Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
@evapetrikova no já doufám, že to uteče.... aha no a Vy jste neměli přípojky? My máme krabici na hranici pozemku a co jim tak dlouho trvalo? to nechápu 7 měsíců je mazec... tak to budete mít letos už hezký.. ale to je peněz, že? najednu stranu se těším a nadruhou stranu, nevím co mám čekat......
Odpovědět
@evapetrikova super juknu se, už máme taky něco vybráno... a všechnu dlažbu v Siku, že?
Odpovědět
Jaký bude domek ? @ztk
Odpovědět
@anelain kubis 631:) - verze 4+1
Odpovědět
Ahoj všichni, vy, co už máte postaveno - jak dlouho vám trvalo od začátku stavby do předání? My bychom měli mít předání příští týden v pátek, dneska jsme začali, a mně to přijde moc velký fofr :-) Čekala jsem tak ty necelý tři týdny.
Odpovědět
@vorllinka nestavěli jsme Kubis, ale za 16 dní předávali. :) A to jeli ještě na víkend domů. Taky jsem tomu ani nemohl uvěřit. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@vorllinka Ahojky my stavěli 17 dní...a to tam chlapi byli oba dva víkendy, ale bylo to dáno tím, že polovina party odjela někam na reklamaci.
Odpovědět
Profilova fotka
@vorllinka Jéé a držím pěstičky, ať máte bezva partu a jsou šikovní. Pokud máte přímotopy, tak změřte si aby se vám tam vešla pračka:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děcky, tak vám - tedy do mého fotoalba hodím náš zelený zázrak:) Už máme fasádu:)
Odpovědět
Profilova fotka
@vorllinka u nás 11 dní :-)
Odpovědět
@evapetrikova Evi, jak jste dořešili ten zavázející přímotop v koupelně?? Potřebujeme posunout přímotop v šatně a chceme to zkusit sami, prý by to mělo jít. tak se tě chci nejdříve zeptat, jak se to vyřešilo u vás.
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Ahojky Leničko, zatím nijak...Nikdo se mi ještě neozval, asi tam budu muset zavolat:) U nás to byla chyba projektanta, ale i Sika, že nezakreslili přímotop:( Pacholci.
Odpovědět
Článek se načítá
@evapetrikova evi,ja uz jsem ho ted v te satne sundala jde to tak o 20cm posunout. Jaou tam takove lyziny,yy se n stene presroubuji a primotop se na to nasadi. Ale v koupelne to takova prca asi nebude,mate tam kachle,urcite to nech projit nejakym klasicym reklmacnim rizenim..
Odpovědět
Profilova fotka
Vsechno se ted tak taaahne projektant poslal projekt se sitemi na koordinovane stanovisko zatimco na projekt s rd se cekaaa odsouhlaseny projekt 9.4. To mame jeste mesic cas nez nam prijde... Taky se vam to tak tahlo? Co bych mohla behem toho cekani vyridit nebo se na neco pripravit?
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Leni a všichni kdo maj venkovní komín, vrže Vám taky barák když silně fučí a vítr se opírá do komínu?
Odpovědět
@petraop Peti,tak vrzani jsem zatim nezaznamenala.. ale obcas nejake prasknuti jo. nebo jakoby hvizdani kdyz fouka,ale to jen kdyz jsem venku. Satnu ti vyfotim zitra.
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Ne ne, ale když byly ty veliké větry tak nám tady řádila pěkná meluzína :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@katunkaj @bzulenka hmmm asi budu muset vznést dotaz, bylo to docela hlasité a nepříjemné...
Odpovědět
@petraop a to jste slyseli vevnitr? A vrzal dum nebo komin? Tak to by me teda taky vydesilo.
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka vevnitř, přišlo mi to jako by vrzaly krovy, jako fičák tu byl řádný, normál vítr nic nedělá, ale toto bylo teda blbé...
Odpovědět
holky každým dnem budme mít projekt, na stavením úřadě mi bylo řešeno, že budeme mít ohlášku, nikoliv stavební povolení, máte to taky tak? a můžu se zeptat, když máme 4.6. konečnou specifikaci, kdy Vás zařadili do harmonogramu? a jak dlouho se staví základová deska a následně po tom Vám postaví kdy, myslím tím časově, jestli je to do dvou měsícu od základové desky a po celou dobu výstavby základové desky myslím tím ty dva měsíce se domeček vyrábí a pak ho přijdou smontovat? je to tak? já jen, jestli to stihneme do konce roku.... počítám, že na konci června budeme mít vyřešené to povolení, resp. tu ohlášku... díky za info
Odpovědět
@ztk Dokud jim nepošlete ohlášku, tak vás do harmonogramu montáží nezařadí. jakmile ji pošlete tak je to tak za 8 týdnů.
Odpovědět
@jitule23 jj super.... takže jestli tomu rozumím, tak za 8 týdnů od zaslání ohlášky nám dají termín na výstavbu ZD je to tak?
Odpovědět
@ztk My jsme měli KS v půlce září, ohlášku na začátku listopadu, desku do půlky prosince včetně přípojek (desku nám nestavělo RD), montáž začátek února. Jestli to chcete nějak urychlit, zjistěte si, jak je to s přípojkami, speciálně elektro. Dost lidí se tu pak časově zaseklo na smlouvách s ČEZem.
Odpovědět
@ztk U nás to bylo tak, že koncem června jsme poslali ohlášku, začátkem července se dělala deska a 2. září montovali. Tedy od zaslání ohlášky přibližně za 9 týdnů už byla montáž. A v tomto čase to tak asi měla většina. V domě mezi hotovou deskou a montáží jsme dělali přípojky, rovnali terén a chystali vše, co bylo třeba.
Odpovědět
@atilius děkuji za info.. tak jsem na to zvědavá.....
Odpovědět
@jitule23 tak to je rychlovka, já jsem si říkala, abychom bydleli alespoň do konce roku a to určitě stihneme:)))))
Odpovědět
Profilova fotka
@jitule23 no tak tak by jme to mohli mit i my to bych byla spokojenaaaaa :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Kamarádka ho má cca půl roku postavený, tedy přesnějí 631 a my bychom ho chtěli stavět také :) jdu to tady celé pročíst :)
Odpovědět
Profilova fotka
Můžu se prosím zeptat? Horní pokoj u koupelny, je možnost ho rozdělit na dva menší, aby měl každý svůj vstup? Kde by případně byli druhé dveře? Naproti schodům a nebo by to nějak zasahovalo do komory? Kubis 631. Děkuji pěkně za odpověď.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?