Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
@mojsha to je správný, kontrola musí být:-) Ať se o to víc snažej chlapci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Ahojky Míší, tak co nervozita už opadla, a už přemýšlíš kam co dáš?:)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova nj přemýšlím to víš... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Ahojky Míší, tak co dělaj kluci na baráčku dneska? Už máte hezký počasíčko, tak je to paráda....
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova ahojda, mno makají krásně, malíř maloval koupelny a začišťoval další stěny, jinak dělají podlahy aby se na ně dalo dát podlahové topení, venku zateplují čás mezi patry, dnes avízovali že v SO bude fasáda :-D jinak zítra jim neseme chlebíčky a pivko, jsou strašně milý a sympatický ;-)
Odpovědět
@evapetrikova Ahojky, no máme podanou ohlášku od 18/8 a dnes mi volala paní z úřadu, že jim chybí potvrzený projekt na přípojky realizované před 10lety a já jsem na dovče :-( ach ta birokracie. Předběžný termín základovky máme začátek října, ale uvidíme...
Odpovědět
Profilova fotka
@makyv jej to je smůla, ale nekaž si dovču....termín stihnete ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makyv Ahojky to je strašný, mám s tím také nedobré zkušenosti, teda záleží na člověku. Posílám paní email, ať se nám na to mrkne, ta si odjede na dovču a za 14 dní ti zavolá že chce jinou situačku s dopravním omezením a vyznačením značek. No strašný. 14 dní pro ně žádnej čas, ale pro nás moře času
Odpovědět
Profilova fotka
@makyv JJ Mojsha má pravdu, ta si taky zažila peklíčko na úřadech....Nekaž si dovču a hezky si ji užij.
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Týý jo, ty fakt makají, nechodí jim tam pomáhat trpaslíci z pohádky Kopretina pro zámeckou paní:) Jéé to musí být boží, každý den SE NADCHNEŠ PRO NĚCO NOVÉHO:)
Odpovědět
Profilova fotka
Prosím o radu, budeme mít kuchyň od Lamontu, panu Obručníkovi jsem psala mail s tím co bych chtěla včetně spotřebičů a požádala ho o termín schůzky. Zatím neodepsal, chci se zeptat, komunikujete s ním po mailu, nebo raději jen volat? A ještě jedna věc, já jsem zmatená z toho kdy kdo má připojit dům na sítě? jakmile je postavený tak sami zajistit? Nebo jak se udělá deska tak tu napojit? Nechápu když mám já napojit dům na sítě, jak může Rýmařov udělat zkoušky těsnění a tlaku...
Odpovědět
@petraop e-mailem ne, radši telefon, schůzku jsme měli na zastoupení RDR; jinak připojení sítě je na stavebníkovi, buď objednáte od RDR, nebo si necháte udělat od jiné firmy, chce to poptat a porovnat. Nalije se deska a napojí se na sítě, mezi tím si musíte sepsat s dodavateli vody a el. energie smlouvu na stavební místo, a přijdou vás připojit, abyste pak měli při stavbě vše potřebné. (za předpokladu, že máte sítě přivedené k pozemku)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@petravec supr moc díky za info! Pozemek je zasíťovaný, jen to musíme dokopnout k desce.
Odpovědět
Kuchyn otestovana, zakladovka odkopana a v pondeli sebude zateplovat. Hura zase o kousek dal
Odpovědět
@mojsha tesim se na dalsi fotky
Odpovědět
Profilova fotka
@songs Ahojky songs, co máte za dřevěné obložení? Nevíš? Držím teď v ruce vzorečky a to vaše se mi moc líbí:)
Odpovědět
@evapetrikova ty brďo hledám a možná pokud je to ono je to: Rhenocoll
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dnes sem zjistil, něco co se mi vůbec nelíbí, a sice umístění filtru na přívodu vody. Ten je ve spodní koupelně. Jak to mate řešeno ostatní? Přece to nebude takhle venku?
Odpovědět
@kaufik Ahoj, takto to mají i v Olomouci, dá se to dát i jinam, ale je tu nutné upřesnit při KS. Ve vzorovém na tom mají takový dřevěný poklop...
Odpovědět
Profilova fotka
To jsme pro KS vůbec neřešili
Odpovědět
@kaufik my ho máme dole ve spíži pod schodama
Odpovědět
@kaufik My ho máme v Nově 101 v technické místnosti. Řeší se to při KS.
Odpovědět
Profilova fotka
@songs Ahojky jj to je ono, ale odstín je kaštan, ořech:)....Nevadí, chápu, že toho bylo mraky při KS:)
Odpovědět
@kaufik my to mame taky pod schody a je tom lepsi akorat ze jsme to rikali uz pri ks
Odpovědět
@evapetrikova promin, divam se do papiru z ks a tam bylo napsano toto. Bohuzel nevim jestli je to orech nebo kastan,
Odpovědět
@kaufik budete muset neco sikovneho vyresit aby to nebylo videt, truhlar urcite neco vymysli
Odpovědět
Videli jste novy Kubis 77? http://rdrymarov-2013-wa295.testbrana... Mela by na nej jit cerpat Zelena usporam, takze by vysel na cca 2,4 mil. plus zakladova deska. Ja uz byla rozhodnuta na 90% pro Kubis 632, ale ta velka kuchyn a velky obyvak vypadaji jako skvela varianta. Co na nej rikate?
Odpovědět
@laduch je úžasný prostorem i vzhledem. Odpovídá tomu bohužel i cena...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, strašně jsem si toužila do ložnice dát na jednu stěnu tapetu, ale jak jsou stropy otevřené do štítů tak nevím jak by to vypadalo co myslíte? :-)
Odpovědět
@mojsha těžko říct, taky jsem už nad tím uvažovala.. Tady tapetu mají, ale nejde vidět, jak to tam je ukončeno... http://www.rdrymarov.cz/kubis-631?fro... já do toho asi půjdu, prostě to seknem ve výšce dveří třeba.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?