Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
@petraop Fakt se neboj, my nemáme ani ty katalogy!!! Já jsem vybírala z netu.. podlahu i vzorník toho obložení tam je a fasáda je na netu taky vyfocená (vzorník baumit life)..
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka moc díky večer pokoumám :)
Odpovědět
Profilova fotka
@mji Ahojky za 14 dní po urgenci, jinak bychom konečnou cenu měli za 3 týdny...
Odpovědět
@evapetrikova Tak to jim dám ještě do konce týdne. Měli jsme tam ještě dodatečně jednu změnu. Děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Ahojky Petí, jé tak to jste trošku ochuzený. Podlahy se moc dobře vybírají na netu. Ale až tam budete, dej si k sobě dvě stejný podlahy, ať máte větší plochu a je lepší si ji položit na zem (teda ta naše je taková zvláštní, ale když se položila na zem, byla moc pěkná) S fasádou holka, to je boj...podle vzorníku si myslím, že se to taky úplně nechytne, teda záleží jakou barvičku budete mít. My jsme se insirovali Kubisama, na kterých jsme se byli podívat (nebo na jiných baráčcích od RDR), když by jsi nějaký vyhlídnutý, zjistí ti barvu fasády:) Když jsme u té fasády, budou se Vás ještě ptát vzorek. Taky dobré omrknout. My máme škrábanou 1,5
Odpovědět
Profilova fotka
@mji My dneska konečně potvrzovali cenu, uf...Tak ještě tu hypotéku a SÚ a ať to stihnem. Už máte ohlášku?
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Ahojky a jakou jste vybrali fasádu a obložení?
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Už máte termín výstavby?
Odpovědět
@evapetrikova Ohlášku budeme podávat tento týden, tak doufám, že ještě vydrží počasí, abychom to do zimy taky stihli. A jsem zvědavá na tu cenu, tý se docela bojim :-/ Koukala jsem, že čekáte na vyjádření životního prostředí, tak snad vám ho co nejdříve dají :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mji Jéé tak nás bude celkem dost, co nás bude stavět na zimu:) JJ, čekáme na vyjádření - to nám chybělo k ohlášce. Zítra tam cinku, jestli by nám ho mohli vydat dříve.
Odpovědět
Profilova fotka
@mji Ceny se neboj, taky jsem se bála jsme + 20 tis o proti předběžný kalkulaci a holky @mojsha byly myslím i v mínusu oproti předb.kalkulaci.
Odpovědět
@evapetrikova
Odpovědět
Článek se načítá
@evapetrikova já životní uhanela a trvalo jim to 40 dní. A to se ohaneli tím, že to může být i 60.
Odpovědět
Profilova fotka
@adelkav Ne, to snad na to mají taky 30 dní?...No my jsme stát razítek. Už si připadám, jako bychom stavěli Karlštějn.
Odpovědět
@evapetrikova maji na to 30 dni a kdyz jsem po 30 dnech volala, tak mi pani řekla, že to může byt i 60:-( Ale to bylo životní prostředí pražského magistrátu. Tam toho asi mají více.
Odpovědět
@evapetrikova Evi, budeme mít bílou fasádu a dřevěné obložení.. Tak se nám to líbí nejvíc. KS máme ve čtvrtek a desku nám chtějí udělat na začátku listopadu.. Jak už jsem ale někomu tady psala, momentálně prodáváme byt a nedaří se, takže je možné, že to celé necháme až na jaro..
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Ahojky, jj máš pravdu, s tím bytečkem jsi to už říkala. Držím pěstičky. Jaké jste si vybrali dřevěné obložení?
Odpovědět
Profilova fotka
@adelkav Ahojky Alí, stavíme Praha - východ a spadáme pod Brandýsko. Dneska jsem jim psala, tak uvidíme. Když jsme síťovali pozemek tak odbor dopravy nám to udělal během dne...No tak doufám, že budou taky rychlí...kéž by...Stavební firma, která nám dělala přípojky říkala, že můžeme být rádi že nestavíme v Pze, že tam je to mazec skrz razítka....tak držím pěstičky a pevné nervy, pokud vám něco chybí
Odpovědět
@evapetrikova nám chybí už jen hasiči. Zítra jdu podat žádost o stavební povoleni s tím, že hasiče dodám za pár dní.
Odpovědět
Holky jedna věc ohledně vytápění a kombinace podlah. Pokud bychom měli podlahovou Fénix, s jakým typem podlahy to jde kombinovat? Asi tam nejde ten vynil což je 2 mm silna ohebná vrstva. Kam Vás Rymarov poslal na vyber podlah? Jak to řeší ? Pres koho? Děkuji. Frantisek
Odpovědět
Profilova fotka
@maceo aHOJKY, JÁ SI MYSLÍM, ŽE VINYL JDE POUŽÍT. Mrkni na stránky quick stepu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, dočetl jsem se na stránkách vzorového domu v Olomouci, že jde udělat i na fasádě místo dřevěného obložení kamenné viz odkaz: http://www.vzorovydumolomouc.cz/katal... varianta č. 5. Kdyby tu měl někdo foto nebo odkaz na někoho, kdo foto má, byl bych velice rád. Chtěl bych to vidět, jak to vypadá. Díky moc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Ahojky Petí, myslím, že dneska máte KS. držím pěstičky a pak hned napiš:)
Odpovědět
Profilova fotka
@pitrisek009 Ahojky zavolala bych si rovnou tam jestli mají nějaké fotečky z domečku
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova ahojky,to jsem prave zkousel a nemaji :( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@pitrisek009 A joo, já jsem volala jednou na RDR jestli nemají fotky kubise s dřevem a bílými okny, odkázali mě na nějakou paní, která domečky fotí. Mrknu se jestli ještě mám na ní kontakt a pošlu IP
Odpovědět
Muzu se prosim zeptat, sice jsem uz neco precetla, ale zatim nevim hlavu ani patu :-( ale zaridit to musim. Zajimaji me ty ostatni veci, krom samotneho domu. A finance kolem toho, kolik a za co. Budeme mit pozemek rovinaty, jilova zem, stredni radon, geodeticky zamereny, s dobrym pristupem, na pozemku antonicek el. a hup, v ceste pred pozemkem kanalizace a vodovod. Vsimla jsem si, ze je problem, ze se hur vsakuje voda, zeminu chceme nechat dovezt jinou a smichat, aby byla v pohode zahrada, ale premyslim jestli to neudelat uz pred zakladovkou, aby jim tam nestala voda a neplatili jsme dalsi penize navic. Schuzku v RD jsme meli jen tu prvni. Nevim vubec cim zacit a co me ceka, na co nezapomenout, hlavne co se tyce te zakladove desky. A tesim se na zarizovani na uradech :-D protoze se mnou vse bude vyrizovat rocni dcerka B-). Nejaky tip, rada? Budu vdecna za cokoliv. Klidne do IP at nerusim diskuzi. Dekuji Dekuji Dekuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova ahojky máme to za sebou : Pan Radil je super, šlo to fajn vše. Ale stejně jsme tam byli 6h ;))) Teď ještě musíme doklepat hypotéku a v pátek dáváme papíry na stav. úřad a pak děj se vůle boží ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Ahojky Petí, no super, to jsem moc ráda, že to máte za sebou:) a že byl pan Radil fajn. Co jste vybrali za fasádu a jaký případně máte obklad?
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova máme světle žlutou a dřevěný obklad, název fakt nevím ;) ale hodí se k dekoru oken - zlatý dub už se těším na výsledek, ale mám pocit, že pořád něco dodělávám, dořešuji, musíme ještě dozastavit byt, odhad nám nestačil na hypotéku, tak ještě řešíme toto....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?