Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
děkuji , nešedne vám to dřevo ?
Odpovědět
Profilova fotka
@anelain Jee jsme si asi spatne rozumeli.Az budete mit stavebni povoleni a projekt bude mit konec.specifikaci,kde budete mit velikou skalu drev.obkladu,parapetu,fadad atd...Nase drevo je namoreno na zlaty dub a treba na dimenzi to drevo neni namorene a zesedne ale to tak oni chteji;) Dalsi variantou s kterou jsme si pohravali je mit dve barevne provedeni fasad.
Odpovědět
Profilova fotka
@anelain Jakyho chcete kubise?632?
Odpovědět
chtěli by jsme 632
Odpovědět
vím , že je předběžné se ptát na dřevo ale zajímá mě všechno ohledně domu 632 jste moc hodné , že odpovídáte ;-) měnila by jste něco ?
Odpovědět
Profilova fotka
@anelain JJ nevykejte mi:) si tady všichni tykáme:)
Odpovědět
ok , to jsem ráda, :-D jsem nevěděla
Odpovědět
Profilova fotka
@anelain Jo tak budete mít 632, teď jsem na něj koukla na stránkách. Určitě co tak se zeptat na okna v prvním patře, v dětských pokojíčkách. Pokud jsou to takové ty podélné, tak bych tam přidala alespoň ještě do každého pokojíčku malé (jako máme my) a nebo bych je zvětšila, jak je má @petraop...To si myslím, že je dobrá věc. Co dále asi není ve standartu je malé okénko nad schodištěm, ale udělá velikou parádu (to má myslím @katunkaj - ta případně poradí:) Jinak bych to asi nechala:)
Odpovědět
jo dík , podívám se na to , máš to moc hezký doma .krásné koupelny a ta kuchyň je úžasná ;-) tak ta adresa @petraop bohužel neexistuje .
Odpovědět
@anelain zatím ne, bydlíme od srpna 2014
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Evi to okno na schodišti je v základu, ale musel ho vymýšlet nějakej exot :-) asi nikdy nebude umyté :-D a co se týká pokojíků, tak žádná okna jsem nepřidávali a světla je dost...tam bych nic neměnila.....
Odpovědět
Profilova fotka
@anelain Potom ještě probrat podlahové vytápění - to je větší položka (pokud je to celý dům) ale pokud je to jenom přízemí tak to celkem jde:) Venkovní rolety/žaluzie to zvážit, mají oboje v Dimenzi (my to udělali až domeček byl ve výrobě, že je chceme a ejhle 20 tis, za to že nám je tam na poslední chvíli namontují:( Jestli budete chtít hromosvod od nich. Nevím kolik je cena, my šli vlastní dodávkou a máme ho za 17 tis. Zvážit jestli nechcete zvětšit zádveří, máte ho 3m2, my ho máme 4,7 a u toho hned manžel říkal, že jsme ho měli zvětšit.
Odpovědět
Článek se načítá
o tom okénku jsme přemýšleli ale uvidíme jestli se nám vejde do rozpočtu ;-) už tam těch úprav chceme docela dost , chtěli jsme do dětského pokoje ze stran velké okno a ze předu zachovat ty malá .
Odpovědět
Profilova fotka
@anelain a už jste nějakého kubíska viděli?
Odpovědět
to je docela dobrý , okno na schodišti a nedá se umyt :-. hromosvod není v základu ? koukala jsem , že mají docela dost drahý úpravy . :-|
Odpovědět
ještě ne , máme premiéru ale nevím jestli nám dají nějakou adresu kam se můžeme podívat .
Odpovědět
Profilova fotka
@anelain JJ, pokud budete mít pana Mikulu, je hrozně fajn a určitě vám řekne, kdy a kde se kubisek bude stavět.
Odpovědět
Profilova fotka
@anelain a byli jste třeba u konkurence?
Odpovědět
bude jednat s panem Mikulou to už vím ;-) u konkurence jsme zatím nikde nebyli , sestra má dům od RdR a myslím , že jsou spokojení .
Odpovědět
Profilova fotka
@anelain my právě byli,u Ca....a mysleli si, že půjdeme do nich ale pak jsme se byli podívat na kubíska je lepší!!!!
Odpovědět
taky jsem koukala na Can...... ale našla jsem špatné reference , RdR si hodně chválí , jen ty nadstandardy jsou dražší . dík za info doufám , že to zítra klapne nechci už rušit .
Odpovědět
Profilova fotka
@anelain Držím pěstičky, nechte si vše nakalkulovat...i to nad čím uvažujete a hezky si to užijte:) Zítra se těšíme na zážitky z první schůzky:)
Odpovědět
budu informovat , tak zítra a dobrou :-)
Odpovědět
Tak se hlásím , pan Mikula byl velice vstřícný a ochotný. Chtěli jsme nacenit Kubis 632+2M docela jsme se vešli + - do rozpočtu , byla jsem celkem potěšená. Pak nás pan Mikula poslal se podívat na rozestavěný 631+2M docela jsem byla překvapená jak je malinkatý, asi jak je dům rozestavěný tak působí menší, nebyl dodělaný a všude nějaký materiál a byl atypicky odlišný od standardního domu , vnitřní uspořádání bylo úplně jiné , špatně si představuji velikost a útulnost domu , mám z toho smíšené pocity :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@anelain Ahojky To je vždycky na pikaču, pokud jedete do nějakého atypu. Náš domeček je taky atyp - jinak uspořádaný a když jsem některé zájemce provázela, měli s tím také problém:( Tak jsme ty místnosti s plánkem a standartem procházeli víckrát. Máme 631+1 M a máme posunutou příčku v obývacím pokoji a tím zmenšený pokoj pro hosty. A místa je tu moře.....až mi někdy to patro vadí a říkám si, proč jsme nešli do bungalovu:) a 632+2M to bude velikééé :)Kolik to bude mít metrů?
Odpovědět
@anelain My máme 631 +1M atypické řešení a když jsem přišla do rozestavěného říkala jsem si ježíši to bude malé, jak se dala podlaha, omítky... tak je to akorát velké. Naprostá spokojenost.
Odpovědět
Asi si neumím představit , když to není dodělaný , ale působilo to na mě stísněně :-| , měl by ten náš Kubis byt 142,4 m2 (vnější obvod )
Odpovědět
holky jaké máte topení ? dali jsme podlahové . Velikostně jsou stejné 631 a 632 proč jste nešli do 632 ?
Odpovědět
Profilova fotka
@anelain To máte obrovské? To jsem typovala tak 120m2 ty jooo....ten náš kubios nám úplně stačí a nauklízení až, až... Jak vnímáš tu stístněnost?
Odpovědět
jak tam všude něco stálo , nic dodělaný a taky jak to bylo atypický měli dole oddělenou kuchyň uprostřed domu se měli něco složeného a nahoře byl pokojík na druhé straně druhý pokojík s budoucí kuchyňkou úzká chodbička , tak asi proto to na mě působilo stísněné .
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?