Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Míší děkuju za zprávu....Jelikož manža by rád zelenýho kubise tak se k tomu hodí moc hezky dřevěné obložení, ale k tomu jsou potřeba asi hnědá okna...ale viděla jsem ještě jednoho kubise,a ten bude jako máte vy, světlejší ton a tmavší tón, měl bílá okna, i teda dveře a vypadalo to móoc pěkně...(barva byla taková hnědá a sv. hnědá, ale šedá co bude mít vy bude vypadat taky moc pěkně.:)...Jedna varianta je taková výraznější - extravagantnější, což vůbec nevadí, neboť je to moderní dům, a druhá varianta je decentní, ale bude hezká pořád a neomrzí....No musí to u nás rozhodnout manža:) Já mám z toho hlavu kolem...
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka JJ to mi neříkej, už přesunuju penízky z jedné hromádky - na druhou hromádku:) škoda že ne vidlema, ale jde o to co ano a bez čeho se obejdeme...:( Co jsem zjišťovala, tak dveře z jedné strany decor cca 3 tis. + okna 12 tis:(....Nojo co naděláme....
Odpovědět
@bzulenka myslím, že Winchester
Odpovědět
@hondrle konecne som nasla niekoho co ma bungalov Largo, aky typ mate upraveny? Nevies mi poradit, existuje diskusia na LARGO?? Zatial som nic na MS nenasla... dik ;-)
Odpovědět
Holky, vychází to přesně tak, jak jsem nejmíň chtěla. I když za to nikdo nemůže..Termín KS až 23.října. Počítám, že základovka tak prosinec a montáž jako v lednu? To nééé, nechci protopit a prosvítit majlant.
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka a jak jste na tom s ohláškou? pokud už máte podanou a budete mít povolení ke stavbě, můžete základovou desku dělat ještě před KS a zařadit do by vás pak mohli třeba hned po konečné specifikaci ...
Odpovědět
Veškeré papíry k vyřízení ohlášky budeme podávat v pondělí a máme vše, za jak dlouho je pak ohláška hotová? Max měsíc, ne? @andydrzka Prosím tě, jak to je? Ta záloha 250is se platí při podepisování smlouvy o dílo?
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka My měli ohlášku vyřízenou za 11dnííí :-) tak nezoufej, třeba budete bydlet dřív než myslíš... jinak my zálohu platili se zpožděním, chtěli ji dýl než při ks až s termínem výstavby základovky přišla faktrura tuším
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Ahojky nám taky říkali, že do 14 dní budeme mít ohlášku hotovou:)
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka kdy máte termín KS?
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka jj, SÚ na to má 30 dní, ale můžete to mít dřív, jak píše Míša. Jestli máte nějakou rozumnou paní, vemte bonbošku a bežte jí poprosit, zda by to nešlo nějak uspíšit ;-) Zálohu jsme taky platili až nějak se základovou deskou, splátky budete mít rozepsané ve smlouvě, ale RDR nám vždy dali dlouhou dobu splatnosti, takže se vše dalo dobře stihnout ...
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Míší je nějak časově omezená ohláška - do kdy po vydání platí?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@evapetrikova ahoj Evi, myslim ze jsme tam měli datum platnosti do r. 2017 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova do dvou let od vydání povolení ke stavbě se musí začít se stavbou...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, prosím Vás máte někdo v komoře v patře zasunovací dveře do stěny? Řešil to někdo?
Odpovědět
@largo121 máme upravené Largo 109 a žádnou diskuzi jsem nenašel
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Ahojky prosím tě, potřebovali k ohlášce Projekt na usazení domu do terénu?
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Ahoj Míší, zřejmě ano, že:) Tak před námi poslední víkend aaaa......jupíííí
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova jé Evi, mám otevřenou střechu na ntb a koukám dcerunka tu chatuje, no já myslí, že to k tomu bylo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Jéé vidíš ta je šikovná:) děkuju
Odpovědět
@evapetrikova ahoj Evi, určitě jsme to potřebovali.
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Je děkuji, příští týden, pokud vše dopadne, budeme mít projekty.. Dneska jsem volala Na SU a ptala jsem se co vše potřebuji a pan na mě, že to je na osobní schůzku, takže mi vlastně nic neřekl...hold nechtěl dlouho telefonovat a ptát se mě na otázky týkající se domu....jsou tu snad pro nás, ne?
Odpovědět
@evapetrikova Evi, doporučuju tam raději zajít, nám třeba paní na SÚ dala A4 popsanou z obou stran, co vše potřebuje. Je toho fakt hodně, asi vám taky dá nějaký seznam. do telefonu to diktovat by bylo blbé... Tak držím palce, ať trefíte na lidského člověka, co pomůže.
Odpovědět
Holky, nevíte na kolik vychází ve standartu jedna koupelna v Kubisu 631?
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka ahoj, tak to vůbec netuším zda se to dá paušalizovat... to je spíš otázka na obchodní centrum Rýmařova... musíš to brát tak, že obklady do určitý ceny za m2 jsou v ceně, ozdobný listely a vybavení je cena navíc....
Odpovědět
Profilova fotka
@makyv Ahojky kdy stavíte?
Odpovědět
@mojsha Miso tak koukam ze se to blizi, jeste dvakrat se vyspite..... to je jak pohadka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@songs nj už je to za rohem :-D akorát mě trošku mrzí to počasí :-| ale nějak to dopadne
Odpovědět
Profilova fotka
Tak rychle se to překulilo a v pondělí to vše vypukne. Jen nás pěkně zaříznula firma Elektromontaže Votroubek, která pro ČEZ dělala pojistkovku na sloupu, odkud máme být připojení. Nemám totiž ještě připojený elektroměr, takže není elektrika pro montáž domu. To znamená že pojedeme z elektrocentrály.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?