Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
@login8 Mínus dotace , u něj 535 000,- Kč. Má to promyšlený. Kolik je 3 000 000 minus 535 000,- Kč. ? Dřevodům se vyplatí.
Odpovědět
Profilova fotka
@login8 trochu nechapu,o co vam porad jde? Predpokladam,ze se zivite vyrizovanim dotaci,kdyz nam to tu porad nadhazujete. Nebo nas mate za naproste blby,co neumi pocitat? Kazdy si vybira firmu a projekt domu dle svych predstav...a silne pochybuju o drevostavbe s dif otevrenou konstrukci 250m² obytne plochy sakum prdum za 3 mice... Takze verim,ze pokud vasich sluzeb nekdo bude chtit vyuzit,ze se ozve,ale nemusite to tu zaplevelovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@login8 nehlede na to,ze jsem teda to vlakno,o kterem mluvite,ani nenasla :-)
Odpovědět
@minimaxinka13 my mame garaz k 631, cena byla myslim nizsi. Stejne budeme delat i zahradni domek, kam budeme davat veci menecenne. Chceme v garazi parkovat a to bychom se uz nevesli.
Odpovědět
Zde je ten pasivní dům 2 x větší než Kubis, difuzně otevřená konstrukce, Energeticky o 2 řády vyspělejěí, za cenu 3 miliony minus 500 000,- Kč dotace, jak se tu v diskuzi někdo ráno ptal . http://www.modrastrecha.cz/forum/proj... :-p
Odpovědět
@login8 Rád bych učinil poptávku domu 2x větší než Kubis 632, o 2 řády vyspělejší, s difúzně otevřenou konstrukcí a pasivním provedení, včetně vyřízení dotace s konečnou cenou za 2.500.000,- Kč vč. DPH. Celkem 15 ks pro developera v ČR. PS: Doufám,že budu úspěšnější, než když jsem kdysi poptával dům za milión a půl, nabídek na internetu mraky, ale konečná cena včetně výbavy a zateplení je někde zcela jinde ......
Odpovědět
@kolemkolem jo já si jich taky pár vezmu
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@login8 Je ve fázi projektu a MYSLÍ si, že to ve finále bude za 2,5 mil. To je dost podstatný rozdíl. Najdi někoho, kdo pasivní dům se vším všudy ve velikosti 200m2 za 2,5 mil. má. Jinak jsou to jen výkřiky do tmy ;-)
Odpovědět
@slabici čteme všichni to stejné nebo jsem slepej? :) Píše tam, že:"rozpočet se blíží ke 4 mil. chceme část realizace dělat svépomocí a na zbytek prací, jako jsou vnitřky využít lokální dělňase, což je finančně také velmi zajímavé. " Nikde jsem nenašel nic o 2,5m
Odpovědět
Profilova fotka
@atilius Jen reaguju na příspěvek login8 tady o 5 příspěvků výš: Zde je ten pasivní dům 2 x větší než Kubis, difuzně otevřená konstrukce, Energeticky o 2 řády vyspělejěí, za cenu 3 miliony minus 500 000,- Kč dotace, jak se tu v diskuzi někdo ráno ptal . http://www.modrastrecha.cz/forum/proj...
Odpovědět
Stěží i ta ty 4 mega. Za 3 mega naprostá utopie. Jinak dům je to hezký, ale bude stát víc.
Odpovědět
Článek se načítá
@slabici aha, protože majitel toho projektu mluví o skoro 4M, nikoli o třech.
Odpovědět
@atilius přesně tak, zakladatel tam píše o 4 M a je to zatím jen ve fázi projektu, skutečné náklady můžou být úplně někde jinde. Navíc se nejedná o dům na klíč. Trochu nechápu, o co se tady login8 stále snaží....
Odpovědět
Profilova fotka
@atilius To vlákno znám.. měla to být výtka na login8, ne na zakladatele toho vlákna. I když bych si netroufla nikdy předem odhadovat náklady na stavbu, třeba to za 4 mil. bude, třeba všechny dotace vyjdou a budeme závidět ;-)
Odpovědět

Odpovědět
@slabici To, zda dotace vyjdou, víte předem. Dříve, než kopnete do země. :-o Ale lze žádat i zpětně.
Odpovědět
@atilius V Aši, má borec na zděný Bungalov 160 m2 , Heluz 2 in 1 - tedy pasivní ze´d, , rozpočet 1 800 000,- Kč + 15 % rezerva. Taky jsem koukal.
Odpovědět
@kolemkolem Věděl bych, komu to předat. Pošlete poptávku oficiálně, kolik budete chtít provizi ? Lokalita ? - podle toho je velikost dotace. Termín realizace ? Víte, jak se pohybují provize prodejců domů ?
Odpovědět
@login8 hele, tohle je jen takové házení číslama...můžu mít dům za mega anebo taky za deset. Rozdíl nedělá jen materiál zdí, ale hlavně výbava a spousta věcí okolo. A to nemluvím o tom, že mám dost jasnou představu, jak se takové rozpočty dělají a jak se dodržují :-|
Odpovědět
@atilius kolik jste postavil domů ? Pokud máte smlouvu a rozpočet, těžko vám to firma natáhne. Nemají jak. Pokud asi ale dodatečně vymýšlíte další práce, dílo i cena díla roste. 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kolemkolem prihodte mi ke sve objednavce taky jeden,prosim. Treba dostanem jeste mnozstevni slevu a budeme ho mit jen za dva mice! A to se vyplati :-D A ted tu o Popelce,prosim ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@login8 Nejde o to, že je to naceněné na 1,8M, ale jde o to CO všechno a v jaké kvalitě je naceněné. A nemyslím jen tu pasivní hrubou stavbu.....Příkladem budiž koupelna, kterou můžu mít za 30t nebo 150t a tak je to se vším. To znamená, říct, že má někdo dům za 1,8M je nic neříkající číslo a nedá se to objektivně porovnávat.
Odpovědět
@login8 Článek na webu "bydleti" je váš, ne? Podobné gumové věty, bez tvrdých čísel. Tohle, nebo taky tohle a možná támhleto.
Odpovědět
@viados Jasně, že ten článek je jeho. Pokud to někomu ještě nedošlo, jde zde pouze o reklamu. A uživatel login8 alias pan Sýkora je známá firma v tomto snažení a sebeprezentaci, stačí se kouknout do pár diskuzí na idnesu, tam předváděl podobné věci už dávno, jen tam už ten jeho spam znají... :-)
Odpovědět
takže ještě nemáme dodělanou desku a dnes přišel dopis z Rýmařova-začátek stavby 21.1.2016 - 06:00:)
Odpovědět
@maceo Gratuluji, ale zároveň trochu závidím. My máme desku už téměř dva měsíce hotovou, ale zatím si jí z RDR nepřevzali, ani nám termín výstavby neposlali :-(
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?