Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
Profilova fotka
@vedralova jééé a ještě koukám že jsi z Dobrušky ?! My z Náchoda :-D :-D :-D to je co by kamenem dohodil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Jj,ale jsme náplavy :-D .Bydlíme tu necelý měsíc,odstěhovali jsme se z DěčínaTady se nám moc líbí.Do Náchoda jezdíme na nákupy :-) .Teď tu máme pronajatou chalupu ,ale už se nemůžeme dočkat domečku.
Odpovědět
Profilova fotka
@vedralova panečku tak to je změna oproti Děčínu, shodou okolností jsme tam nedávno byly juknout při pobytu v Čes.Švýcarsku :-D vidíš a já bych řekla že jsi mi povědomá ( mám totiž nemoc že si myslím že jsem každýho už nědkde viděla :-D :-D :-D :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Vybrali jsme Largo 98.Nám stačí,děti jsou už dospělí,mají svoje bydlení.Ale vevnitř jsme ho předělali na 3+kk,aby byla větší kuchyň s obývákem.
Odpovědět
Profilova fotka
@vedralova jj koukala jsem na kuchyň tvojí a hned jsem si říkala že to máš větší a hezčí - jinak kuchyň je nádherná, my nad ním také uvažovali,ale horko těžko bychom se tam 4 nasáčkovali :-S tak jsme zvolili Kubis no :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha No už jsem trochu starší :-) .Z Děčína jsme se odstěhovali kvůli tomu,jak se z toho stává sociální město.Za nějaký čas tam bude 80% obyvatel cikáni. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Kubis je super.Pro rodinu s dětmi ideální.Kuchyň je moje vysněná,vždycinky jsem takovou chtěla.Uvidíme v reálu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vedralova jj v reálu bude krásná, též budu mít bílou (lesk) s přírodní prac.deskou, necháváme si dělat v místním truhlářství
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka ahojda, tak japak jsi dopadla v siku? vybrala sis ?
Odpovědět
@mojsha Ahoj, díky za optání, ano vybrala... Pánova první věta byla, že si za koupelny připlatíme 50 - 60 tisíc... že to tak v 90ti procentech je.. tak jsem zvědavá, jaká bude kalkulace. :-|
Odpovědět
@bzulenka tak to my připlatili daleko více :-) vymykáme se průměru :-D
Odpovědět
máte už někdo u 631 vyřešenou šatnu v ložnici? Pořád nad tím dumám ..... :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@songs ahoj, co myslíš jako? co nejlépe tam vrazit? asi nějakou velkou šatní skříň ne?
Odpovědět
@mojsha no právě se mi tam vyloženě šatní skřín nechce dávat. Zdá se mi to úzký prostor, tak sonduju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@songs já přemýšlela i jen o sluhách a věcech na ramínkách nebo otevřený regály.... jenže my máme hadrů :-N děs běs .... a hlavně děti, nechci jim do pokojíků rvát velké skříně
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj všichni, prosím o názor, budeme stavit Kubis 631 + 1modul a uděláme předpřípravu na budoucí rozdělení dětského pokoje na 2 menší a chtěla bych se zeptat, kolik oken tam nacpat? Říkala jsem si že ze štítové strany dám 2 velké ať maj holky krásný výhled.. a má smysl tam cpát i ze strany u vchodu a ze strany nad pracovnou? Určitě z venkovního pohledu to bude vypadat líp, kdyby tam byly i ta malá okna, ale zase vevnitř ztratím plnohodnotnou stěnu kam může jít třeba velká skříň... jak toto máte prosím řešeno? díky za inspiraci
Odpovědět
Kolik se připlácí za 1 modul Kubis 631?
Odpovědět
Profilova fotka
@vorllinka Vic, nez stoji za to :) (urcite to bude ve stovkach tisic)
Odpovědět
Profilova fotka
modul navíc je 90 tisíc
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop pokud je to konecna cena vcetne zakladovky, tak je to super cena!! Me 1 modul nabidli za 280 tisic :(
Odpovědět
Profilova fotka
@otoron ano cena se vším a za to zvětšení se to myslím vyplatí
Odpovědět
@bzulenka tak to nevím co jste vybírali :) My si v Siku vybírali opravdu to co se nám líbilo, ale měli sme vytiknutý standart od Rýmařova a paní nám vždycky řekla jestli už to je nebo není hodně nad cenu.. říkám, nijak jsme se neomezovali a nakonec jsme přeplatili cca 16 tis...
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Za tu cenu bych si ty moduly vzal hned dva. Urcite se to vyplati. (je vas modul 60CM, ze jo?)
Odpovědět
Profilova fotka
@otoron jj 60 cm :) jasně 2 moduly by byl už luxus, ale počítáme s víceprácema na ZD tak šetříme..
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop to by mě tedy zajímala vaše kalkulace, mi za modul tedy dáváme víc než 90tis.
Odpovědět
Profilova fotka
@otoron dle naší kalkulace konstrukce - obvodové stěny : odečteno 101.9m2 přičteno 113m2 ( 1.372.676 - 1.238.268 se rovná 134.408 a to bez Dph ) 90tis by bylo opravdu zadarmo ....
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Taky se mi ta cena pripada jak po deleni trema :)
Odpovědět
Profilova fotka
@otoron to oni při prvních návštěvách říkají ceny zhruba, taky nám tvrdily myslím kolem 90tis. ( obvodové stěny ) ale to uvádí jak bez dph tak bez střešní a podlahový konstrukce, která je samozřejmě taky navíc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha vy tam máte určo navýšení za to zádveří ještě my máme: původně 101,9 m2 za 1 240 741 a zvětšeno o modul na 109,4 m2 za 1 331 596 a rozdíl činí 90 855,-
Odpovědět
Profilova fotka
@otoron výpočet je v odpovědi pro Mojsha
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?