Menu Forum

Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

25. lis 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
adelll (32 r.)
16
Registrovala se 6. listopadu 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 44 příspěvků. Má 28 přátel. Region Ústí nad Labem.
  • Již bydlím v domě
    Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
adelll (32 r.)
16
Registrovala se 6. listopadu 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 44 příspěvků. Má 28 přátel. Region Ústí nad Labem.
  • Již bydlím v domě
    Region Ústí nad Labem
 @boruvka37 plot ještě neřešíme... vy se máte, už jste fakt daleko, my ted budeme teprve kupovat pozemek, čekáme na schválení hypotéky a pak to rozjedem emoticon

jen mě tam napadlo, není nějaké 3D video vizualizace domečku?
7. říj 2013 v 10:49  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andydrzka
72
Registrovala se 26. května 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 309 příspěvků. Má 27 přátel. Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
andydrzka
72
Registrovala se 26. května 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 309 příspěvků. Má 27 přátel. Region Pardubice.
 @boruvka37 s tou polokulatou vanou vůbec nevím, ale příp. bych se mohla zkusit zeptat naší projektantky - pošli rozměry emoticon .
A co se týče plotu, tak do začátku budeme mít jen nějaké pletivo, určitě ne od RDR. Na to už nezbývají peníze emoticon .

@adelll komín máme venkovní nerezový, v kalkulaci jako záloha 80 tis. Ale původně jsme měli obyč. vnitřní za 40 tis., ale protože se nám víc líbí venkovní a neubírá místo (!), tak jsme zvolili venkovní.
Vy budete mít jaký komín??
A ještě k té dispozici, už jsem tady o tom psala - taky jsme měli kalkulaci na 631, 5+kk (tzn.nezbytný 1modul navíc, neb 8 m2 je opravdu málo), a chtěli jsme ještě úložný prostor pod schodištěm, ale po těchto úpravách jsme se dostali skoro na rozdíl od 632, takže nakonec stavíme 632 bez modulu navíc. Nevím, jestli to bude možné vše "překopat", jsou tam nosné stěny, no uvidíte.
7. říj 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
songs
47
Registrovala se 27. září 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 322 příspěvků. Má 16 přátel. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
songs
47
Registrovala se 27. září 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 322 příspěvků. Má 16 přátel. Region Olomouc.
 @adelll tak to netuším, ale věřím že když se chce tak jde všechno. Otázkou je kolik to bude stát. Dneska nám přišel návrh projektu, zatím bez ceny.
7. říj 2013 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adelll (32 r.)
16
  • Již bydlím v domě
    Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
adelll (32 r.)
16
  • Již bydlím v domě
    Region Ústí nad Labem
 @andydrzka budeme mít klasický, vnitřní komín..
co se týče místností, zeptáme se na to, uvidíme co se dá dělat, kolik to bude stát...pak zvážíme, každopádně děti musí mít každý svůj pokoj...pak sem hodím info.
@songs co návrh? spokojenost? nemáte tam někde výšku stropů?
7. říj 2013 ve 21:40  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
songs
47
fotoportrét
fotoportrét
songs
47
 @ je to tak jak jsme si představovali. Výška stropů tam asi není, jediný co tak vypadá tak je v pokojíku min. výška (tam kde je šikmina) 2,1 - ale nejsem si jistá že je to výška stropu.
7. říj 2013 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andydrzka
72
fotoportrét
fotoportrét
andydrzka
72
 @adelll jj, to chápu, že chcete, aby obě děti měli svůj pokoj, jsme na tom stejně emoticon ...ale proč píšu - našla jsem ten řez domu s výškami emoticon ...je to na stránkách RDR - kubis-631 v souboru "Typový projekt Kubis 631" . Jen co jsem v rychlosti koukla, tak výška stropu v přízemí 2,515 m a v patře v nejnižším místě 1,940 m ...
7. říj 2013 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adelll (32 r.)
16
  • Již bydlím v domě
    Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
adelll (32 r.)
16
  • Již bydlím v domě
    Region Ústí nad Labem
 @andydrzka super, moc díky emoticon
8. říj 2013 v 08:57  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
boruvka37
Registrovala se 11. června 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 80 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
boruvka37
Registrovala se 11. června 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 80 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha - východ.
 @andydrzka

Zjistim rozmery vany a potom napisu. Jsi zlata, dekuji moc!emoticon
8. říj 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vaclav74
Registroval se 28. září 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 9 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
vaclav74
Registroval se 28. září 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 9 příspěvků.
 Zdravím všechny, máte někdo informaci, jestli se dá udělat ohřev TUV přes solar panel? A jestli ano, tak kolik by to stálo?
11. říj 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kerim00
Registroval se 8. října 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 3 příspěvky. Region Trutnov.
fotoportrét
fotoportrét
kerim00
Registroval se 8. října 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 3 příspěvky. Region Trutnov.
 Ahoj, chci se zeptat jestli jste někdo usiloval o slevu domu.Já se o to pokoušel 2x ,ale vždy mi bylo řečeno, že slevit nelze.Máte někdo podobné zkušenosti?
11. říj 2013 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andydrzka
72
fotoportrét
fotoportrét
andydrzka
72
 @songs
@boruvka37
@adelll
Ahoj holky, tak jak to jde, pokročili jste nějak?? My čekáme na třetí kalkulaci - měla být do pátku, ale nějak to nevyšlo emoticon ...
14. říj 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adelll (32 r.)
16
  • Již bydlím v domě
    Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
adelll (32 r.)
16
  • Již bydlím v domě
    Region Ústí nad Labem
 @andydrzka Ahoj, jsme ve fázy koupě pozemku, tak u nás zatím nic nového...držím pěsti, ať jí brzy dodají emoticon
14. říj 2013 ve 14:03  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
songs
47
fotoportrét
fotoportrét
songs
47
 @andydrzka také čekáme na kalkulaci, zatím na hrubou, ještě bez detailu, zbrzdilo se to na podlahovkách emoticon Vy to budete mít dle standardu nebo nějaké úpravy?
14. říj 2013 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andydrzka
72
fotoportrét
fotoportrét
andydrzka
72
 @adelll no snad to bude zítra! ...a už máte pozemek vybraný?

@songs to my taky čekáme na předběžnou kalkulaci a budeme škrtat, máme tam nějaké věci navíc, tak jsme zvědaví. Na ty dvě předchozí kalkulace jsme valili bulvy emoticon . No teď jsme už připravení, tak nás to snad tak nepřekvapí emoticon .
A to vy jste už zadávali o podlahovky, obklady a tak do "hrubé" kalkulace?? To my jsme zatím vůbec tohle neřešili emoticon ... máme teprve před podpisem smlouvy o sml.budoucí, pak nám až začnou dělat projekt, prozatím máme jen "hrubou" studii. Ale zato už třetí emoticon emoticon emoticon
14. říj 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
songs
47
fotoportrét
fotoportrét
songs
47
 @andydrzka my jsme do hrubé už dávali podlahové topení, komín, musíme mít jiný sklon střechy (což mě štve protože to nás předběžně bude stát 70000,-) zvětšené zádveří a zvětšené o jeden modul - vlastně to mám v bloku. jo a taky garáž emoticon kachličky.... to ještě ne. Jak to máte vy upraveno?
15. říj 2013 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adelll (32 r.)
16
  • Již bydlím v domě
    Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
adelll (32 r.)
16
  • Již bydlím v domě
    Region Ústí nad Labem
 @andydrzka
@songs
holky tak nám se nedaří emoticon pozemek je na pytel...je tam blbá příjezdová cesta, jako byla by dobrá ale část patří nějaké paní, která tam ani nebydlí...zkusíme jí zkontaktovat zda by nám ten kousek neprodala, jinak je to v háji emoticon ahjo...toto jsem vlbec netušila emoticon držte pěsti, aby se to dalo vůbec odkoupit, jinak můžeme začít hledat jiný, což je tady problém emoticon
Jeslti to bude chtít vůbec prodat a za kolik emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
15. říj 2013 ve 14:32  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marketa_v
19
Registrovala se 9. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 176 příspěvků. Má 29 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
marketa_v
19
Registrovala se 9. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 176 příspěvků. Má 29 přátel. Region Brno.
 @adelll Jestli potřebujete bydlet rychle - ruce od toho. Všechno se dá řešit, ale vezme to čas. Nám už řešení příjezdové cesty a pod. trvá třetí rok. Taky jsme si mysleli, že se nastěhujeme do půl roku.
15. říj 2013 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andydrzka
72
fotoportrét
fotoportrét
andydrzka
72
 @adelll no tak to je mi moc líto! emoticon . Ale souhlasím s @marketa_v , že byste s tím mohli mít akorát starosti na dlouhej čouhej. Pokud vám ta majitelka příjezdovou cestu neprodá a bude to chtít řešit třeba věcným břemenem, tak bych do toho nešla! Moc vám přeju, aby vám to paní prodala za rozumnou cenu!!!!!!!!!!!!!

@songs jj, tak to máme asi podobně - taky v kalkulaci máme podlahové vytápění, komín, garáž ....od modulu navíc jsme upustili a měli jsme ještě u kubisu 632 úplně překopaný vršek, ale kvůli ceně to nakonec nacháváme tak, jak to je ...myslela jsem, že už jste řešili i podlahy (napsala jsem mylně podlahovky), kachle, dlažbu aj., ale to teda asi psala @boruvka37
Na ten váš půdorys jsem koukala - máte to pěkně vyřešené emoticon , ale asi si pěkně připlatíte, co emoticon ....
15. říj 2013 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
songs
47
fotoportrét
fotoportrét
songs
47
 @andydrzka tak na to jsem hodně zvědavá (na cenu), my chceme právě 631 kvůli rovným schodům, takže proto i zvětšujeme o jeden modul, aby pokojíčky byli větší.
Pokud se vlezeme do 2,6ml. tak budeme rádi emoticon. Vy tedy budete mít 632? Ten je lépe řešený díky těm schodům.
15. říj 2013 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
songs
47
fotoportrét
fotoportrét
songs
47
 @adelll tak to je mi moc líto. Snad to vyřešíte co nejdříve.
15. říj 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adelll (32 r.)
16
  • Již bydlím v domě
    Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
adelll (32 r.)
16
  • Již bydlím v domě
    Region Ústí nad Labem
 @andydrzka
@songs
holky díky..snad se to vyřeší.
Věc se má tak, že chceme koupit pozemek sousedící ještě s jedním pozemkem,který byl původně brán jako 1. Nakonec si to prodávající rozmyslel a asi zjistil, že se tak velký pozemek neprodá a že ho rozpůlí. Je k němu bohužel ale jen 1 příjezdová cesta, která je ve vlastnictví města a my bychom na svůj pozemek mohli jedině přes sousedovic pozemek (což je nesmysl, jelikož soused si tam dá plot a nazdar) a pak je tam ještě jedna cesta pod tou co vlastní město a to je soukromý pozemek nějaké paní. Manžel už usilovně pátrá a vymýšlí jak to udělat, snad to nějak klapne emoticon držte pěsti..každopádně vám dám vědět.

Jinak ještě pořád nemáme jasno, který kubis to bude, pořád to měníme, jeslti 632 nebo 631, mohla bych se zeptat, jak je myšleno to rozšíření o ten jeden modul?
@songs vy co vím tak rozšiřujete, to budete rozšiřovat i ZD? psalas že to stojí cca 80 tisíc? a o kolik to zvětší místnosti, neposlala bys mi do IP váš návrh prosím? moc děkuji emoticon a to rozšíření je tuším o cca 60 cm? napiš mi k tomu víc, moc děkuju emoticon
15. říj 2013 ve 23:41  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andydrzka
72
fotoportrét
fotoportrét
andydrzka
72
 @songs jj, u nás to po pár pokusech vyhrála 632 emoticon . Dispozičně se nám líbí víc, ale jinak bychom zas brali spíše schodiště rovné. Včera jsme dostali kalkulaci a teď v pátek jedeme podepsat SOSB, tak se nám konečně - po několikaměsíčním rozhodování co, kam, kde, kdy .... - začne dělat projekt. emoticon

@adelll na vás budu myslet, ať vám ten pozemek dopadne! Škoda, že nejste od Pardubic, tady by se našel pěkný pozemek kousek od nás emoticon emoticon ....dej určitě vědět, jak "válčíte" ....
16. říj 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adelll (32 r.)
16
  • Již bydlím v domě
    Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
adelll (32 r.)
16
  • Již bydlím v domě
    Region Ústí nad Labem
 @andydrzka jsi moc hodná, snad to dopadne...už se na tom pracuje..
a super že už jdete podepsat SOSB, ted už to půjde rychle emoticon doufám, že vás budeme za pár dní následovat emoticon
16. říj 2013 ve 13:52  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
songs
47
fotoportrét
fotoportrét
songs
47
 @adelll návrh mám ve svém bloku, kdyby ti to nestačilo takhle, tak pošlu i do IP. Ano rozšiřuje se to 60 cm do boku, takže vrchní pokojíky má každý přes 10 m2. ano chtěli jsme zvětšit zádveří. připadá nám strašně malinký. U nás jde jen o 70 cm dopředu, chtěli jsme ještě víc. Ten modul stojí 90000,- emoticon
16. říj 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
songs
47
fotoportrét
fotoportrét
songs
47
 @andydrzka a nakolik vám to někonec vyšlo? (jestli to tedy není tajný)
16. říj 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adelll (32 r.)
16
  • Již bydlím v domě
    Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
adelll (32 r.)
16
  • Již bydlím v domě
    Region Ústí nad Labem
 @songs super, díky moc, už jsem mrkla emoticon budete to mít moc hezké emoticon
My jsme se nakonec rozhodli že to bude 632 emoticon ted už jen ten pozemek a můžeme to také začít konečně domlouvat emoticon
16. říj 2013 ve 21:29  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
songs
47
fotoportrét
fotoportrét
songs
47
 @adelll tak moc držím palce at to vyjde. zůstanete u původního návrhu?
16. říj 2013 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adelll (32 r.)
16
  • Již bydlím v domě
    Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
adelll (32 r.)
16
  • Již bydlím v domě
    Region Ústí nad Labem
 @songs děkuju moc!
no, líbilo by se mi větší zádvěří, aspoň o půl metru, ale na úkor koupelny a to asi nepůjde emoticon
Jinak se nám líbí, jak je to řešené emoticon
16. říj 2013 ve 22:36  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andydrzka
72
fotoportrét
fotoportrét
andydrzka
72
 @songs poslední kalkulace na 2 940 000 Kč emoticon . Ale je v tom i doprava, kterou RDR pak odečítá. Ale stejně budeme muset spoustu věcí oželet ... emoticon
17. říj 2013 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
flowerbl
101
Registrovala se 19. července 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 97 příspěvků. Má 45 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
flowerbl
101
Registrovala se 19. července 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 97 příspěvků. Má 45 přátel.
 @andydrzka Tedy, vy jedete.... co všechno tam máte započteno navíc?
17. říj 2013 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš