Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
@mojsha Ale škoda mluvit.. ona to ani není sousedka. Bydlí kilometr dál, ale vlastní asi jednu šestnáctinu cestičky, která vede kolem nás.. Tak se to celé asi protáhne kvůli babizně jedné. To by tě šlak trefil, když už jsme si to tak nějak domluvili s těma nejvyššíma, přiklonili jsme si je na naši stranu, udělali jsme vše možné i nemožné (a že to fakt nebyla žádná sranda), tak ti to pak pose*e jedná stará čůza, co s tím nemá lautr nic společného. A to ani nemluvím o tom, že jsme za ní byli cca 3 měsíce zpátky a předběžně slíbila podpis bez jediného problému. jsem se zas vytočila, jen o tom píšu... ]-( No Vám závidím a držím palce, strašně se těším na fotky!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka no a tak nešlo by na babku jít nějak ,, od lesa,, ? se starými lidmi to je někdy děsný :-( koupila bych kafe nebo bombošku a zdvořile šla za ní a poprosila, že je poslední kdo brání a zdržuje tak kdyby byla tak hodná, třeba je jen osamělá a dělá caviky aby byla středem pozornosti... vím že vaší situaci neznám ale řešila bych to asi po dobrém...no držím palce, a neboj fotit budeme ... nějak se ty dny tedka jak naschvál táhnou jak smrky :-D
Odpovědět
@mojsha I já se moc těším na fotky ;-) Už je to za pár, nemůžu se dočkat až budeme taky v takové fázi :-)
Odpovědět
@vorllinka Ahoj, my jsme to právě moc neřešili a nechali, tak jak je ve standardu, ale teď bysme ji chtěli hodit i s bojlerem nahoru do technické místnosti. Doufám, že to ještě půjde, když konečnou specifikaci máme až začátkem října :-) Sprcháč 80x80 mi přijde celkem malý a to umyvadlo a záchod by byly na sebe asi pěkně nalepený.
Odpovědět
@mji díky. Já právě vůbec nevím, chvilku si říkám, že hodím pračku nahoru a pak zase že bude lepší dole :-D Ale právě mi to tam přijde strašně nalepený. A je pravda, že sprcháč 80x80 je nic moc velký..
Odpovědět
@vorllinka a sprcháč 90x90 se tam moc nevejde, no snad to ještě půjde změnit :-)
Odpovědět
@mji já spíš myslela na sprcháš přes celou tu jednu stěnu. Jako to má třeba @mojsha
Odpovědět
@vorllinka jojo, tak bych to taky chtěla, za ten příplatek to asi stojí ;-)
Odpovědět
@mojsha hele ani to těm klukům nevadilo, a že my jsme tam opruzovali docela často. Pořád jsme prolejzali nahoru dolu. Pak když dělali podlahy, tak jsme lezli po lešení a čuměli oknama :-). Oni jsou asi zvyklí a na fotku nám i zapózovali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@evikusss tak super :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha našim chlapům to taky nevadilo, přesně jak píše @evikusss, jsou na to zvyklí - vždyť většina lidí staví jednou za život a pak ten domeček do důchodu splácí :-D , tak je třeba to zdokumentovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Ahojky Míší, jak se těšíte? Už je to za pár:) Jupííí
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@evapetrikova ahoj, jo jo těšíííme ;-) ale dneska mám den blbec, prorazila jsem gumu na autě a ještě se mi málem zmrzačilo dítě... :-S asi špatná aura dneska ]-(
Odpovědět
Moji milí, jsem se totálně zamilovala do jednoho dekoru plastových oken a dveří, co jsem teď v týdnu viděla u jednoho občana tady u nás. Je to taková světlá hnědošedá, překrásná decentní barvička, která se bude hodit nádherně k bílému kubisu, jen teda absolutně netuším, jak se dokor nazývá nebo jaké má číslo a hlavně, jestli si ho budu moct vůbec vybrat. Vy, co už za sebou máte KS, z čeho jste vybírali, z jakého vzorníku?díky moc.
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Ahojky Míší, neustále na Vás myslím:) Vím, že Vám to za chvilku vypukne a moc Vám přeji, aby Vám vyšlo počasíčko a vše bylo tak jak má a ať se Vám Kubísek moc líbí. My máme doma taky týden blbec:( Jedno PO s klukem pohotovost a druhé PO málem také...No mazec, málem mě už odvezli...Strašný...Tak snad se nám oběma už bude dařit a štěstěna už bude stát při nás... Když prasklo to kolo, musela to být pěkná rána, hlavně že jste v pořádku.
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Ahojky nevíš náhodou, jestli když si dáš barvu dekor u oken je součástí ceny i barva decor dveře?Myslím, že je to položka cca 12 tis.
Odpovědět
Ahoj, tak jen hlásím, že u nás dneska podepsaná Smlouva o smlouvě budoucí. Doufám, že březen/duben 2015 bude náš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vorllinka Jéé skvělý:) Tak teď začíná to pravé plánování:) cca půl roku uteče jak nic.
Odpovědět
@evapetrikova Jojo, nemůžu se dočkat :-) Jak jste prosím řešili terasu? Resp. zastřešení terasy? Pergolou? Nebo nějakou markýzou? Nevím jestli jít do pergoly, aby nám to tam nestínilo a zároveň, aby to plnilo účel..
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka čauky, okna jsou od Fy Roplasto a vzorník mají tady : http://www.rodinne-domky.com/okna[1]
Odpovědět
Profilova fotka
@vorllinka např. my budeme mít pergolu z garáž.staní od Rýmařova, kterou pak zastřešíme, aby stínila, máme ji na západ, pujde nám tam slunce od cca 13h až do večera takže stín bude potřeba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vorllinka Ahojky, jelikož jsme zatím také jenom v plánování, toto jsme sice řešili, ale ještě nedořešili. (Myslím, že ze začátku budeme mít slunečník) Jinák já bych raději asi pergolku, abych na ní mohla dělat třeba i něco v zimě. Přijde mi lepší. @mojscha myslím, má místo pergoly na auto - pergolu jako terasu a budou na to dávat, takový ten plast. Určitě se jí zeptej, poradí ti.
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Teď o tobě píšu, si rychlejší:)
Odpovědět
@mojsha Míši a nebojíte se, že budete mít v obýváku tmu? A jakou barvu plastu máte vybranou? To si tam pak budete dodávat sami nebo už od Rýmařova? Mně se ta pergola taky moc líbí, u toho baráku bude vypadat krásně, ale bojíme se že bude hodně stínit. No musíme to ještě promyslet.
Odpovědět
@evapetrikova Na kdy máte naplánovanou stavbu? Koukala jsem, že už máte projekt, teď čekáte na Stavební povolení?
Odpovědět
Profilova fotka
@vorllinka hele máme v obýváku okno navíc ne jen dvoukřídlí na terasu ale ještě jedno velké až na zem tak se nebojíme...a do zádveří budeme mít část dveří prosklenou takže světla bude dost... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vorllinka Snad během září konečně zasíťujeme pozemek. a 25.9 máme konečnou specifikaci - kde doladíme všechny věci...a to bych chtěla mít i o ohlášku na SÚ požádáno. Trošku nám dělá problém ještě katastr, kterýmu chybí pořád nějaký dokumenty....a současně je ještě potřeba vyřídit hypotéka...
Odpovědět
@mojsha Díky, odtamtud si můžu už vybírat i vchodové dveře? svou barvu jsem tam nenašla, takže klasika, spokojím se se standartní nabídkou;-) Nevíš náhodou, jaký mají dekor ve vzorovém v Olomouci?
Odpovědět
@evapetrikova ahoj, dveře v dekoru jsou určitě za příplatek, cenu budou vědět holky, co už mají po KS. Naskáče to, co? já se tak bojím té konečné ceny :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka dveře se vybírají zvlášť z katalogu.. a dekory budou podobné nebo totožné a cena za dveře je taky zvlášť, jak jsme nechali bílé dveře i okna k šedé fasádě tak přesně tu nabídku dekorů nevím, ale okna budou ze stejného vzorníku jako je na netu, ono v reálu při ks jsou ty vzorníky takový malinký takže to chce představivost
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?