Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova děkuju za pochvalu ;-) Dveře nemáme dodávkou od RDR, dodávali jsme si sami. Podlaha je laminátová Quick-step, Clasic, tuším dub světle šedý, ve standardu :-) A k tomu uspořádání - zatím nám to takhle vyhovuje, vejdeme se ;-) , ale k TV to je dál - do budoucna budeme řešit knihovnu za sedačkou a sedačka se šoupne blíž k TV...
Odpovědět
Profilova fotka
JJ moc pěkný....přemýšlím jak Míška jestli nedát gaučích jakoby do prostředka místnosti a televizi na stěnu pracovny. Andrý a není vám v domečku teď moc teplo? Jen se ptám, neboť sousedé z paneláku si teď postavili dřevostavbu a prý je tam na padnutí...ale při těchto teplotách asi všude, že?
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova jj přesně
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela859 Ahojky Míší jak Vám to jde?Jak se staví sen, ten Váš? Co už máte hotového? :) Koukala jsem že budete mít dřevěné obložení a nechali jste si udělat nějak barevně fasádu? A koupelny - jedna hnědá a druhá?:)
Odpovědět
Profilova fotka
@katunkaj Ahojky Kátí, no musí to být pěknej záhul s úklidem děti a k tomu ještě to šílený teplo...ale uklízí se dobře a s radostí, že?:) Držím pěstičky ať děti neřádí, ať dlouho spinkají a těšíme se na všechny zprávičky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holkys ještě dotázek, všechny co už mají SEN postavený mají tmavou-černou střechu....Co jít do hnědé? Je v nabídce? Mě naposled nabízeli šedou-ale tu néé:(
Odpovědět
@evapetrikova ahoj evi,Jj jedeme :-) dnes už máme fasádu,vypadá to super jsem šťastná je krásné pozorovat jak nam roste domeček,večer zase přidám fotky,koupelnu máme spodní černo šedou a horní tmavé hnědá a bezova :-) a jinak k té barvě střechy,my sme si mohli vybrat z poměrně široké skaly barev ale chtěli jsme černou :-)
Odpovědět
@evapetrikova My budeme mít hnědou střechu.
Odpovědět
Profilova fotka
@pilousot Tak to je skvělé, že to jde:) No paráda asi budeme chtít také hnědou střechu a necháte si udělat dřevěný obklad?
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela859 Jéé moc děkuji za echo....no jelikož jsou ty koupelny maličký, je dobrý e udělat v netrálních barvičkách...a hlavně k sobě budou pasovat....ikdyž mě se líbí červená koupelna...ale bude každá jiná...tak ´já nevím...
Odpovědět
@evapetrikova Dřevěný obklad mít nebudeme. Jednak se nám to moc nelíbí (teda nové asi ano, ale v tom stavu to nevydrží věčně) a také kvůli údržbě.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky kdo bydlíte...japak tyhle vedra v dřevostavbě? jde to? @andydrzka ? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Rýmařáci!!!! Prosím o radu, jaké hmoždinky používáte? Vím, že musí být do dutých prostor, ale nevím jakou délku kotvení... prostě potřebujeme připevnit regály do šatny a nevíme jakými.. :-) Díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova úklid mam téměř hotový, ještě kuchyňská okna a je to...mam štěstí, super mamku a švagřici, které hlídaj dětičky a že s těma našima si fakt užijou...jsou to čertice!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha jsme mile překvapeni, měli jsme příjemně :-) ale máme na jižní a západní stranu venkovní žaluzky. Nejvíc jsme měli 27st. v dětském pokoji (zatím využívaném jako hernička), ale to jsme tam zapomněli zatáhnout žaluzie - doporučuju, bez nich bychom měli určitě větší výheň ...
Odpovědět
Profilova fotka
@andydrzka a na kolik ty žaluzie vychází? je to asi dost drahé ne? jedná se mi spíš hlavně o pokojíčky dětí, ložnici máme na severovýchod ale děcka to mají na jihozápad takže jim tam bude pražit prakticky od rána pač jsme jim okna přidali...
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha jj, to chápu, že řešíš hlavně dětské pokojíčky, my v ložnici máme žaluzie taky jen v jednom okně (na J), protože jsou drahé - do okna 1800x700 jsme platili 8900 bez dph :-/ Venkovní rolety bez el.pohonu možná vyjdou o něco málo levněji ...
Odpovědět
Profilova fotka
@andydrzka no to je dost peněz, tak my se budeme stěhovat na podzim, takže snad do jara 2015 bychom nato naspořily, koukala jsem že dělají i takový odšupovací na kolejničkách ale bůh ví kolik to stojí ale vypadá to docela hezky...
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha ty odšupovací jsou taky moc pěkný, ale co stojí, to netuším. Ale levný asi taky nebudou :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Ahojky Míší, my máme doma rolety v oknech - měli jsme to přes místní firmu, ale dají se sehnat i na internetu - a je to celkem levné. Zkusím ti poslat fotečku:) Ale venkovní žaluzie, jsou venkovní žaluzie:)
Odpovědět
@katunkaj Maximální délka hmoždinek je 50mm, delší hmoždinka může porušit parozábranu.
Odpovědět
Hurááááááá máme termín výstavby - 17.7. (krásný datum na zapamatování, že?)
Odpovědět
Profilova fotka
@milosb Děkuju!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@songs super.... to se máte :-) já už chci taky datumy....
Odpovědět
@mojsha taky jsem se nemohla dockat uz at bydlime
Odpovědět
Profilova fotka
@songs v úterý máme KS a ráda bych podepsala i smlouvu o dílo aby se to trochu hnulo... ;-)
Odpovědět
@katunkaj@michaela859 ahojky, chtěla jsem se zeptat jestli už jste zařizovali spíž? Zajímalo by mě jestli se tam vůbec vejdou nějaké regály na potraviny, příjde mi to malinkatý :-). A když tak kde je sehnat? Díky
Odpovědět
@katunkaj ahojky, chtěla jsem se zeptat jestli už jste zařizovali spíž? Zajímalo by mě jestli se tam vůbec vejdou nějaké regály na potraviny, příjde mi to malinkatý :-). A když tak kde je sehnat? Díky @michaela859 a nebo ty Míšo, jestli už jste tak daleko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evikusss To zatím ještě nemáme, ale něco se tam určitě vejde, ale musí se to opravdu promyslet...
Odpovědět
@katunkaj no právě, tam je blbý že ta špajzka je široká skoro jako dveře a tím pádem není kam narvat regály. No budu přemýšlet :-). Kdyžtak se podělím o nápad ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?