Menu Forum

Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

25. lis 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
Registrovala se 30. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 167 příspěvků. Region Praha - východ.
  • Stavím dům
    Svojetice, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
Registrovala se 30. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 167 příspěvků. Region Praha - východ.
  • Stavím dům
 @atilius

ne nevadí.... nemám teď projekt u sebe, má ho projektant tak přesně nevím... ale ta věta co jsem psala se opakuje skoro na každé stránce a v Rýmařově p. Mikula mi řekl, že je to v pořádku, že si to musíme dodělat....
12. kvě 2015 v 09:31  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
perisy
5
Registrovala se 22. srpna 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 13 příspěvků. Má 4 přátele. Region Frýdek-Místek.
fotoportrét
fotoportrét
perisy
5
Registrovala se 22. srpna 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 13 příspěvků. Má 4 přátele. Region Frýdek-Místek.
 @ztk ahoj, nám dělá RDR projekt horní stavby. dále máme projektanta na usazení domu + přípojky - elektro, voda, kanalizace, požární zpráva. Dále si sami zajištujeme radonový posudek, hydrogeol.,a geodetický.
12. kvě 2015 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
 @perisy

děkuji, s tím jsem počítala a uvidím co všechno projektant dodělá.... dneska s ním máme usadit dům... a budu mít projekt v ruce....
12. kvě 2015 v 09:43  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @ztk je to tak jak píše perisy. RDR dodá jen projekt horní stavby, vše ostatní dělá Váš projektant + další profese - radon, geolog atd.
12. kvě 2015 v 11:11  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hany1t
1
Registrovala se 14. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 1 příspěvek. Má 2 přátele.
  • Již bydlím v domě
    Region Vyškov
fotoportrét
fotoportrét
hany1t
1
Registrovala se 14. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 1 příspěvek. Má 2 přátele.
  • Již bydlím v domě
    Region Vyškov
 Ahoj, měla bych dotaz ohledně KS a interiérových dveří? Mají specifikátoři u sebe vzorky těch dveří nebo se vybírá jen z katalogu? V siku jich totiž moc nemají...
13. kvě 2015 ve 13:36  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luciana55
4
Registrovala se 27. června 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 76 příspěvků. Má 4 přátele.
  • Již bydlím v domě
    Havířov, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
luciana55
4
Registrovala se 27. června 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 76 příspěvků. Má 4 přátele.
  • Již bydlím v domě
    Havířov, Region Karviná
 Tak nas vyzvali do elements at si prijdem vybrat koupelnu
13. kvě 2015 v 15:32  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janul_iii (25 r.)
13
Registrovala se 1. srpna 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 3 příspěvky. Má 50 přátel. Milovice, Region Nymburk.
  • Sním o domě
    Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
janul_iii (25 r.)
13
Registrovala se 1. srpna 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 3 příspěvky. Má 50 přátel. Milovice, Region Nymburk.
  • Sním o domě
    Region Mladá Boleslav
 Ahoj, chtěla jsem se zeptat, vlezli jste se někdo do cca 2.100.000 za dům???
16. kvě 2015 ve 21:26  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luciana55
4
  • Již bydlím v domě
    Havířov, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
luciana55
4
  • Již bydlím v domě
    Havířov, Region Karviná
 tyjooooo dneska jsem si volala na termin specifikace a dali nam az 6.10 to je mazeeeeeeeeeeeeeeeec !!!emoticona to jsme měli termin vystavby v 3kvartalu nechcete někdo prehodit termin specifikace ?
21. kvě 2015 ve 14:34  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krony
Registroval se 3. června 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 78 příspěvků.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
krony
  • Stavím dům
 @luciana55 To je divné, my se objednávali nedávno (cca 3týdny zpět) a máme termín 16.6., zkus na ně trošku zatlačit, ať vám to posunou, ono to půjde snad.
21. kvě 2015 ve 14:58  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
perisy
5
fotoportrét
fotoportrét
perisy
5
 @luciana55 no nazdar! :( Já tam měla volat dneska, ale nestihla jsem.... a ta KS probíhá přímo v Rýmařově? Jen si pamatuju, že nám obchodák z OVA říkal, že termíny na KS jsou ted velmi dlouhé .. hmm :( Dnes psal, ať si voláme o termín...tak dám zítra vědět jak jsme dopadli.
21. kvě 2015 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luciana55
4
  • Již bydlím v domě
    Havířov, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
luciana55
4
  • Již bydlím v domě
    Havířov, Region Karviná
 no jako dostali jsme nejdrivejsi termin co jde :-/:-/tlacim jak to jde uvidíme :-/
21. kvě 2015 v 15:52  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
 holky, které už bydlí, máme rozpočet SIKA a docela mě dostalo, že máme horní WC - 3m místnost a oni nám počítají 9 m2 dlažbu... o kolik máte toho víc

díky
21. kvě 2015 v 17:29  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
Registrovala se 12. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 234 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
Registrovala se 12. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 234 příspěvků. Má 4 přátele.
 @luciana55 Už jsme objednávali před měsícem a máme rezervovaný konec srpna. Je toho teď nějak moooc. emoticon
21. kvě 2015 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luciana55
4
  • Již bydlím v domě
    Havířov, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
luciana55
4
  • Již bydlím v domě
    Havířov, Region Karviná
 prosimvas je tady někdo kdo ma termin objednany na konecnou specku a ještě nemá povoleni a projekt ???koupime si termin !!jsem ochotni zaplatit jelikož jsme měli mit 3kvartal stavby a specku mame na 6.10
22. kvě 2015 ve 14:20  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beelmcs
Registroval se 14. března 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 7 příspěvků. Region Chrudim.
fotoportrét
fotoportrét
beelmcs
Registroval se 14. března 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 7 příspěvků. Region Chrudim.
 Ahoj,

chtel jsem se zeptat, jestli jste nekdo docasne neresil napojeni elektriky z jineho domu, nez vam CEZ udela vlastni pripojeni po vystavbe domu tak, aby ste ho mohli uzivat. Lze to takto udelat?

V nasi casti ulice, kde mame pozemek, se bude pokladat el. vedeni do zeme a proto mi napsali termin pripojeni do 18meicu, protoze nevedi, jetsli to budou delat letos a nebo pristi rok. I kdybychom nedavali zadost, tak tam jiz mame zajistene pripojeni na hranici naseho pozemku z nove vybudovane skrine, kterou budou prave delat, kdyz budou pokladat do zeme.

Diky
22. kvě 2015 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luciana55
4
  • Již bydlím v domě
    Havířov, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
luciana55
4
  • Již bydlím v domě
    Havířov, Region Karviná
 @bzulenka tohle mame vybrane
24. kvě 2015 v 15:28  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
Registrovala se 28. července 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 944 příspěvků. Má 28 přátel. Region Praha.
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
Registrovala se 28. července 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 944 příspěvků. Má 28 přátel. Region Praha.
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @ztk Ahojky Siko je strašný, nicméně já počítala náš rozpočet a v tomhle chybu neměli, teda až mi vysvětlili jak se to počítalo. K ploše se připočítávalo třeba x 0,5 na prořezy a kdyby něco nevyšlo. Nám toho zbylo celkem dost z jedné koupelny a uděláme z toho obklad do kuchyněemoticon...
24. kvě 2015 v 16:59  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @ztk pozor na věci ze sika které jsou v základu, nevím proč ale u některých položek nám dávali něco jiného a dražšího...
24. kvě 2015 v 17:00  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @beelmcs Měli jsme velikáánský problém z ČEZEM, ale to je na dlouho...´pokud budou dělat tu skříňku blízko vašeho pozemku je to super a budete podepisovat smlouvu o krátkodobém připojení. Na tu skříňku můžete být připojeni 1 rok. kdyby ji náhodou nestihli udělat zeptat se sousedu jestli mají stavební zásuvku, na tu jsme byli připojeni my. kdyby něco piš do vnitř. pošty.
24. kvě 2015 v 17:02  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luciana55
4
  • Již bydlím v domě
    Havířov, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
luciana55
4
  • Již bydlím v domě
    Havířov, Region Karviná
 Tak ja maximalne chvalim elements!!!
24. kvě 2015 v 18:45  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
 @luciana55 Co to je?
24. kvě 2015 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krony
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
krony
  • Stavím dům
 A už máte od Elements (dělají koupelny) návrh? Ten náš jim nějak dlouho trval a stál za... Jinak když jsme byli tam, tak spokojenost, paní nám vše předvedla, probrala to s námi, provedla nás po tom jejich studiu hned několikrát. To jsme byli spokojení, než přišel ten návrh tedy...
24. kvě 2015 ve 21:46  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
 @evapetrikova Evi děkuji, museli nahoře v tom záchodě to přepočítat.. měli tam chybu... ale i víc chyb.... drobnějších.. tak teď to snad bude už dobré...
25. kvě 2015 v 08:26  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
 prosím, kdo máte po KS - můžete mi ještě poradit na co nemáme zapomenout? máme jí příští týden, tak abych byla připravená na vše...

díky.
25. kvě 2015 v 08:27  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
perisy
5
fotoportrét
fotoportrét
perisy
5
 Máme vodu na pozemku emoticon Elektřina snad do měsíce. No a do RDR na KS volám od čtvrtku, leč neúspěšně...nikdo nebere telefony.. v pátek ráno jsem psala mail..no prý je krize..nestíhají. .Luciana55 podařilo se něco s tím termínem u vás? emoticon
25. kvě 2015 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luciana55
4
  • Již bydlím v domě
    Havířov, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
luciana55
4
  • Již bydlím v domě
    Havířov, Region Karviná
 @jimika koupelnove studio
25. kvě 2015 ve 13:13  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
 @luciana55 Aha, slyším to prvně. My můžeme vybírat snad jen SIKO. O ničem jiném nevím. Jen, že dřív byla i K-keramika.
25. kvě 2015 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
Registrovala se 13. března 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 353 příspěvků. Má 20 přátel. Jablůnka, Region Vsetín.
  • Stavím dům
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
Registrovala se 13. března 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 353 příspěvků. Má 20 přátel. Jablůnka, Region Vsetín.
  • Stavím dům
    Region Vsetín
 @ztk za sebe bych dala vypínač venkovního světla i ven k hlavním dveřím, ne jen do předsíně. Při realizaci by mi ho udělali, ale porušila by se parozábrana a to jsme nechtěli riskovat ;) A Taky máme saťák vyveden do 3 místností, ale nenapadlo mě po nich chtít vyvést na střechu 3 dráty na příjem saťáku, myslela jsem že stačí 1 a pak se to nějakou krabičkou rozhodí do místností... když jsem to chtěla dodělat, bylo pozdě, takže máme 1 saťák a když případně budeme chtít využívat i ty další, budeme muset dát další talíře a drát vrtnout nejspíš přes okno :(
25. kvě 2015 ve 14:50  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
perisy
5
fotoportrét
fotoportrét
perisy
5
 Tak termín KS 21.10 takže výstavba leden 2016.
25. kvě 2015 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
 @petraop díky Peti.. o vypínači vím.... a díky za radu ohledně satelitu.. to uvidímeemoticon))))
25. kvě 2015 v 18:09  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš