Menu Forum

Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

25. lis 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
bzulenka
9
Registrovala se 23. února 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 312 příspěvků. Má 35 přátel. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
bzulenka
9
Registrovala se 23. února 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 312 příspěvků. Má 35 přátel. Region Ostrava.
 @atilius Na boty jsou určeny všechny 3 spodní části (jedna otevřená a dvě zavřené), ale ano, souhlasím, že otevřená by měla být minimálně celá ta spodní část, protože bot máme taky až na půdu.
Ty vrchní skříňky bys udělal zasouvací? To by řešilo problém, který myslíš, že?
5. čer 2015 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1137 příspěvků. Má 4 přátele. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1137 příspěvků. Má 4 přátele. Region Hradec Králové.
 @bzulenka
Ne, myslel jsem, že bych je udělal nižší, aby když otevřeš venkovní dveře, takl mohla být otevřená i ta horní skříńka a nenarážely do sebe.

Stačí, že budou dveře neustále mlátit do těch spodních skříňěk :D Možná o důvod víc proč tu za dveřmi nechat taky otevřenou.
5. čer 2015 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bzulenka
9
fotoportrét
fotoportrét
bzulenka
9
 @atilius Spodní nechám bez dvířek, to mě taky hned napadlo. Ale u té vrchní zas takový strach nemám, děti se tam nedostanou a my dospělí po sobě zavřít umíme... emoticon
5. čer 2015 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
 @bzulenka Tak ono stačí, když tam budeš něco hledat, sundáš krabici, budeš do ní koukat, necháš to otevřené a zrovna někdo příjde. Ideálně děti rozrazí dveře, co to jde :D
5. čer 2015 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bzulenka
9
fotoportrét
fotoportrét
bzulenka
9
 @atilius Moje děti chodí domu většinou zadem přes terasu emoticon A podle všeho to vypadá, že tam budu mít sezonní věci, třeba bundy, oteplováky, nevím, možná šály, čepky, rukavice. Tu skříň otevřu 2x za rok. To je fakt v pohodě. Je milion jiných věcí, co mi tady děti můžou ničit a ničí, toto je to poslední čeho se bojím.
5. čer 2015 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luciana55
4
Registrovala se 27. června 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 76 příspěvků. Má 4 přátele.
  • Již bydlím v domě
    Havířov, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
luciana55
4
Registrovala se 27. června 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 76 příspěvků. Má 4 přátele.
  • Již bydlím v domě
    Havířov, Region Karviná
 Tak návrhy kOupelen jsou doma docela je to OK kdo mi to tady psal ohledně elementsu?my měli do24dnu vizualizaci tak jak slíbili...
5. čer 2015 ve 13:36  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
paajinka
Registrovala se 4. ledna 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 14 příspěvků. Má 31 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
paajinka
Registrovala se 4. ledna 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 14 příspěvků. Má 31 přátel. Region Praha.
 ahoj, pls. nemate někdo návrh 631 s 2M? potřebovala bych vědět, jak se změní pak ty velikosti místností.. a víc modulů už asi nikdo nedával, že? děkuji..
5. čer 2015 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luciana55
4
  • Již bydlím v domě
    Havířov, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
luciana55
4
  • Již bydlím v domě
    Havířov, Region Karviná
 @bzulenka pala jsem ti na fb sz
5. čer 2015 v 15:48  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krony
Registroval se 3. června 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 78 příspěvků.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
krony
  • Stavím dům
 @luciana55 To jsem byl asi já. Nám přišly později než bylo domluvené a navíc takové... No nelíbilo se nám to, nechci tu někomu dělat antireklamu jen kvůli subjektivního dojmu. Prostě byly dost jiné než jsme si představovali emoticon
5. čer 2015 v 17:07  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
songs
47
Registrovala se 27. září 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 322 příspěvků. Má 16 přátel. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
songs
47
Registrovala se 27. září 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 322 příspěvků. Má 16 přátel. Region Olomouc.
 @bzulenka taky si rikam ze by to chtelo nejaky botnik na terase emoticon emoticon emoticon
6. čer 2015 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luciana55
4
  • Již bydlím v domě
    Havířov, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
luciana55
4
  • Již bydlím v domě
    Havířov, Region Karviná
 No v pondelu jdeme do sika tak uvidime jak dlouho jim trvaji navrhy?
6. čer 2015 v 15:42  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krony
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
krony
  • Stavím dům
 @luciana55 Tam to bylo rychlejší, první návrh jsme měli už za týden... Teď máme už třetí návrh emoticon , čekáme na opravenou verzi toho posledního...
6. čer 2015 v 18:14  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luciana55
4
  • Již bydlím v domě
    Havířov, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
luciana55
4
  • Již bydlím v domě
    Havířov, Region Karviná
 @krony no supeeer tak jsem zvědavá na navrh
6. čer 2015 ve 21:15  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krony
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
krony
  • Stavím dům
 @luciana55 Mi osobně se líbily i ty předchozí návrhy (ne tak mojí drahé polovičce - byl to boj), blbé je u těch návrhů (a to jak ze Sika, tak z Elements), že nedodrží reálnou barevnost. Všechny návrhy nám přišly vyšedlé, přitom jsme tam měli i syté barvy. No člověk si to musí trošku sám dotvořit svou představivostí, je třeba zvolené obklady a dlažby vidět v reálu, než přijde ten návrh.
7. čer 2015 ve 12:22  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
Registrovala se 30. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 167 příspěvků. Region Praha - východ.
  • Stavím dům
    Svojetice, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
Registrovala se 30. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 167 příspěvků. Region Praha - východ.
  • Stavím dům
 tak nám siko tedy trvalo docela dlouho, taky jsme to asi 3x měnili a celkem to udělalo i s kalkulací asi měsíc....
7. čer 2015 ve 12:34  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
 prosím holky, kdo už bydlíte nechávali jste si dávat do konečné specifikace alarm? vůbec nevíme s manželem, jestli jo nebo ne.... děkuji
8. čer 2015 v 07:32  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bzulenka
9
fotoportrét
fotoportrét
bzulenka
9
 @ztk nechteli jsme..
8. čer 2015 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
 @bzulenka děkuji za odpověďemoticon
8. čer 2015 v 09:48  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
 @beelmcs tak po KS je cena za podlahovku cca 90.000,- Kč + systém sinco 700 - 38.000,- Kč, tedy celkem 128.000,-Kč + DPH
8. čer 2015 v 09:53  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
Registrovala se 12. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 236 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
Registrovala se 12. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 236 příspěvků. Má 4 přátele.
 @ztk Fénix nebo Herotec? Co je, prosím, sinco za systém?
8. čer 2015 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lunas80
6
Registroval se 2. února 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 12 příspěvků. Má 3 přátele. Region Ústí nad Labem.
fotoportrét
fotoportrét
lunas80
6
Registroval se 2. února 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 12 příspěvků. Má 3 přátele. Region Ústí nad Labem.
 @ztk Systém sinco 700 není pro podlahovku nutný, potřebuješ ho pokud chceš zachovat součinnost podlahovky se synco living, ale pokud na tom netrváš je to zbytečný příplatek 38.000 bez DPH. Také jsem to řešil při KS a nakonec jsem se rozhodl pro podlahovku v celém domě, řídící jednotku BMR od Fénixu a nějakou jinou větrací jednotku. Příplatek cca. 90 tis. bez DPH. Většina lidí s podlahovkou to tady takto má.
8. čer 2015 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
 @lunas80 aha tak děkuji za informaci, to nám vůbec pán při specifikaci neřekl.....
8. čer 2015 v 10:50  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
 @jimika fénix
8. čer 2015 v 10:50  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luciana55
4
  • Již bydlím v domě
    Havířov, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
luciana55
4
  • Již bydlím v domě
    Havířov, Region Karviná
 Ztk@vy mate podlahovku kde?
8. čer 2015 v 10:52  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luciana55
4
  • Již bydlím v domě
    Havířov, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
luciana55
4
  • Již bydlím v domě
    Havířov, Region Karviná
 @ztk kde mate všude podlahovku?
8. čer 2015 v 10:53  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
 @lunas80 a ten příplatek 90.000,- kč myslíš tím jenom podlahovku nebo je to se vším všudy i s tou řídící jednotkou BMR?
8. čer 2015 v 10:53  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
 @luciana55 máme ji všude v celém doměemoticon
8. čer 2015 v 10:54  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lunas80
6
fotoportrét
fotoportrét
lunas80
6
 @ztk Těch cca. 90.000,- Kč je příplatek komplet za celý dům včetně té řídící jednotky BMR . Ono je to asi 140 t. CZK, ale odečtou všechny přímotopy, synco living, větrací jednotku a nakonec to dá těch cca. 90.000,- Kč. Nám také nabízeli synco 700 za příplatek 38.488,- Kč bez DPH, pak lze kombinovat podlahovku se synco living, standartní dodávaná jednotka to neumí. Pokud zvolíš provedení o kterém mluvím můžeš také ovládat podlahovku každou místnost zvlášť z jednoho místa, akorát větrání není automaticky řízeno ale pouze manuálně ovládané vypínačem zap/vyp. Což možná vidím jako výhodu když jsem to tady pročítal, nebude se to zapínat v noci včetně digestoře atd. Takto jsem to pochopil já.
Popisované řešení má myslím "andydrzka" nebo "mojsha".
8. čer 2015 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
 @lunas80
takže jestli to chápu dobře, tak u toho BMR jsou v každé místnosti termostaty, ale musíš si to ručně v každé místnosti nachystat a kdybychom měli ten sinco 700, tak je centrální dole, kde to můžu ovládat + přípojení přes mobil a pc a dálkově ovládat a nastavovat teplotu, ale u toho BMR je to v každé místnosti zvlášť a jak si s tím spokojený s tímhle systémem, stačí to tak?
8. čer 2015 v 11:43  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lunas80
6
fotoportrét
fotoportrét
lunas80
6
 @ztk Ne, taky ovládáš centrálně z jednoho místa/jednotky, akorát to nespolupracuje s větrací jednotkou, tudíž přijdeš o inteligentní/řízené větrání a větrací jednotku ovládáš manuálně vypínačem. Jednotka BMR jde také připojit na net a ovládat přes telefon. Výhoda synco 700 je že s podlahovkou nepřijdeš o řízené větrání. Takto jsem to pochopil o KS kyž mi to vysvětloval p. Radil. Jak to funguje nevím, ještě nebydlíme 28.5. jsme měli teprve konečnou specifikaci, na reference je potřeba zeptat jiných emoticon
8. čer 2015 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš