Fotka dělá strašně moc. Za sebe bych doporučoval z těch místností vyklidit, co jen jde - určitě spoustu těch různých malých věcí a vyfotit to za bílého dne, aby to bylo víc prosvětlené. Já jsem dokonce fotil místnost na dvě fotky vedle sebe a pak je skládal jako panorama. Mám na přiložené fotce dětský pokoj - jeho rozměry jsou 3,5x3,5m.... Neříkám, že změna fotek hned přivolá zájemce, ale dělá to fakt hodně. A pak samozřejmě cena, ale to už nemám srovnání, jak se prodávají ty okolo. A napadá mě ještě jedna věc....koukám, že to prodáváte přes nějakou společnost - co všechno dělá ta společnost pro ten prodej? Jestli to jen dá na "tři" největší realitní servery, tak to není moc...teoreticky by měli mít nějakou další klientelu, případně napojení na banky - lidi se jdou často ptát na úvěr, jestli mají, řeknou bance, že chtějí kupovat byt, a když má společnost kontakty, tak se to dozví a už může nabízet. Pokdu tohle ta společnost dělá, pak má smysl to přes ně prodávat, pokud ne, inzerát si můžete vyvěsit sami...
Odpovědět
atilus děkuji za názor. Prodává nám byt náš známý a je to na hromadě servrů pro reality... (upozornění nám chodí do mejlu, že je export nabídky).... uvidíme, v dubnu půjdeme trošku s cenou dolů, ale jsme druhý nejlevnější byt v okolí.... :)
Odpovědět
@ztk s tím tapetováním spousty serverů opatrně - ono to někdy pak působí, že je na tom bytě něco špatně a nejde prodat, když je úplně všude. Jo, a ještě jedna věc...v létě je ideální zajít na pískoviště a říct maminám, že prodáváte byt. Je to zajímavé, ale s největší pravděpodobností bude kupec z vaší lokality. Udělějte si (pěkné :D ) letáky a rozhoďte je po sídlišti....
Odpovědět
Profilova fotka
@atilius ty postele jsou uzasny a co to mate to zeleny kolem postele?to je nejaky kapsar?
Odpovědět
@evapetrikova jj, to jsou kapsáře. To manželka u někoho někde objednávala. Každá z holek má u postele svůj a tam si schovávají poklady :)
Odpovědět
Profilova fotka
@atilius jsou fakt bomba.asi mrknu take po nejakem;)
Odpovědět
Profilova fotka
@atilius uz mate kuchyn? A co skrinky?nechybi? ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem příznivcům Kubise! :o) Už dlouho dobu po tomhle domku pokukuju, a ač se mi na úplně první pohled nelíbil, tak se do něj postupně víc a víc zamilovávám. Nicméně jsme zatím s manželem ve fázi promýšlení a propočítávání, jestli bychom to vůbec zvládli. Zajímalo by mne, pokud byste někdo mohl říct, jak velkou jste měli/ máte rezervu na případné nečekané výdaje? My máme momentálně naškudlíno cca 500.000kč, ale ještě nemáme pozemek (ten by byl cca max. 300.000,-)......nicméně mi to přijde strašně málo, vezmu-li v potaz i zařízení interiéru.... Děkuju vám za reakce :o)
Odpovědět
@paulittav Pravidlo č.1 - buďte při počítání pesimisti, Pravidlo č. 2 - buďte ještě větší pesimisti a jinak hrozně záleží jaké máte teď výdaje a příjmy. Jinak se hrozně těžko radí ;) Obecně byste měli mít cca 6 měsíčních příjmů stranou. nezapomeňte, že cena na stránkách RD není konečná. Budou tam příplatky. Navíc pozemek, přípojky (nejen zřízení, ale i zavedení do domu), různé revize, katastry, geodet, čistička(?) a spousta dalších výdajů, které nenápadně lezou do peněženky.
Odpovědět
Profilova fotka
@atilius Obrovskej pesimista je můj manžel, vydá za nás oba :-D Co se týče příjmů, momentálně na tom nejsme nic moc, já na RD, manžel čerstvě v nové práci. I když by se mi líbilo postavit, co nejdříve, tak vím, že na to nemáme peníze, nebo šlo by to, ale bylo by to asi na hraně. Zatím jsme u rodičů, takže víc ušetříme. Jinak děkuji za výpis dalších pro mě neznámých poplatků, tohle vždycky hledám, co bude potřeba ještě udělat a zaplatit navíc, a nikde jsem to pořádně nenašla. Jako totálně nezasvěcená (ač jsem tedy v baráku vyrostla a měla bych se stydět, může mě omlouvat snad jen to, že jsem ženská!:-D) o těchle dalších věcech nemám ani tucha.
Odpovědět
Profilova fotka
@paulittav Jo je pravda, že těch peněz okolo je fakt strašně moc...dodnes nechápu, kde jsme na to vzali...tolik jsme totiž fakt nepočítali... :-)
Odpovědět
tak jeden vtip v sobotu ráno............."na modroustřechu přidala 2 příspěvky a má 327 sedm přátel"
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Od včerejška jsme hrdí majitelé, oslavy byly bujaré, a upřímně moc si z nich nepamatuju :-)
Odpovědět
@petraop gratulace!!!!
Odpovědět
@petraop super, je potřeba to pořádně oslavit
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Parada!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Ahojky Petulko velika gratulace.At se vam v domecku hezky bydli a jste v nem moc stastni:)
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka A co ta nase Lenicka?Lenicko uz mate take klicky v hrsti?
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Peti, taky se připojuji ke gratulantům a ať jste v domečku spokojení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@andydrzka @evapetrikova @username @songs Všem děkuji, dnes jsem vyřízená jak nikdy... a zítra hurá na úklid ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop jj, to bude asi jeden z mála úklidů, který Tě bude bavit, že ;-) :-D Tak s chutí do toho 8-)
Odpovědět
@petraop úklid si užij :-) a ještě víc stěhování
Odpovědět
právě přišel tříkilový balík z Rýmařova
Odpovědět
@maceo gratulace, nové bydlení už je na dosah ruky
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop ty bodovky jsou vcene domu ?
Odpovědět
@evapetrikova tak od patku je kubis nas ;-) je nadherny a uzasny.
Odpovědět
@luciana55 bodovky v cene nejsou a je to dost drahy spas. Jen spodek kuchyn a obyvak vychazel na.desitku..
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka moc gratulujeme!!!!! Doufáme že dáš nějakou fotku :-) @luciana55 přesně jak píše bzulenka, počítej 1000 za kus, ale vypadá to skvěle.
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka aha aha a když si nechame vyvest jen kablíky protože co je vlastne za osvetleni v cene
Odpovědět
@luciana55 to můžeš, ale pak je prý problém kdyby se něco s tím stalo. Na druhou stranu nemusíš přemýšlet nad světly, pěkné světlo taky příjde na dost peněz. My máme bodovky a jsme max. spokojení
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?