Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova jsme asi jediní, kterým na KS řekli, že musí být malá výkonnost digestoře :-( měli jsme jednu vybranou a tu nám víceméně zakázal, takže nakonec máme 540 a je v pohodě ....
Odpovědět
Ahoj, jaké máte v Kubisu 631 topení? Ozvěte se někdo.
Odpovědět
@kimod ahoj tato diskuze je plná informací o topení, možná není na škodu si to trošku projít aby jsi našel/šla informaci kterou potřebuješ. Myslím, že většína lidí tady ma v Kubisu normální el přímotopy jak jsou navrženy RD Rýmařov. Někdo k tomu má podlahové topení v některých částech domu.
Odpovědět
Profilova fotka
Taaaaak studie schvalena tak co za jak dlouho jste měli doma projekt ???hmm??
Odpovědět
@luciana55 pět týdnů
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsem tady zlatíčka:) Konečně připojeni!!! @maceo - myslím na tebe, určitě pošlu:)
Odpovědět
Profilova fotka
@katunkaj Ahojky prdelko, jj myslím, že to určitě stačí.
Odpovědět
Profilova fotka
@kimod Ahojky máme přímotopy všude...a zatím dobrý, ale dole -OP a kuchyň bych klidně brala podlahovku:) Občas když nám svítí sluníčko terasovými dveřmi, tak vyhřeje podlahu a je to boží jak jde teplo od noh...
Odpovědět
Profilova fotka
@luciana55 Ahojky Lucí a měnili jste něco?
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova evi jen okna ubrali a nekde pridali jinak pudorys uplne stejny jak je navrzeny v zakladu.
Odpovědět
@kimod máme podláhové vytápění v celém domě
Odpovědět
Profilova fotka
@luciana55 Lucinko určitě doporučuji přidání malého okna do dětského pokoje a možná okna pod schody. My ho tam teda nemáme, a řešíme to že jsou otevřené dveře do spodního pokoje a tím je tam světlo, ale holčičky @bzulenka a @petraop ho tam mají a myslím, že udělaly dobře:)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@luciana55 @evapetrikova okno pod schody neboli mezi pracovnou a kouzelnou je opravdu k nezaplacení, v chodbičce prakticky nesvitime
Odpovědět
Profilova fotka
ano holky mame pridane okno na chodbe a v detskem pokoji mají kazda jedno
Odpovědět
Profilova fotka
Čau děcka, jak se máte? Není někoho u vas tato dokonalá terasa????? Nám se realizace blíží a něco podobného by se nám moooc líbilo....
Odpovědět
holky Kubisačky, jak intentivně se musíme připravit na konečnou specifikaci? Máme v úterý a nevíme jak třeba ohledně parapetů, umístění zásuvek atd. A nebo poskytuje nějaké praktické rady přímo ten specifikátor od Rýmařova?
Odpovědět
@mojsha Míšo nedělá tam taková pergola hodně tmu v tom obýváku? Co myslíš, také zvažujeme něco, ale ještě nevíme
Odpovědět
@maceo ja myslim ze ta strecha je prusvitna,proto je tam ta slunecni plachta,taky to tak podobne planujeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maceo tak my konkrétně máme ještě jedno velké okno v obyvaku, a jako střecha je makrolom, ale já bych radši úplné zastínění, pac máme terasu na jihozápad a bude tu dost vedro ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Misi prosim te my tam okno druhe nemame.Resim terasku jestli ji dat nad terasove dvere nebo mezi okna.Nerada bych stinila.Mame terasu take na jihozapad....Co myslis?Bude to ok kdyz tam budeme mit take makrolon?
Odpovědět
Profilova fotka
@maceo také by me zajímalo jak se pripravit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@luciana55 tak me tak napadlo co postavit pergolu k tomu druhemu oknu.kde je pokoj pro hosty.podlahu mit po cele delce domecku.co tomu rikate?
Odpovědět
Ahoj, mohli by jste mi napsat jak jsou vysoké stropy u Kubise 632 . Moc se nám domeček líbí :-) Ještě by mě zajímalo kdo má obložený dům dřevem jaká je jeho údržba ?
Odpovědět
Profilova fotka
@anelain ahojky my mame drevo.1xza 5let natrit;) stropy nevim,ale zjistim.V pokojickach nahore jsou fakt vysoky,diky tomu jak tam neni puda...klidne bych ji tam dala.
Odpovědět
děkuji moc, není to dřevo na vzhled zničené ? u některých domu když mají obložené dřevo na domě je to vyšisované a není to tak hezké ,přemýšlím jestli by nebyl lepší umělý kámen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@anelain jj taky jse videla starsi neupravene drevo.ale jelikoz tam vylezes po zebriku a toho dreva neni tolik tak pianko.Jinak @andydrzka maju take drevo a myslim ze s nim nic delat nebudou nebot chteji aby bylo sede,coz bude bomba.Pozeptej se jestli ten kamen nebude delat nejakou neplechu na zdech.
Odpovědět
děkuji moc za zprávy , jste moc hodná, zítra jedeme na poradu ohledně domu , Praze 4. Tak jsem zvědavá co nám řeknou , máte nádherný dům , doufám, že se také někdy dočkám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@anelain Jee super.Tam mi byli pred rokem take:) Juknete na dum dimenze ma dreveny obklad a cekaji az zesedne;) ....pokud jedete poprve tak se vas budou ptat jak si domecek dispozicne predstavujete..kdyz tam budete vjizdet tak cela ta ulice je od nich (rdr)....tam jsme se nachodili;)
Odpovědět
tak se těším :-) děkuji za informace , pročítala jsem si tady všechny komentáře , abych byla připravená :-) také jsem se dozvěděla, že v domě tma není , což jsem hrozně ráda, chtěla jsem otevřenější dům ale je více nákladový , myslím , že Kubis je dobrá volba ;-)
Odpovědět
@anelain My máme kousky obložené dřevem a není údržba nijak složitá, jednou za čas se to má jenom přetřít.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?