Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
Tak zítra první výkop a pozítří hotové základy, nemůžu tomu uvěřit, je to tady:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makyv tak ať se daří ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Evi jak se vaří to teprve poznám... musíme se teprve přestěhovat
Odpovědět
Profilova fotka
@makyv Ahojky jééé gratuluju, toto uteklo, že? My máme v pondělí před sebou přivedení vody a kanalizace na pozemek...hurá., taky se moc těším
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Ahojky Míší, teď jsem koukala, luxusní, moc krásná, jedinečná, moc hezky jste ji naplánovali:) Gratuluju....Prosím co je to za digestoř?
Odpovědět
@evapetrikova To tedy, přišlo mi to nekonečné a od povolení už to jede :), nejhorší na tom všem je ta birokracie...jinak za mě zatím s Rýmařovem naprostá spokojenost...
Odpovědět
Profilova fotka
@makyv Úplně souhlasím, birokracie, jsme stát razítek....z přípojek jsem už šedivá....už aby byly za námi a ještě ohlášku, ale to snad nějak dáme:) S kým jednáte? My jednáme s OC Praha s panem Mikulou a jen chválím a chválím, vždy nám vyšel vstříc, zvedá telefony, odpovídá na mé dotazy a dokáže poradit,Daleko horší jsme měli KS - p. Radil:( Nechali jste si dělat anténní tyč? a kam jste si dali druhou tv?
Odpovědět
@evapetrikova Evi také jsem málem zešedivěla, my zas měli trable s přípojkami, které už byli vyvedeny na pozemek, ale nebyl na ně projekt a stavební úřad nám to prozradil asi 20 dní od podání ohlášky, tak jsem to na rychlo objehávala a vyprosila si rozhodnutí dříve než za 30 dní... Jednám s OC Praha se Zbyškem Zahrádkou a přípojku a základovou desku nám dělá firma jeho otce, oba velmi solidní a veškeré jednání vpohodě :) Konečná specifikace s panem Lašákem, úplně super :) Anténí tyč máme a druhou TV v ložnici...tak se drž a ať vše vpohodě zvládnete.
Odpovědět
Profilova fotka
@makyv Moc děkuju, naštěstí náš stavební úřad je také celkem v klídku:) Snad máme poslední měsíc před námi (a pak možná uff.) Závidím to vydechnutí:) Držím pěstičky ať máte hezké počasíčko a vše hezky odsýpá:) a děkuji za zprávičku ohledně zákl. desky,snad budeme mít stejnou firmu aspoň se nebudu muset bát, jestli je firma solidní.
Odpovědět
@makyv @evapetrikova Nám taky dělala desku firma p. Zahrádky st. a vše bylo v pohodě. Stavěli jsem sice s OC Mladá Boleslav, ale i tady bylo vše solidní, příjemné. Specifikace s p. Lašákem proběhla v pohodě. Držím Vám palce, ať překonáte úředního šimla a už můžete kopat.
Odpovědět
Profilova fotka
@jitule23 @makyv jéé děkuju holky, za recenzi, tak to budeme rádi, když budeme mít také stejnou firmu. Naše KS nic moc, ale veliké štěstí je OC Praha pan Mikula i paní doktorka, kteří nám vždy poradí. Pan Radil je zvláštní, není zlý, ale někomu jeho jednání nemusí být asi příjemný. Manžela nazval schizofrenikem (ptal se na bezpečnost u oken, aby nám děti nevypadly) Pak nedopuročoval venk. svítidla, ale jelikož nejsme moc zdatní řemeslníci, tak než by nám je nikdo jiný namontoval trvalo by to roky...a svou funkci splní...Na dotaz jakou digestoř, nám sdělil, že nemáme kuchyň od Lamontu, tak proc se ho vůbec ptáme..Z jednání manžel málem odešel, nebýt výborného přístupu OC Praha, tak by nás to asi odradilo....přeci stavíme svůj dům snů:)
Odpovědět
@evapetrikova Evi, obdivuju tě, že ses udržela a manžela taky. Já jsem bohužel trochu emotivně založená a kdyby se mnou někdo takto jednal, požádala bych okamžitě o kontakt na nadřízeného a odešla bych. Myslím, že nemá malé peníze za svou práci a pokud ho jednání s lidmi nebaví, má jít kopat krumpáčem a nebo vykládat zboží. Sama s lidmi pracuji a bohužel , i když mám blbý den, musím se přetvařovat. Toto by nemylo nic pro mně...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@evapetrikova Evi digestoř je od AEG šířka 80cm ale přesný popis nevím, musel abych juknout do papírů
Odpovědět
@evapetrikova S prominutím, stavíte sice dům snů, ale podle toho, co tady čtu, vůbec nemáte představu, jak by ten Váš dům snů měl vypadat. @bzulenka Možná by to chtělo i vyjádření druhé strany, než někoho takto kategoricky odsoudíte.
Odpovědět
@viky007 ano, odsuzuji člověka, který nahlas nazve svého zákazníka schizofrenikem. To není profi a druhou stranu slyšet nepotřebuji.
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Evi ty okna tam nejsou až zas tak nízko, syn 5.5r ho sice otevře ale dalo by mu to hodně práce aby se vykláněl... a pojistky stojej pár korun...
Odpovědět
@bzulenka Tak jinak, víte skutečně, že to řekl, osobně neznáte ani paní virtuální tazatelku, co když si to jen vymyslela, nebo jen špatně pochopila či vyložila? No nevím, nevím, ale jak se říká papír toho snese, a proč ne, kydejme na člověka, který se nemůže bránit. Byla jste tam s nimi, víte jak se při KS chovali oni? Ano tady má krásné dotazy, se všemi kamarádka, ale znáte ji ve skutečnosti? Můžete 100% říci, že to bylo tak nebo tak? Dovoluji si tvrdit, že nemůžete. Měli jsme toho člověka na specifikaci, a jsme za to rádi, poradil nám takové věci, o kterých jsme předtím ani neuvažovali. Také nejsme příliš manuálně zruční, a ano do dneška nám trčí dráty ze zdi, protože ještě nemáme venkovní světla. A to proto, protože jsem dodnes nenarazila na to správné, které by se nám líbilo, a současně jsem ráda, že jsem si nevzala ty co nabízí RD, žádný architektonický skvost to zrovna není. Ale je to každého věc, prostě si je buď vemu nebo nevemu, ale rozebírat, že mi je vymlouval, no asi se mu taky nelíbí, a chtěl jim ten barák jen udělat hezčí. Že to nepochopili, ano máte pravdu, jeho problém, atd., atd.
Odpovědět
@mojsha Moje řeč, a nezlobte se, ale udělat z domu nedobytnou pevnost jen proto, protože mám děti, je opravdu trochu schizofrenní.
Odpovědět
Profilova fotka
@viky007 @bzulenka Na obranu názoru specifikátora na ty světla, tak nám u KS pan Lašák říkal že ty světla 9 z 10 zákazníků nechce, že RDR uvažuje že dají do standartu něco modernějšího, že to lidi prostě na domy už nechtějí, a např. my jsme v Leroy Merlin v PL koupily krásný světlo dopředu za pár korun.... :-)
Odpovědět
@mojsha Kolik je to "pár korun"? Taky řešíme, i když ne s RDR...
Odpovědět
@mojsha Jsem stejného názoru, nehledě na to, že při montáži domu, mohu montážníky slušně požádat, aby mi ty světla na tu fasádu prostě pověsily, jim je jedno jestli věší světlo od RD nebo to, které si zákazník sám koupil. A to stejné platí i pro spoustu jiných věcí. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@asen konkrétně je to tohle : http://www.leroymerlin.pl/oswietlenie... zlota je teď cca 7kč takže si asi sama spočítáš těch pár korun ;-) my jsme tam koupily veškeré osvětlení, máme to blízko, asi 40km
Odpovědět
@mojsha Děkuji :-)
Odpovědět
@mojsha Světlo je pěkné, i mě se jednu chvíli hodně líbilo, ale všichni co jej v našem okolí měli jej po pár letech měnili, protože dělá na fasádě domu špinavou čáru pod světlem, která pak nejde dolů. Asi jak prší a déšť stéká, tak to nějakým způsobem oxiduje, nebo co. Tak doufejme, že to nebude Váš případ, ať jste spokojeni.
Odpovědět
Profilova fotka
@viky007 tak uvidíme, kdyžtak ho taky vyměníme... ;-)
Odpovědět
@mojsha Míšo, jak to vypadá s vaší kolaudací?
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka ahoj... tu budeme řešit až nato bude čas... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Ahoj Míší děkuji, papíry nehledej, najdu jí na netu:) Rádi bychom stejný typ:)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova měl by to být tento ;-) :http://www.alza.cz/aeg-x68163bv1-d2143621.htm nás vyšel asi na 13tis
Odpovědět
Profilova fotka
@viky007 Ahojky Viky, vůbec nechápu proč se tak zlobíš. Nenapsala jsem nic zlého ani špatného. Hold to tak je. Pan Radil neměl asi svůj den a nebylo to úplně profesionální jednání. Byl i nastydlí, ale s tou schizofrenií to nemyslel zle, jen to tak,,plácl,, ale takových plácnutí na jednání bylo více...:( Také pracuji s lidmi a je to občas těžké .Ikdyž si nesednete, jsi profesionál a nedáš to znát,ne? Třeba @andryzka měla taky pana Radila a byli spokojení....Prostě u nás to nevyšlo. A náš dům snů, by byl asi jiný - brala bych hned NOVU 101, je krásná, ideální, ale hold nejsou penízky:( Pozemky jsou drahé jako čert.... A dům jako pevnost, protože máme děti....To víme jen my rodiče, co někdy děti vymyslí nebo spíš jak nemyslí.....tak proto ta obava.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?