Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
@evapetrikova :) :) :) asi 4 pracovní dny, ale my jsme to měli všechno tak trochu jinak, na rychlo. změnili nám územní plán a měli jsme týden na vyřízení projektu a ohlášky....Takže momentálně máme projekt za 36tis, je zaplacený projektant za 30tis a zatím nevíme jistě zda dostaneme kladné stanovisko z UHA. Jme dobří blázni no..
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka ahoj, my si vybrali v Siku obklady a sami si udělali vizualizaci, pak jsme to namailovali do Sika, že stavíme s Rýmařovem, kde nás odkázali na konkretního člověka který udělal kalkulaci koupelen, bacha na propočty dlaždiček a obkladů, nám někde napočítali až o 500% více obkladů úplně zbytečně, takže jsme to s nima řešily poměrně dlouho
Odpovědět
Tak jsem se byla dneska dívat na náš pozemek s deskou a už to vidím :-) teráska, kafíčko, bazének, skleníček .... a manžel se na mě díval jak na blázna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@songs Ahojky no přesně, my včera se šli mrknout do satelitu jaký typ fasád lidi mají....a hodně lidí grilovalo:) Paráda, úplně jsem jim to záviděla....My až příští jaro:(
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Ahojky Míší, poradila bys mi, prosím. Myslíš, že bychom mohli použít krtka na připojení kanálu a vody (to vzdálenější.) Za tím dřevěným plotem je už náš pozemek. Max 10m. Ráda bych podkopala chodník a silnici, abychom nemuseli do toho zasahovat. Nevíš, jestli to půjde?
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Moc děkuji. Tě pořád otravuju:(...V zádu na té fotce je domeček s fasádou šedou a hnědou střechou....Moooc pěkný, takový elegantní,
Odpovědět
@evapetrikova to taky uteče jako voda :-)
Odpovědět
Jé děvčata já Vám tak závidím jak už stavíte a bydlíte:-)...to čekání na projekt je nekonečné:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@songs Jé děkuju, no začínáme zařizovat, myslím, že se nudit nebudeme a příští rok si řekneme uf:) Krásný datum výstavby:) A proč se deska zalévá?
Odpovědět
Profilova fotka
@makyv Jééé no vidíš to, vy už čekáte na projekt, my dostali teďka vzor smlouvy k přečtení....Stavíte s Prahou? A s kým? O nás se stará p. Mikula, myslím, že je fajn:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, mám prosbičku nechávaly jste si dělat odtah digestoře nad střechu? Jaký na to máte názor?
Odpovědět
@evapetrikova Ono to s RDR ani jinak nejde (nebo nám to aspoň p. Mikula říkal). Odtah digestoře zdí by prý mohl dělat neplechu (srážení vody na omítce, plísně atd.), takže dělají jen přes střechu.
Odpovědět
Článek se načítá
@evapetrikova Odtah je možný jen nad střechu, máme ho už téměř 4 roky a je to v pohodě. Digestoř máme dvoumotorovou, protože se trubky v digestoři lomí v podlaze a odtah je výborný.
Odpovědět
Profilova fotka
@pilousot @jitule23 holky děkuji a nezabírá ten odtah někde místo?
Odpovědět
Profilova fotka
@songs hele ty jsi jako já :-D :-D :-D taky už vidím vše, i záhony a ploty :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova určitě by to mělo jít pokud vám to povolí obec/město, stejně musíte žádat o povolení pač to už je pozemek obce ;-) ale oni určoo budou rádi že to podkopnete aspoň se nezničí silnice
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova mě neotravuješ :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Zlatá moc děkuju:) Jdu najít nějakou firmu, která používá krtka:)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já jsem tak šťastnáááá !!! psali z RDR že prý když budeme mít v červenci povolení tak ještě v červenci vylejou desku :-D tak se klepu jak ratlík aby vše klaplo! furt se musím usmívat jakou z toho mám radost! celkově to už máme " za pár " ale i o týden dva se to třeba posune dopředu - jsem jak malý dítě u kolotoče :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@makyv neboj všechno bude :) čekání se vyplatí
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova tu digestoř opravdu dávají střechou, u prostupu ve zdi by se narušila parobrána a další věci a dělalo by to neplechu, chce to výkonější digestoř ale to není problém.... mě se ani ty díry s tou mřížkou moc nelíbí na barákách kolikrát jsem i viděla jak to pak špiní omítku fasády :-S
Odpovědět
@evapetrikova Trubka vede z kuchyně do podlahy v patře a podlahou do některého rohu a tam nad střechu. V místnosti je obestavěná sádrošem a omalovaná, takže kdo neví tak ani nepozná , že tam vede digestoř. My máme Novu 101 a je vedená v rohu koupelny za dveřmi, obložená dlaždičkami a v pohodě.
Odpovědět
@evapetrikova no do ted jsme se nudili :-) myslíš ZD proč se zalévá?
Odpovědět
@mojsha a terásku a kafíčko a grilování :-)
Odpovědět
@mojsha tak to je super, tak to by mohli v záři začít stavět vrch co?
Odpovědět
Mám zase blbý dotaz :-D Když budu potřebovat dát na katastr rozestavěnou stavbu, co oni ode mě budou potřebovat, aby to zapsali?
Odpovědět
@evapetrikova ano s Prahou s panem Zahrádkou, taky spokojenost;-)
Odpovědět
@evapetrikova Evi my ho tam dali, nekde jsem cetla, ze je to lepsi, i kvuli tomu drevu a take vetrani.
Odpovědět
Profilova fotka
@songs nn, rozestavěná stavba se od nového roku (podle nového OZ) do katastru už nezapisuje, až hotová stavba...
Odpovědět
@andydrzka aha protoze na vyplaceni hypo potrebuju mit vinkulaci pojistky a k tomu musi byt pry zapsana stavba tak snad se to vsechno stihne
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?