Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Míší na kolik Vás vyšla ta podlahovka? My nechali přímotopy k vůli ceně, ale bude mít +1M navíc a posun příčky v obýváku, tudíž pracovna bude malinká, ale o to větší obývák. Do kuchyně si chci dát to PVC s gerflorem (si mě navnadila) a jelikož nebudeme mít podlahovku, nebude položení složité, že? (můžeme pak hned pokládat?)
Odpovědět
@mojsha Než se naděješ, tak máte taky hotovo. Ono to příjde furt dlouhý, dlouhý a pak si najednou v šoku že máš dům :-D
Odpovědět
@mojsha budeš a nebude to dlouho trvat uvidíš:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evikusss Evi, jakou máte fasádu? šedo-oranžovou? Pořád zvažuju ten dřevěnej obklad....
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Evčo nám právě při KS ten Gerflor vymluvili....oni vám ho ani nepoloží, pokud na něm budete trva,t tak by na farmacel asi měla přijít ještě stěrka, taky nám říkali že v dřevostavbě není to pvc úplně ideální, proto jsme se nakonec rozhodli až při KS a probrání to se zkušenými jinak no(muž potřeboval slyšet argumenty zkušených)...podlahovka do celého domu nechychází extra draho pač když máš všude podlahovku tak odečítají synco living a přímotopy takže se moc nedoplácí...přesnou cenu ti neřeknu kalkulace po KS nám ještě nepřišla
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Míší děkuku, aha...no tak to se asi vydáme do nějakého podlahového studia, co nám k tomu řeknou a taky se projít po plovoučce. Mamina jí má cca 10 let...a je moc studená a tvrdá....tak třeba jsou teď lepší:)
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Plovoučka s podlahovým vytápěním bude ok, ale pokud necháme přímotopy, tak se jí trošku bojím...
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova právě pro ten příjemný pocit tepla od nohou jsme zvolili tu podlahovku a pak je jedno jestli je to ten jejich quick step nebo pvc, však máte ještě čas to zvážit... ;-) ono musíš koupit to pcv,nějaká firma ti to musí položit když to rdr nedělá + jestli bude potřeba ta stěrka tak to bude taky za dost peněz navíc,proto jsme to nakonec udělali jinak....
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova taky je otázka vašich zvyků, já jsem zvyklá furt chodit bosa,což je taky blbej zlozvyk, moje děti doma nenosí bačkůrky ale třeba u babi musí pač má všude studenou dlažbu
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Máš úplnou pravdu, teplo od nohou je super, protože nemusíš ani pak moc topit, neboť ti je teplo....děti taky nenosí doma bačkůrky. Teď máme doma nějaký lino a celkem ho mám ráda a máme kamaráda podlaháře, tak snad si s tím poradí....a ještě to zvážíme.
Odpovědět
@evapetrikova evi, máme světle šedou a pruhy červenooranžové. Mám to v albu. Trochu to zkresluje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova jasně :) však je na každým co si do domečku nechá udělat ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@songs My jsme taky dopláceli cca 15 tisíc za dveře, ale nechtěli jsme ty hodně prosklené a každé další byly cenově podobné :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha tak já nevím, ale nám zase všichni říkali, že digestoř musí být málo výkonná a hlavně manuálně ovládaná...my jsme jednu koupili a Lašák nám řekl, že je teda až dost silná!! A to jsme vybírali z těch slabších...někde snad najdu papíry a kouknu jak je výkonná...
Odpovědět
Profilova fotka
@songs to už se nedělá..nový zákoník tohle zrušil.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@songs na katastru ještě nic zapsáno nemáme a pojišťovna vše v poho pojistila...teď jsme to kvůli čerpání taky řešili!!
Odpovědět
Profilova fotka
@katunkaj Kátí koukala jsem na fotečky, a máš můj obdiv s kytičkama.....Krásný. A dole máte podlahovku?
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka My jsme ten prostor rozbili, do kuchyně dlažbu a do zbytku plovoučku a jsem spokojená...vypadá to dobře...
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Evi, ten si nezasloužim...já jsem hroznej pěstitel, mě všechno zajde, ale slavila jsem narozky, tak jsem nějaké dostala...jsem zvědavá, za jak dlouho je zahubim!!! :-D My máme podlahovku v kuchyni a obýváku, jinak přímotopy
Odpovědět
Profilova fotka
@katunkaj JJ to s tím pěstováním máme podobné:) A nevíš na kolik Vás vyšla ta podlahovka? A proč se připlácelo 15 tis za vchodové dveře? Jen pro to že jsou tam ty skla?
Odpovědět
Profilova fotka
@evikusss Ahojky děkuji za inspiraci....koukám a zkoumám....jestli dát taky šedivou a do toho nějakou zářivou zelenou:) Baráček je celkem vysoko, jak bychom ty prkna za 5 let natírali:(
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Jé Evi, tu podlahovku ti takhle neřeknu, zkusim najít v papírech...za dveře jsme si připláceli...za jiný než jsou ve standardu...paradoxně máme míň prosklený, než jsou základový, ale to jsou všechny!! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@katunkaj mno vidíš a nám říkal že má být výkonná aby vysála páru a překonala dvě zatáčky ven z baráku :-D tak teda nevím, dal nám nějaké rozmení síly toho odtahu tak jsme koukali na digestoř od Mory a cenově vychází celkem pěkně kolem 7.5tis
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Míší a vy nemáte ten odtah páry, co se připlácí, nebo máte?
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova máme ;-) ale možná to Káťa v 632 může mít maličko jinak
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha No to jsem trdlo, neumím číst...už jsme to řešily, jj...takže máte a je vedená přes střechu...a nejspíš to při KS doporučovali, že
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova jj je vedená přes střechu do zdi to neudělají - porušily by tím parozábranu ve stěně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha JJ a už se Vám to blíží:) Za chvilku budete zalévat základovku:) Už máte konkrétní termín?
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova nemáme ten nám dají až bude ohláška,kterou podává náš projektant na sú v pondělí
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Tak já schválně najdu ty papíry od naší...že prý je až dost výkonná, že by to chtělo slabší...najdu to, abysme to porovnaly... :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?