Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Evi, tady je jen nějakej odkaz, co jsem jen klikla...http://www.profistavba.cz/Kamna/Krbova-kamna/Krbova-kamna-bez-teplovodniho-vymeniku/12923-ABX-TARTU-5-sedy-plech.html Ještě nevíme odkud je vezmeme, ale David už má docela představu, co všechno k nim chce...
Odpovědět
@katunkaj ta kamna vypadají opravdu dobře! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vorllinka děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@katunkaj jé taky máme v merku ABX Tartu 5 a nebo Island 5 ;-) už jsme je viděli i na živo a jsou krásný
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Jéé tak to jsem fakt ráda!!!! :-)
Odpovědět
@katunkaj @mojsha tak to já si je uložím, abych pak měla na co kouknout, až budeme vybírat ;-)
Odpovědět
@katunkaj Souhlasím s holkama, jsou krásný. Taky jsme na takový koukali :-)
Odpovědět
Vy co máte nebo plánujete 631 - kde budete mít pračku? Já to pořád řeším :-N Hořejší techn. místnost jsme nakonec zavrhli, další možnost je komora pod schody, kterou jsem ale měla v plánu používat jako špajz a nebo dolní koupelna, ale to nevím jestli se mi vleze vlevo od sprchového koutu..
Odpovědět
@vorllinka My ji budeme mít v horní koupelně. Máme ji zvětšenou, protože dětský pokoj nebudeme rozdělovat. Původně jsem ji chtěla do technické místnosti, ale ta by se prý tomu musela přizpůsobit a to by něco stálo.
Odpovědět
Profilova fotka
@vorllinka ahoj tak přesně to jsem dnes řešila, zadala jsem, že chci ve spodní koupelně sprcháč 80tku a vedle toho pračku a sušičku, a dnes mě pán ze sika vyvedl z omylu, že se nevleze, nakonec se to však vyřešilo změnou sprcháče, máme 75X90 a pak už se pračka vleze, čekáme teď na další vizualizaci ;)
Odpovědět
@petraop Ty jo vidíš, tak to mě nenapadlo tenhle rozměr! Díky za informaci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vorllinka rádo se stalo, já měla ráno nervy, že celé jak jsem si to vymyslela to padne a nakonec to pan ze Sika vymyslel ;) Tak jsem fakt ráda ;)
Odpovědět
Článek se načítá
@petraop No já to zatím dneska jen řešila po mailu s paní, co nám dělá studii a jediné co jsme ,,vymyslely,, bylo, že případně budeme mít menší pračku. Ale tohle Tvoje řešení je lepší ;-) Fasádu už máte vybranou?
Odpovědět
Profilova fotka
@vorllinka já právě taky na pračky koukala, ale říkám si, chci nad ni sušičku a ta se prostě menší nedělá.. je to sprcháč od Roltechniku a má otvíravé dvoukřídlé dveře ;) pokud chceš pohledám v mailu odkaz. Fasádu ty jo řešíme, zatím nemáme ani vzorník (KS máme až 20.11) ale původně jsem chtěla šedou s bílými okny, teď chceme skořicovou a béžovou a hnědá okna... prostě nevím, co vy??
Odpovědět
@petraop to bys byla hodná, kdybys mi poslala odkaz. My fasádu taky nevíme, nejdřív jsme chtěli dřevěný obklad, ten jsme si rozmysleli a jinak vůbec nevíme. Už se vám zpracovává projekt? Můžu se zeptat odkdy? Abych věděla, jak jste napřed? My ještě nemáme ani domluvenou KS..
Odpovědět
Profilova fotka
@vorllinka tady je odkaz ROLTECHNIK http://www.roltechnik.cz/cdo2cdb popis od pána : sprchový kout Roltechnik CDO2/750 (sprchové dvoukřídlé dveře) a CDB/900 (pevnou boční skleněnou stěnu). Profil (rám) koutu by byl v úpravě stříbro/satin-elox, aby nám to ladilo s lištama na vnějších hranách. Sklo bude CHINCHILA Vanička by byla od firmy IDEAL STANDARD v rozměru 750/900 Ultra Flat. myslím 3.9. jsme podepsali smlouvu a projekt se zpracovává, maj na to až 8 týdnů, tedy nejpozděj kolem 4.11. by měl být hotový, pak podáme žádost o st. povolení. KS máme 20.11. máme za sebou SIKO i Lamont na kuchyň zatím čekáme na vizualizaci. Předpokládám, že pokud vše bude klapat a počasí bude přát, bydlet budeme snad nejpozděj kolem dubna 2015;)
Odpovědět
@mji ahoj, můžu se zeptat, jak se bude muset tech. místnost nahoře přizpůsobit?? Pračku tam plánujeme, o nějakém nákladnějším přizpůsobování nám nikdo nic neříkal. díky
Odpovědět
@bzulenka ahoj, už nevim jak to přesně bylo, ale říkali něco o podlaze, že by musela být asi nějak upravená a taky prý kvůli vlhkosti...bylo to za příplatek asi něco kolem 7 tis., tak jsme si řekli, že ji dáme do horní koupelny. Ale to se radši ještě zeptejte, máme to přes firmu, která dělá obchodního zástupce Rýmařovu a už párkrát se nám stalo, že byla chyba v komunikaci. Špatně se pochopili apod. My už jsme to nechtěli řešit, tak jsme technickou místnost zavrhli. Ale jak říkám, radši se na to zeptejte :-) Vím, že pár lidí ji tam má a nevím, jestli si za to museli připlácet.
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka za pračku v tech.místnosti nahoře jsme nedali navíc ani halíř a pohlaha je úplně normální ;-)
Odpovědět
@vorllinka my dali pracku do kuchyne, ale mame baracek trosku jinak dispozicne upraven
Odpovědět
Profilova fotka
@katunkaj @mojsha...Ahoj holčičky, moc děkuju za pomoc s kamny, jsou moc pěkný, máte´dobrý vkus:)
Odpovědět
Profilova fotka
Holkyy ještě dotázek, jak se počítá základová deska - je to jako u dopravy, že ji musíte prvně zaplatit a oni Vám penízky pak vrátí, nebo je už v ceně?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@evapetrikova platí se formou zálohy 250tis.... Pak to odečtou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Ahojky Míší, moc děkuju. Zítra přifrčí kuchyň?
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova ji zítra
Odpovědět
Profilova fotka
@katunkaj Ahojky Kátí, poděkuj prosím moc za mě manželovi, za míry kouřovodu, teď je zrovna ty stejné píšu do RDR:)
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela859 Díky, už jsem tam napsala, tak uvidíme...
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Ahojky Míší, už máte namontováno?:) a jak se vaří?:) ˇa strašně se těším na fotečky
Odpovědět
@mojsha @bzulenka tak na to se ještě optám. Příští týden máme KS. No a komunikace nám nějak vázne :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?