Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela859 děkuji za informaci!
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha tak teď jsi mě fakt uklidnila :-D
Odpovědět
Holky, jen radove, na kolik vas, prosim, vyšel projekt na přípojky, ZD a umístěni na pozemek? Koukam na nabídky a ma to dost velkej rozptyl.... Dekuju
Odpovědět
Profilova fotka
@laduch cca 23tis
Odpovědět
Profilova fotka
@laduch Ahojky nás to vyšlo: umístění domu na pozemku vč. zakreslení zpěvněných ploch, přípojek, okolních nemovitostí apod. - 4300,-Kč bez DPH - projekt přípojky kanalizace v ceně- 1800,-Kč bez DPH - projekt přípojky vodovodu v ceně - 1900,-Kč bez DPH - zprostředkování zprávy radonového průzkumu ..........2900,-Kč bez DPH
Odpovědět
Profilova fotka
@laduch Projektant ti určitě nabídne, jestli si budete vybíhat povolení po úřadech sami nebo to dáte jemu a to je asi příplatek 7 tis. Já si to vzala na triko a pokud budete kopat do silnice, byl to mazec, málem jsem z toho zešedivěla. Dělala jsem to 4 měsíce, skoro denně někam volat, ptát se, ale v pondělí kopeme, hurááá.
Odpovědět
@evapetrikova @mojsha holky, moc dekuju! Tech peněz kolem stavby teda naskace hrozne :)
Odpovědět
@michaela859 Ahoj, tímhle jsi mě trošku uklidnila. Docela jsem se zděsila, když jsem četla, jak to ostatním vyčíslili na tak vysoký částky. Nám dneska přišla kalkulace od Sika asi na 55 tisíc. Tak to bychom nemuseli moc doplácet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@laduch To teda jo, to je mazec...a to ještě si vezmou 12 tis vodárny, 12 tis kanalizace, 12 tis elektrika - pripojka a 500 za povolení na SU, pokud budete kopat do silnice tak další poplatky....
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Ahooojky jak jste pochodili s komínem?
Odpovědět
Holky, kdo máte jenom podlahové vytápění, nechávala jste si k tomu některá to řízené větrání od siemensu? Nebo je to vázané jenom na přímotopy?
Odpovědět
@evapetrikova Ahoj Evi, nijak, budu to řešit až na KS... víš?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@mji je to vázané jen na přímotopy, jednotka větrací je i k podlahovce BMR od fenixu přímo ;-) za naší výroby domu neuměli zkombinovat podlahovku a přímotopy se synco living - jak je to teď nevím třeba je nějaký posun ;-)
Odpovědět
@mojsha děkuju :-) ve středu máme KS, tak se na to ještě pořádně zeptáme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Ahoj Míší, obývák si malovala tím indickým čajem? Úžasná barvička, já bych ji chtěla taky:)
Odpovědět
Profilova fotka
@mji ok tak drží palce ať máte ks zdárně zasebou pak už to uteče
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Evi jj sama, boleli mě ruce a nadávala jsem jak špaček ale stálo to zato :-) jinak ten Dulux ani nebyl drahej, koupila jsem 2.5kg zs 319kč a ještě mi zbylo trošku ;-) mají nádherný dostíny, až uděláme dětem pokojík tak se chytám jim tam udělat barevný pruhy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Jééé skvělé, děkuji...hned to řeknu večer manžovi:) Nádherný odstín...
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Ahojky, je teda možné se u Vás zastavit a podívat se na domeček ? Budeme asi ve čtvrtek v Němčicích u Pardubic, tak bysme poté mohli přijet. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@pitrisek009 ahojda, šlo by to :-) kolikátá hodina asi?
Odpovědět
Profilova fotka
@mji Ahojky ať vám KS pěkně odsýpá:) asi budeme stavět nějak na stejno:) už máte vyřízenou ohlášku?
Odpovědět
@evapetrikova Ahoj :-) ještě čekáme na jedno vyjádření, abychom si podali žádost na stavební úřad...no snad do zimy stihneme aspoň základovku. Vy už máte ohlášku vyřízenou?
Odpovědět
Profilova fotka
@mji Nene, ještě čekáme na smlouvu s Čezem a doufám, že příští týden bychom mohli mít ohlášku vyřízenou...Zároveň vyřizujeme hypo, tak doufám, že nám odhad neponíží, jinak by to bylo blbé....tak uvidíme jak budou rychlí.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, kteří už bydlíte, jak dlouho po KS trvalo cenařům udělání finálního rozpočtu?
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova myslím 6 neděl ale my to měli přes léto v době dovolené ;-) jinak když seš u tý hypo tak nám dům teda taky podhodnotily...
Odpovědět
Ahojte, vy co už máte postaveno, brali jste od RD Rýmařova žaluzie, bleskosvod a zařízení stanoviště?
Odpovědět
@mojsha Banka vám podhodnotila dum pro hypo?? Z jednání v RDR to vypadalo, ze banky berou jako bernou minci cenu, co klient zaplatí, tak tak to asi úplne neni, ze? O kolik procent to radove snížili? Ja se spis bála, jak banka ohodnotil pozemek (kupuju od města a doufám, ze tržní cena je vyšší nez co zaplatím), ale ze by neuznali cenu baráku me ani nenapadlo :(
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha ty jo vážně? Docela se ocenění domu bankou bojím. Byl to velký rozdíl?
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha videl bych to tak na 18:00 az 18:30.
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop @laduch @mojsha....No zítra budeme mít odhad tedy verifikovaným bankou...Hrozně podhodnocují cenu pozemku....když bych brala tržní cenu pozemku a cenu před. specifikace tak nám odhadce napsal do odhadu cenu -450 tis:( Nemilé. Tak doufám, že to ještě banka neskrouhne. to by bylo hoodně blbé...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?