Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha No ty si rychlík....:) děkuji. 13tis? Neee, strop máme 7tis, ale asi zřejmě nic podobného neseženeme. Zkoušeli jsme ho v Datartu a úžasný, tah silný ale jak je tichý, božííí....Některé mají i čističku vzduchu:)
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha jdu ho hned obdivovat:)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova na netu se dají sehnat podobné typy, my jsme je brali přímo ke kuchyni, je to drahý no... mě to taky přijde hodně... ale chtěli jsme kvalitu no :-)
Odpovědět
@evapetrikova Taky mám děti - 2 kluky - a že toho občas vymyslí hodně. Ale zastávám názor, že je potřeba jim určité věci vysvětlit a varovat je před danou věcí. Pokud jim automaticky někam zamezím přístup, najdou si k tomu cestu někde jinde (návštěva, jiné budovy), tam chráněni nebudou, a následky - katastrofální. Proto nejsem zastáncem těchto mechanických pomůcek (zábrany na okna, na šuplíky, na lednici, všechny kytky pryč, .....), ale spíše vysvětlování a důsledného varování, se všemi možnými následky. Toť moje zkušenost: Když to nemám doma, bude mě to lákat někde jinde.
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha JJ tomu rozumím, teď máme doma digestoř cca za 3 tis a je tak hlučný, že když večer vaříme, tak ho ani nepouštíme, protože bychom vzbudili celý panelák:) Takže myslím, že manža bude na něm taky trvat:)...a kdo Vám ho montoval Míší?
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova ty co dělali kuchyň ale nic na tom není :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha skvělé, super....jééé už bych chtěla mít taky domeček,....je to paráda, že? Co děti říkaly na pokojíčky?
Odpovědět
Profilova fotka
@viky007 Pravda, zakázané ovoce nejlépe chutná...jak říkala @mojsha, bude to v klídku, je to vysoko. manžel se obával proto, že náš syn si ve 3letech otevře balkonový dveře, tak proto... už se na náš domeček těším....
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova děti jsou nadšený... díky modulu navíc mají místa až až ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha No´vždyť se tebou inspirujeme - tedy vámi:) Máme modul navíc a stejně řešená okna....takže nejspíš v budoucnu budou mít naše děti stejně řešeny pokojíčky, jako vaše:) aspoň můžete přijet na návštěvu, budou se u nás cítit jako doma:)
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha a ostatní Kubisáci:) až postavíme mohli bychom domluvit někde kafíko...
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova to je dobrý nápad ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@mojsha No to by teda byla sestavička....:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jak tak koukáme a přemýšlíme, ať obdivujeme domečky všech druhů...bez urážky....Kubis je prostě ten nej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@katunkaj To teda, musíme to nějak domluvit:)
Odpovědět
Holky, myslíte si, že bude problém, když u KS budu chtít změnit venkovní komín za klasický vnitřní?? V projektu máme venkovní , ale uvažujeme, že z finančního důvodu, bychom dali klasický, ale úplně na jinou stěnu a musely by se posunout i dveře na terasu.. Půjde to ještě?
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Ahojky, všechno jde si myslím:) Bude nějaký dodatek k projektu a nevím proč by to nemělo jít.
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka A my se v po dozvíme na stavebním jestli nám paní udělá výjimku, že bychom venkovní komín měli až třeba za 2 roky.
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Ahojky Míší musíte mít venkovní komín hned? Nebo až dodatečně jako třeba @katunkaj.
Odpovědět
Profilova fotka
@katunkaj heh však elitka ne ? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova já tajně doufám že zkolaudujeme bez...
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha @evapetrikova @katunkaj nebo kdokoliv!! holky moc prosím, nevíte kolik cca stojí koupelny ve standartu v Kubisu 631? Mám kalkulaci na ty naše, ale netuším o kolik jsme přešvihli... nemáte někdo představu kolik teda počítat na standart? Moc děkuji
Odpovědět
@petraop Ahoj, taky jsem to řešila a člověk ze Sika mi řekl, že mám počítat cca 40 tis na obě koupelny v Kubisu. OC v Ostravě údajně neví, prý mi to řeknou až na KS přesně...
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Já právě také, vidím ho za dva roky v baráčku, teď nejsou fufíky:)....No pokud nám to stavební úřad dovolí, tak máme co pak řešit, jelikož i s @katunkaj budeme mít stejná kamna...chichík:)
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop standart by měl být do cca 360kčm2 ale nepočítají se do toho ozdobný listely,lišty, tmely atd....
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Ahojky, máte předběžnou specifikaci?...určitě se připlácí za závěsné wc cca 7tis.
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Petí my teď dostali rozpočet ze Sika (jak jsem se rozčilovala, bylo tam dost chyb) V rozpočtu jsou vyčíslené koupelny, předsíň a technická místnost vykalkulovaný od sika na 70tis....a to jsme škudlili a máme tam 2x závěsný wc....tak doufám že to nějak bude sedět....
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka ty jo...to mi ani neříkej... máme kalkulaci 140 uuuuuuf
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha díky propočítám
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Evi máme závěsné wc v obou větší umyvadla se skříňkama a 2 sprcháče - oba bohužel nejsou standart, kalkulace i s předsíní 142 litrů... no jdu se pomodlit a napsat do Hněvotína zda fakt nemaj nějaký rozpočet na standart, taky nám říkali že rozdíl oproti standartu nám vpočítají až po KS - pro mě dost pozdě...potřebuju aspoň představu dopředu :(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?