Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
@michaela859 tak to jsem ráda:-), za týden touhle dobou už snad budeme mít domeček pod střechou, ještě asi bez tašek (jak jsem to pozorovala u vás) a jestli bude počasí přát :-). A jak to pokračuje u vás?
Odpovědět
@evikusss no s taškama by měl být druhý den, jinak u nás to teď nepokračuje nijak, čekáme do středy, pak se udělá kontrola, zda je vše suché a začnou pokračovat... takže zatím máme jen hrubou stavbu,střechu - i tašky a elektřinu nám natahali v sobotu :)
Odpovědět
@evikusss a jaké máte koupelny? Dej sem taky nějaké fotky :) já se ted popravdě bojím té spodní koupelny, je opravdu malá, na té vizualizaci mě to nepřišlo,ale teď mám strach že bude tmavá :(
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova My jsme vybrali dost tmavě šedou fasádu a místo dřeva červené pruhy...jinak nemáme žádný modul navíc a jsme mile překvapení prostorama!!!
Odpovědět
@michaela859 ahoj, mám tam fotky. Spodní koupelny se taky bojím, chtěla jsem jen hnědobílou, ale nijak zvlášt se mi nelíbí. Uvidíme jak to bude v reálu. A kuchyň tam mám taky :-)
Odpovědět
@katunkaj my jsme dali světle šedou a červenorůžové pruhy, snad jsme neulítli :-(
Odpovědět
@evikusss holky tak to jsem na t vaše fasády opravdu zvědavá :) Já si zase říkám, jestli jsem se nedržela zbytečně při zemi :) Už se těším až sem dáte fotky :)
Odpovědět
@katunkaj Kači a už máte datum kdy vám dělají fasádu? :)
Odpovědět
@michaela859 já myslím, že nakonec budeš ráda že ses držela při zemi :-)) Dost se těch barev obávám. Tak vám zítra pokračujou viď? To je dobře :-)
Odpovědět
@evikusss jsi odvážná , jsem opravdu zvědavá jak to bude vypadat :) jinak my zatím nemáme nic barevného v domě naplánované, chtěla jsem všechno neutrální včetně nábytku a pak si tam doladím nějaké barevné dekorace :)
Odpovědět
@michaela859 odvážná moc ne, spíš nerozhodná. Pořád vybírám a měním až nakonec přeberu. Ty už aspoň brzy uvidíš jak sis vybrala, já si ještě chvíli počkám :-)
Odpovědět
@evikusss no o tom me ani nemluv. Ja si byla od začátku jistá a až jsem vybrala tak jsem začala uvažovat jestli je to opravdu tak nejlepší atd...no prostě už ať to stojí!:-)
Odpovědět
Článek se načítá
@michaela859 no to mi povídej :-). Jedna milá zpráva, koukala jsem na počasí...v pondělí mají být tropické teploty (v pondělí začínáme), tak už jen doufat že z toho tepla nepřijde nějaká megabouřka a nevyplaví domeček, než půjde pod střechu. :-D . Tak ať vám zítra v klidu pokračujou :-)
Odpovědět
@evikusss držím palce ať vše klapne :) my jsme si to počasí vybrali.... snad bude vše zítra ok, nikde nebude nic vlhkeho a budou pokračovat v práci :)
Odpovědět
@michaela859 určitě to bude v poho, držim pěstičky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela859 přesný den nevím, ale dneska už tam byli kluci a dodělávali polistirény a připravovali na fasádu...
Odpovědět
Profilova fotka
@katunkaj Ahojky Katí, mám prosbičku. Elektriku a vodu vám tahali při základovce a ta firma, která jí dělala? Kolik jste dopláceli? a jak daleko jste to měli od pozemku? Děkuju moc.
Odpovědět
Profilova fotka
Holčičky co stavíte, držíme ať vám sluníčko svítí. Vypadá to, že materiál pěkně proschne, při tomto pařáku:) a moc se těšíme na všechny fotečky, co uvidíme:) Věřím, že se nemůžete dočkat až Vám domeček budou předávat.
Odpovědět
Profilova fotka
Mám ještě dotázek, neřešili jste někdo sol.panely místo krbu? Na kolik by to vyšlo?
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Ne ne, napojení od základovky jsme si dělali sami...od desky k antoníčku, který máme na pozemku cca 4 metry za 35 tisíc a to nám to dělal známej... :-.
Odpovědět
Profilova fotka
@katunkaj Týýý jo, fakt? No tak my to budeme mít tak 6m a to budeme muset do chodníku a do silnice, pokud tam nepůjde udělat nějaká šachta....No Tak 100tis navíc...Skvělé...
Odpovědět
@katunkaj Kači, za co jste dali 36tis? Myslíš komplet, voda,elektřina a kanalizace? My jsme si to teda dělali sami i kopali svépomocí, jen eletkřinu nám dělal známý a vyšlo to takto : Kanalizace - kanalizační šachta 3 400,-kč, materiál, trubky atd ( i kolem celého domu na dešťovku 4 000,-kč) dohromady 7 400,- Kč Elektřina - staveništní přívod nebo rozvaděč - 2 000,- Kč, rozvodná skřín - 6 500,-Kč, práce a materiál ( ty kábly, které vedou elektřinu do domu) 4 000,- Kč, dohromady 14 500,- Kč Voda - vodovodní šachta ( zamítli nám vodoměr v domě) 8 000,- Kč, připojení od místních vodáren a nainstalování šachty - 4 000,- Kč, dohromady 12 000,- Kč. Dohromady nás celé přípojky vyšly na 33 900,- Kč , je to taky pálka, hodně tam ale udělala ta vodovodní šachta za 8tis... jinak výkopové práce jsme si dělali sami, v podstatě s přítelem ve dvou a jde to :)
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela859 jojo, za komplet připojení, výkopy, hadice, trubky, písek, folie, kanalitační šachta, voda taky to samé a elektrika výkopy a ty kabely, chráničky až k tomu antoníčku, co se toho týče, tak ten nám elektrikář musel upravovat a dávat stavební zásuvku...to bylo za 7 tisíc ještě k tomu... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevíte, je možné vidět někde nějaké fotky kubise uvnitř? Neumím si moc představit jak to vypadá uvnitř v reálu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, co říkáte tomuto nákresu. Moc děkuji za reakce.
Odpovědět
Profilova fotka
@minimaxinka13 Ahojky na www.vzorovydumolomouc.cz
Odpovědět
@evapetrikova mne by vadilo, ze vzdy ked ides na wc musis prejst popri vchode, cize "bordel" z topanok si roznasas po celom dome :) alebo budes po kazdom vstupe z vonku vysavt a umyvat ...
Odpovědět
Profilova fotka
@peta_petruska Děkuju moc za reakci, máš velikánskou pravdu....tohle mě vůbec nenapadlo. Původně měli být dvěře jak byly, ale jeden řekne, že dveře do koupelny nemůžou být z obývacího pokoje a druhý že můžou, tak babo raď.
Odpovědět
@evapetrikova Mně se nepozdávají i ty troje dveře v tak malinkém zádveří, ani by ses tam neotočila, co potom místo na botník, kabáty... S těmi dveřmi do koupelny je to myslím tak, že nemůžou být přímo z obytné místnosti, tzn. aby mohly být z obýváku, musel by být ještě kus oddělen jako chodba..
Odpovědět
Profilova fotka
@flowerbl No jo taky máš velikou pravdu...To zádveří je moc malinké....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?