Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Přesně, jste tady všichni moc fajn. Ale naše @mojsha pomáhá jak se dá:) Jsem ráda, že jsem Vás objevila:)
Odpovědět
Profilova fotka
Nebylo by od věci se sejít někdy na kávu že? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Úplně přesně:) Jakmile postavíme,předpokládám do konce roku, tak by to chtělo někde napůl cesty obídek a setkat se:)
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Míší ještě kdy se odečítá cena za projekt, kdy penízky RDR vrací? Při KS?
Odpovědět
@evapetrikova Ne, peníze se vrací při konečném vyučtování
Odpovědět
Profilova fotka
@jitule23 Jití a to je kdy? To až banka skoro všechno vyčerpá?, tak oni poníží poslední fakturu? Nebo přijdou peníze na účet?
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova jak kdy, nám vrátili peníze na účet až po úplné zaplacení. Ale už tu někdo psal (možná právě @jitule23), že měl poníženou poslední fakturu... Nám se pak ty penízky docela hodily na nějaké ty práce kolem domku ;-) Podmínky byste měli mít uvedené ve Smlouvě o dílo.
Odpovědět
@evapetrikova nám něco ponížili v poslední faktuře a po zaplacení poslední vrátí za dovoz. Možná to dělají podle toho jak máš nastavenou výši hypotéky. Trošku mě to tak připadá
Odpovědět
@evapetrikova My měli poníženou poslední fakturu o dopravu a cenu projektu. Ale možná je to teď trochu jinak.
Odpovědět
Profilova fotka
@andydrzka JJ taky s těmi penízky počítám spíše na zaplacení faktury za vestavěnou skříň:).
Odpovědět
Profilova fotka
@songs @jitule23 Holky a kolik je doprava?
Odpovědět
@evapetrikova To záleží jak jste daleko od Rýmařova, u nás to dělalo asi 130 000,- . Máme postaveno na Rakovnicku.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@jitule23 Děkuji moc, no my jsme z Prahy. Teď jsem to řekla manželovi a ten se teď diví, že 2 hodiny seděl v Praze na obch.zastoupení a o dopravě nebylo ani slovo:(
Odpovědět
Profilova fotka
@jitule23 Navíc nic o dopravě nemáme ani v předběžné specifikaci...Tak uvidíme jak se s nimi domluvíme.
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova my máme za dopravu přes 80tis. :-) pak to odečtou....
Odpovědět
@evapetrikova my meli 70000 to byste meli mit polozku v podrobnem rozpoctu.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dneska od nás pan Švehla z Rýmařova převzal zákl.desku :-) čeká nás tedy ještě dost práce, srovnat terén kolem domu kvůli lešení a zpevnit příjezd pod jeřáb... dokonce budeme muset uzavřít na jeden den ulici kvůli kamionům, ostatní lidi by prý neprojeli.... :-D tak doufám že to zvládneme...už jen 16dnííí ?! :-D Vy co máte postaveno @songs, @andydrzka, @katunkaj - pracují chlapi i přes víkendy? nebo jedou domů za rodinou?
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha to víš, že to zvládnete. Máte to už za pár, co ;-) Jinak co se mého manžela týče, tak v týdnu chodí domů po sedmé večerní a o víkendech většinou pracuje z domu, takže si ho moc "neužijeme" a i proto jsem chtěla domeček - už mě ty procházky sama s dětmi stále na stejná místa "okolo" bytovky nebavily :-p :-N Teď je to pohoda - kluci na zahradě, manžel v pracovně a já si dělám, co potřebuji. Domeček je super, kór s malými dětmi! :-)
Odpovědět
@mojsha Ano pracují i o víkendu. :-)
Odpovědět
@andydrzka Přesně jak říkáš, zahrada, pohoda, nemusím vymýšlet kam jít, aby jsme byli venku.
Odpovědět
Profilova fotka
@andydrzka jé Andy to jsi hodná že ses tak hezky rozpovídala, určitě s tebou souhlasím a moc se těším že děti budou na zahradě v bezpečí a já si pujdu po svém ;-) (náš táta je taky furt v práci), ale ptala jsme se na chlapi z Rýmařova zda dělají na domech i přes víkend nebo jestli odjíždí? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha :-D :-D :-D :-D :-D :-D tak to mně nedošlo, jsem trdlo ;-) ... u nás makali chlapi i o víkendech :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petravec, @songs, @katunkaj, @michaela859, @evikusss Holky, neřešily jste už pojištění domácnosti, příp. u koho máte a jaký produkt? Děkuji za pomoc :-)
Odpovědět
@andydrzka zatím ne, zatím máme jenom stěny kvůli hypo :-) Ale naštěstí mamka je pojišťovačka, tak mi najde nejlepší nabídku.
Odpovědět
Profilova fotka
@songs no tak to mi určitě pak dáš tip, viď :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Miško, dělaj pořád víkend nevíkend, jen maj třeba uvolněnější morálku, jako že nejsou od rána do večera atd., ale záleží, jak stíhaj...je to na nich, když jeden den nedělaj, tak to ten druhý musí dohnat.
Odpovědět
Profilova fotka
@andydrzka My zatím taky jen kvůli hypo u České pojištovny a asi tam i zůstaneme :-)
Odpovědět
@andydrzka to víš že jo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@songs jsi moje zlato ;-) , škoda, že tak daleko :-(
Odpovědět
@andydrzka to je pravda a chceš to zjistit dřív než to budu řešit já?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?