Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Ahoj Evi,je to laguna,výrobce nevim,dřív jsme měli rosu od ravaku,chtěli jsme jí znovu ale v siku nàs přemluvili na tuto,je téměř stejná,levnější,ale řekla bych,že rosa byla trochu lepší. Ale koupačka je super,v poho se tam vejdem i oba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@katunkaj Super, děkuju moc. Hned mrknu do katalogu:) A jak se bydlí v domečku? Co sousedé? Nestýská se ti po větším městě?
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova jsme naprosto spokojení!!! :-)
Odpovědět
Ahoj, chtěla bych se zeptat, jak veliký máte sprchový kout? Ve standardu je 80x80, ale přijde mi to jako malý prostor. Máte někdo 90x90?
Odpovědět
Profilova fotka
@mji máme 1200/800 viz vizualizace v albu tak mrkni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Tyy jo, tak tomu říkám prostor:) Paráda, to ani nebudu říkat manželovi:)
Odpovědět
Profilova fotka
@katunkaj Kátí ještě prosbička, jak máte velikou koupelnu? jak je ve standartu v 632? My budeme mít 4,20m...bojím se bay se nám ta vana vlezla:(....jo a mimochodem máme tu samou teď doma:)
Odpovědět
@mojsha Koukám, že ten prostor za sprcháčem jste zrušili. To vypadá super. My to zatím máme nechaný, tak jak je v základní verzi a obávám se, že velikost 90x90 se tam asi nebude chtít vejít, no uvidíme, jestli to ještě trochu nepřekopeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mji Ahoj, nebudete stavět spíš Kubis 632? @mojsha totiž staví 631, prostor za sprchovým koutem už v ní není, takže nic nerušili .... do 632 se vleze sprcháč max. 90x90, ale s kulatým rohem, ne čtvercový půdorys - pokud tedy nezvětšíte o nějaký modul ...
Odpovědět
@andydrzka Ahoj, nene, stavět budeme 631 a v plánu máme zakreslený prostor na pračku a bojler :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova máme standart 632, nic jsme tam neměnili a vejde se v pohodě, akorát na ní nejde sprchovací zástěna, kvůli oknu, ale tu my jsme stejně nechtěli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mji pračku a bojler budeme mít v patře v tech.místnosti ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@katunkaj Děkuju moc, se sprchovou zástěnou taky nepočítáme:) Sice doma ji máme, ale myslím, že ji teď budou využívat hlavně děti. Ještě mi poraď Kátí, jde se na záchod dobře, nevadí tam moc to umyvadlo? D ě k u j u
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova nevadí vůbec, je tam dost místa
Odpovědět
@mojsha Taky jsme o tom uvažovali, ale necháme pračku dole. Pokud budu věšet prádlo venku, musela bych chodit po schodech a takhle mi to přijde pohodlnější :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mji to máš pravdu že to bude pohodlnější,já spodní koupelnu beru spíš jako pro hosty (nemusí vidět koše s prádlem a pračku atd...... je fakt že s prádlem se člověk ze zhora asi nachodí :-D koukala jsem že jsi z Pardubicka to andydrzka také.... my jsme z Královehradecka konkrétně z Náchoda... takže kousek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Ahojky Míší, já bych volila pračku se sušičkou taky nahoře, neboť se tam všichni budete svlékat a hned to budete házet do pračky:) Nám se to tam ale nevejde:(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, které už bydlíte, nebo jste prošli Sikem,volám o pomoc. Nevím jak vy, ale já z toho Sika mám hrozně divnej pocit. Byli jsme tam na 15:30 a pán hrozně chvátal, např. na vanu, která je v základu odpověděl: že v takové cenové hladině žádnou nemají a že mi ji nemůže ani ukázat. To se týkalo i baterií. Koupelnu jsme chtěli s listelkama, na to, že nás omrzí a že nám to grafik udělá prvně bez listel...A poslední věc je splachovací systém...Jelikož budeme chtít závěsný WC, tak při dotazu kolik máme cenu ve standartu neuměl odpovědět...Dnes jsem volala do RDR a ti mi řekli, že dodávají spl.systém cosmovis, kt je levnější. Máte někdo tento splch. systém? .....Přijde mi, že v Siku vám napálí položky a my se pak budem hezky divit...Takže my šťouralové budeme vybírat koupelnu měsíc:( ...a to jsme teprve u koupelny.
Odpovědět
Profilova fotka
@katunkaj Super Kátí, děkuju, můžeš mi ještě říci, cca kolik jste dopláceli za koupelny? Jsem trošku rozladěná viz. příspěvek nad tím. děkuju
Odpovědět
@evapetrikova @mojsha To je pravda, že svlékat se budeme nahoře, takže když budeme mít pračku dole, stejnak se naběhám s prádlem dolů :-) ale už to tak asi necháme a nebudeme to komplikovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mji Ahojky jj ono to je více méně jedno:) Míša se naběhá v létě na zahradu a my co to máme koupelnu dole tak se naběháme o trošku víc, ale vyjde to více méně na stejno:) Já potřebuju stejně shodit nějaké kilčo:)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova ahoj, nenech se Sikem otrávit, my s nima taky bojovali, počítali nám třeba o 4 krabice obkladů navíc a oháněli se tvrzením že je to na prořezy a bla bla... my s nima řešily vše jen po mailech a muž jim přesně v mailech nadiktoval co a čeho kusů.... jinak bysme dopláceli hroznou sumu...
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova s těmi kily jsem natom podobně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Evi, v Siku je to děs...my jsme jen za závěsná wc dopláceli majlant!!! Nikdo nám nebyl schopen říct nějaké orientační ceny, protože pro RD maj jiné než normálně!!! Ze Sika nám přišel rozpočet na cca 75 000,- Nevím a nikdo mi nebyl schopen říct, kolik stojí koupelna ve standartu. Každopádně jsme se moc nerozšoupávali, nejdražší byly ty hajzlíky a rušili jsme sprcháč, takže je to o něco pokrácené.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, které už bydlíte, prosím kde máte v domě vodoměr???
Odpovědět
@mojsha my máme v komoře pod schody
Odpovědět
Profilova fotka
@songs nj ale my tam komoru nemáme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@katunkaj @MOJSHA Holky moc děkuji, no je to mazec. Siko mě prostě pěkně naštvalo. Hlavní rozdíly jsou v příplatkách za závěsné wc. Navíc dneska jsem ještě volala do Sika v čem je rozdílný záchod s hlubokým splachováním a bez něj, na což mě ten maník co nás měl neupozornil. (u hlobokého to padá do vody a u toho druhého na plošinku), tak to asi oželím prkýnko softclose. ...Na ty obklady si dám pozor, to je teda nehoráznost sama. Veliký příplatek je ještě za vanu, jsou tam totiž nejen příplatky za vanu samotnou, ale stavební příplatky,použije se víc ytongu nebo čeho...cca ´2,5tis. Nacíc jeden má DPH 21% a druhý 15%, takže doma počítám trojčlenkou:) Jo a na co mě ještě upozornil RDR je že velký rozdíl je jaký si vezmete spl.systém :rozdíl mezi geberitem a cosmovisem je cca 2000 bez daně.
Odpovědět
@mojsha :-) tak bud v koupelně, ale to asi nebude moc pěkný a co do zádveří? To by se mohli i pěkně schovat do nějaké skřínky?
Odpovědět
Profilova fotka
@songs za Boha to nemůžu nikde dohledat kde to právě máme mít....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?