Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova upřímě si kubis s červenou střechou taky nedokážu představit :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Přesně, kubis je moderní dům....
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Chtělo by to nějaký prográmek, kam bychom dali fotku Kubise a mohli bychom mu namodelovat fasádu:)...Zatím jsem to nenašla...možná to měl @kaufik?
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova jj to je přes program turbo floor plán ale to je složitý a barvy to má hrozný
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Tým máme naprosto skvělej!!! Nemáme si na co stěžovat, dělaj i o víkendu, ale prý záleží, jak jsou na tom, maj prostě danej termín a záleží víceméně na nich, jak to stihnou..takže když v neděli nic neudělaj, tak pak pojedou do noci!!!
Odpovědět
@katunkaj Kači a kolikátýho máte termín předání? My začali vlastně 29.5 a předávají 14.6. Už se teším, snad jak nás potrápilo na začátku to počasí tak teď už bude vše ok :)
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Míší děkuju moc, mrknu na to, ale asi z toho nic nevykoukám, že:(
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova asi né čéče :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@katunkaj Kátí tak to je paráda...super...tak ať hezky staví klucíííí..
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela859 Předávat budou 9.6. Už se nemůžu dočkat, krásně se to všechno rýsuje!!! Už jsou podlahy a stropy a v pondělí začnou obkládat koupelny...
Odpovědět
Profilova fotka
@katunkaj @michaela 859, Ahojky holky to fakt takhle rychle pracují?:) Po 11 hodinách už stojí dům, no tak to je fofr:) Už se těším na fotečky a jsem nadšená, jak jim to jde hezky od ruky:) Držím pěstičky, ať máte hezké počasí...a musím to hned ukázat manželovi. Mějte se pěkně, což asi se máte a zažíváte zamilování:)
Odpovědět
@katunkaj jéee 9.6. Vám budou předávat a my začínáme montovat :-)))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@evikusss Tak to bude super den!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Je to opravdu paráda, jsou jak mravenečci...každý přesně ví co, kdy, kde a všechno klape jak na drátkách!!! Těším se čím dál víc, až bude hotovo a budeme mít nové doma. :-)
Odpovědět
Holky já už se taky nemůžu dočkat :) Musím sem dát fotky, máme za dva dny hrubou stavbu a ještě v sobotu dodělávali elektřinu,ale to bylo zpoždění skrz to počasí, jinak budou pokračovat až ve středu, tak doufám, že vše co navlhlo hezky vyschne a případně se vymění,ale je fakt, že už včera tam nic mokrého nebylo, snad tedy vše bude jak má! celá parta jsou opravdu hodně šikovní a jde vidět, že ví co dělají :)
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela859 Míško, jsem moc ráda, že všechno je v pořádku a že máte taky výbornou partu jako Káťa...pro nás co ještě nestavíme ani jsme ještě nepodepsali smlouvu s RDR, tak je to informace moc důležita.Ráda se podívám na fotečky jak rostete:)
Odpovědět
@evapetrikova Moc děkuji za podporu, je fakt, že jsme z toho byli hodně nesví,ale věřím, že vše bude ok :) Přeju ať brzo taky stavíte :) Pořád si nedovedu představit, že za 2 týdny se opravdu stěhujeme, konečně po všem tom nekonečném papírování a přípravách je ta stavba fofr :) Už jsem sem dala fotky :)
Odpovědět
@michaela859 no je to super, jak vám to roste :-). My začínáme skoro za týden, tak mě všechno moc zajímá a hlavně ty fotečky :-)))) Už se taky nemůžeme dočkat...
Odpovědět
@evikusss a jaký domek stavíte? Taky Kubis 632? Jj je to super, už aby to bylo komplet hotové :)
Odpovědět
@michaela859 ano taky 632+1modul. Teď jich roste nějak hodně na jednou. To se mi líbí :-)))
Odpovědět
tak to máte uplně stejně jako my :) A na jakou stranu jste modul přidávali?
Odpovědět
@michaela859 jooo? My jsme pridavali z kazdé strany napůl. Takže o 30cm z každé strany. A vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela859 Míší máš úplnou pravdu, to papírování je mazec a kolik času to zabere, no síla:( Jak tak koukám tak 9měsíců lítáš po úřadech, bankách, katastrech a pak z ničeho nic ti roste domeček před očima a za 14 dní se stěhuješ. Je to paráda, že? A jaký máš pocit? štěstí a úlevy po tom maratonu? Držím pěstičky ať neleje , ať klucíí jsou plní sil a brzy šupky hupky do nového:)
Odpovědět
Profilova fotka
@katunkaj @michaela859 - Holky a jakou jste si nechali udělat fasádu -typ a barevné provedení? Děkuji
Odpovědět
@evapetrikova JJ přesně jak říkáš, ani tomu pořád nějak nevěřím, že by to opravdu mělo být :) To vyřizování bylo nekonečné, nevěřila jsem, že to vůbec někdy skončí a ono jo :)
Odpovědět
@evapetrikova My máme bílou ( měla by být lehce s nádechem do šeda, ale nevím jestli to nakonec nebude obyč. bílá :D ) a k tomu tmavě hnědé obložení a okna, jen jsem je měla dát ještě tmavší, na konečné specifikaci jsem se nechala zvyklat, že to bude moc tmavé a teď se mi zdá, že ne...ale uvidíme jak to bude vypadat s fasádou :)
Odpovědět
@evikusss My máme 60 cm na jedné straně, jak je kuchyně a obývak. :)
Odpovědět
@michaela859 tak aspoň budete mít pořádnej obývák a kuchyň, my jsme chtěli o kousek zvětšit i pokojíčky, uvidíme jestli to bude vůbec bude znát :-))))
Odpovědět
já myslím, že poznat to určitě půjde, jinak z těch pokojíčků jsem měla strach a opravdu mě velmi mile překvapily, vůbec nejsou malé, ani náhodou, hezké,akorát :) I šatna je super prostorná :)
Odpovědět
@evikusss já myslím, že poznat to určitě půjde, jinak z těch pokojíčků jsem měla strach a opravdu mě velmi mile překvapily, vůbec nejsou malé, ani náhodou, hezké,akorát emoticon I šatna je super prostorná emoticon
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?