Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Ahojky Petí, jj máte tu koupelnu taky takovou ze šikma, jako má @katunkaj. Jéé tak paráda, to je super, že byli tak rychlí. My máte taky + 1 modul, hlavně kvůli dětem, až vyrostou a budou chtít tak se to jen přepaží a budou mít každý svůj pokojíček. Čekáme teď na konečnou cenu, myslím, že bude začátkem týdne, protože ji už potřebuje banka. Uvidím kolik nás stála ta koupelna, vyčíslení od sika je 71 tis. Máme navíc, závěsné wc a sprchovou tyč, tak jsem zvědavá. Uvidíme pak ti písnu. A budete si nechávat zadělávat taky schody do plna?
Odpovědět
Profilova fotka
@mji Ahojky jéé moc děkuji za dveře, tak tyto budeme mít v koupelnách s mléčným sklem...no tak to je skvělá cena, proč nám to neřekl...ach jo...nám ukazoval jen ty vyšší částky....
Odpovědět
@katunkaj ja bych moc rada, určitě bych vám to nechtěla nějak prolejzat, jen omrknout tu kuchyn :)
Odpovědět
@andydrzka je to prave cena před KS. Pan Nemcak říkal, ze to muže pak byt min, ale ten tip s nábytkem, to nám nikdo neříkal (přitom je to fakt logicky). To s tema zebrikama je super řešení! Ja ten žebřík mam ted a nikdy ho nezapinam, jen me štve, jak se na tom usazuje prach a blbe se to uklizi. Tak zkusím tohle řešení (pri kolaudaci to nikdo uz neřeší, ne?).
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova ahojky jj máme tam komoru takže plné schody :) Jsem na vše zvědavá já to půjde co bude atd ;) A hlavně jsem zvědavá kdy kopnem ;))
Odpovědět
Profilova fotka
@laduch U nás v poho, jestli se chceš přijet podívat, tak není problém....kolikrát už tady zvonili úplně cizí lidi úplně nablint!!! Když tak písni do zprávy termíny a domluvíme se... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@laduch nee, paní ze stavebního úřadu to vůbec nezajímalo ;-)
Odpovědět
@evapetrikova To nevim, proč vám to nenabídli :-( My původně za dveře připlácet nechtěli, ale nakonec jsme si řekli, že těch 5 tis. do nich dáme.
Odpovědět
Profilova fotka
@mji JJ tak my za dveře připlácet chtěli nějakou rozumnou cenu, abychom tam měli světlo..A jelikož nám byly dávány jen částky vyšší, rozhodli jsme se aspoň pro vnitřní dveře do toalety s mléčným sklem, aby v předsíňkách nebyla úplná tma...Uvidíme jaký bude finální rozpočet a mám je díky tobě přislíbeny).
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Ahojky Míší kdy se budete stěhovat?:) Já strašně čekám na Váš obýváček, budeme mít gauč stějně jako vy ( zády ke stolu), tak bych se ráda inspirovala. A jinak moc děkuji za tip se sklem v kuchyni, budeme ho mít taky:) jupííí
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Ahoj Petí, jelikož ´Vám to hezky odsýpá od ruky, tak určitě ještě letos, že? No možná budete rychlejší než my:) Jéé a už řešíte ohlášku?
Odpovědět
Jen info pro ty, kteří to nezaregistrovali.......komín v provedení Schiedel UNI PARAT průměr 160 mm v ceně pro SoSB podepsané od 1.10.2014. :-( viz.: http://www.rdrymarov.cz/cenik
Odpovědět
Článek se načítá
@berry20 nervy moje
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Evi já myslím, že to bude po novém roce, jako bylo by to fajn na Vánoce ve svém :D ale myslím, že až po KS a podepsání papírů se zažne dům vyrábět (6-8týdnů) aspoň jsem to tak někde četla, takže i kdybychom podepsali na konci října, tak se bude minimálně do konce roku vyrábět. Papíry už dáváme dokupy, jen mi chybí vyjádření VaKu a RWE a už jsem žádala online 2X a furt nic, tak nevím co mám pro to ještě udělat, ty už toto máš??? Jak dlouho trvalo než se vyjádžili? O2 a ČEZ mi poslali vyjádření do 2 dne...
Odpovědět
Profilova fotka
Lidi prosím @bzulenka @evapetrikova @mji @mojsha jak dlouho trvalo než se Vám k sítím vyjádřili VaK a RWE? Myslím takovou tu online žádost. děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Ahojky Petí, ČEZu jsem posílala online žádost - email mi potvrdily s informací, že mou žádost posílají dál na zpracování, a za 14 dní nám přišla smlouva.
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop VaKu to jsou vodárny?
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova ano vodárny
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Vodárny a kanalizace se nám poslali písemné vyjádření až za 30 dní:( ale byly prázdniny a paní toho měla hodně, ale když jsem to tam posílala tak cca za 2 dny jsem jim volala, jestli jim to přišlo, nebo´t žádný potvrzovací email nepřišel.
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Petí a vy nemáte inženýrské sítě?
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova máme, ale musíme mít ta vyjádření... 30 dní? oj... zkusím zavolat a popohnat ;) díky
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop A jóo , je to asi zapotřebí k samotnému připojení, že? My to měli krapet jinak, síťovali jsme pozemek a bylo těch společností mraky, které se nám musely vyjádřit. Pokud je to vyjádření od vodáren k samotnému připojení, tak to nám dělal člověk od vodáren a za jedno odpolko to bylo vyřešené.
Odpovědět
@berry20 Ale zase nemáš slevu 2%.
Odpovědět
@petraop Péti, my na to máme projektanta, který nám všechna ta vyjádření oběhal. Ale myslim, že na to vyjádření mají vždycky 30 dní :-/
Odpovědět
Profilova fotka
@mji děkuji tak RWE poslali dnes, VaK stále nic, no uvidíme, holt si počkáme. Děkuji za info :)
Odpovědět
@jadro8 slevu 2% na co?
Odpovědět
@berry20 Zrejme jsem se spletl, protože na Kubis sleva drive nebyla.
Odpovědět
@jadro8 Přesně tak, na Kubis sleva nebyla, takže jediná změna je ta, že za stejnou cenu domu na klíč je v součastnosti komín zdarma a dříve si ho člověk musel zaplatit ze svého za cca 50k.
Odpovědět
Ahoj všichni, během příštího týdne si budeme přebírat Largo 98, můžete mi dát pár tipů, na co si dát pozor při předávání domu? Vím že to tu už bylo několikrát řešeno, ale nějak to nemůžu najít... Díky všem
Odpovědět
Ahoj, nemá někdo postavený Kubis 631 blíž k Brnu, než je ten v Hněvotíně?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?