Menu Forum

Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

25. lis 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
bzulenka
9
Registrovala se 23. února 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 312 příspěvků. Má 35 přátel. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
bzulenka
9
Registrovala se 23. února 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 312 příspěvků. Má 35 přátel. Region Ostrava.
 @milosb Děkuji Miloši! Tak vy už máte postaveno???A kde jsou fotky? emoticon Jste s domečkem spokojeni?
9. lis 2014 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
milosb
8
Registroval se 5. ledna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 33 příspěvků. Má 1 přítele. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
milosb
8
Registroval se 5. ledna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 33 příspěvků. Má 1 přítele. Region Mladá Boleslav.
 @bzulenka Fotky brzo dodám. Spokojenost zatím veliká.
9. lis 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bzulenka
9
fotoportrét
fotoportrét
bzulenka
9
 @milosb Tak to ráda slyším! Gratuluji a na fotky se třepu a myslím, že nejsem sama emoticon
10. lis 2014 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mojsha
56
Registrovala se 2. června 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 427 příspěvků. Má 41 přátel. Region Náchod.
fotoportrét
fotoportrét
mojsha
56
Registrovala se 2. června 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 427 příspěvků. Má 41 přátel. Region Náchod.
 ahooooj děcka, tak konečně zpět mezi vámi emoticon tak co je u vás všech nového? pochlubte se
13. lis 2014 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mojsha
56
fotoportrét
fotoportrét
mojsha
56
 @barborkaz ahoj vítej mezi námi, od října v 631 bydlíme a jsme spokojení
13. lis 2014 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barborkaz (27 r.)
1
Registrovala se 4. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 4 příspěvky. Má 2 přátele. Region Ostrava.
  • Sním o domě
    Řepiště, Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
barborkaz (27 r.)
1
Registrovala se 4. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 4 příspěvky. Má 2 přátele. Region Ostrava.
  • Sním o domě
    Řepiště, Region Frýdek-Místek
 @mojsha Ahojky, děkuju, jsem ráda, že slyším pozitivní ohlasy, už se moc těším až budeme jednou taky ve svém emoticon
13. lis 2014 v 19:13  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
Registrovala se 28. července 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 944 příspěvků. Má 28 přátel. Region Praha.
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
Registrovala se 28. července 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 944 příspěvků. Má 28 přátel. Region Praha.
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @mojsha Ahojky zlatí, no konečně toto trvaloemoticon
13. lis 2014 ve 20:09  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @mojsha Novinky: už jsem z těch úřadů hotová. Ale ve středu budeme mít ohlášku v kapse, jupíí...a ještě hypo, ta nám dává zabrat, holka jedna...U nás je každý den teď dlouhej, potřebujeme udělat základovky tak do půlky ledna, než nám začne mrznout, tak snad to stihnem...
13. lis 2014 ve 20:12  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @mojsha A jak se spinká v domečku, jak se žije, jak jste spokojeni, co děti?
13. lis 2014 ve 20:12  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mojsha
56
fotoportrét
fotoportrét
mojsha
56
 @evapetrikova mno tak hlavně že je to na dobré cestě, o hypo mi ani nemluv, taky to byl boj.... my jsme spokojení strašně, děti taky... já si zvykám že nejsem v centru města a že musím víc kupovat do zásoby ale vyhovuje nám to...
13. lis 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maceo
4
Registroval se 30. srpna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 196 příspěvků. Má 9 přátel. Region Zlín.
  • Stavím dům
    Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
maceo
4
Registroval se 30. srpna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 196 příspěvků. Má 9 přátel. Region Zlín.
  • Stavím dům
    Region Zlín
 holky jeden dotaz: naplánovali jsme si v obou koupelnách elektrické rohože do podlahy na vytápění a do obýváku podlahové vytápění FENIX . Pán projektant nám na to napsal: " takto je vytápění možné, ale celý systém bude za úplně jiné peníze, neboť jen regulace Synco living je pro kombinaci o 50.000,- Kč,- dražší" nemáte to náhodou nějak tahle někdo? Pouze rohože v koupelně s vlastním termostatem na stěně nenapojené na Synco a podlahové topení?
13. lis 2014 ve 20:28  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mojsha
56
fotoportrét
fotoportrét
mojsha
56
 @maceo ahoj, máme v celém domě podlahové topení fenix, a v koupelnách rohože + malé žebříky, větrací jednotka je od fenixu BMR (synco podlahovým topením padá, umí spolupracovat pouze s přímotopy) emoticon
13. lis 2014 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maceo
4
  • Stavím dům
    Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
maceo
4
  • Stavím dům
    Region Zlín
 @mojsha ...........jo taaaaaaaaak. Takže padá? Ale pán píše něco o příplatku 50000 Kč. KoIik Vám odečetli za synco a kolik naučtovali za podlahové topení?
13. lis 2014 ve 20:34  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mojsha
56
fotoportrét
fotoportrét
mojsha
56
 @maceo přesný ceny nenosím v hlavě, můžu ti to dohledat přesně do zítra pokud chceš, ale podlahovka vyšla na nějakých +- 90tis. s tím že máme modul navíc a velké zádveří emoticon
synco určitě padá, jak píšu podlahovka neumí spolupracovat se syncem a přímotopy, dost z nás si chtělo nechat třeba podlahovku jen dole a nahoře přímotopy ale nejde to, nebo jde ale musí být dva okruhy, každý zvlášt(což je asi blbost v tak malé domě)... jinak máme větrací jednotku jak píšu od fenixu BMR a ta nám mění vzduch za čistý z venku... emoticon jinak s podlahovkou jsme spokojení, trošku s tím bojujeme a učíme se, je to na ovládání docela náročný, než člověk vychytá ty teploty ale asi je to o zvyku...
13. lis 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maceo
4
  • Stavím dům
    Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
maceo
4
  • Stavím dům
    Region Zlín
 děkuji @mojsha taky máme velké zádveří a modul navíc. A ta jednotka BMR je ok?
13. lis 2014 ve 20:44  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mojsha
56
fotoportrét
fotoportrét
mojsha
56
 @maceo bydlíme měsíc a půl tak zatím nemůžu říct ale jede bez problémů, uvidíme za rok emoticon
13. lis 2014 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @maceo Máme sice Novu 101, ale v koupelnách máme rohože se samostatnými termostaty nezávislé na topení, protože topíme plynem a v celém domě máme radiátory, kromě kuchyně, kde je teplovodní podlahovka. Takže topné rohože mohou fungovat samostatně, a možná je to lepší hlavně v létě, kdy si chcete přihřát jen podlahu.
13. lis 2014 ve 21:05  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mojsha
56
fotoportrét
fotoportrét
mojsha
56
 @jitule23 jj v koupelnách to máme taky zvlášť s termostaty - zapomněla jsem to napsat emoticon ale v kubisi radiátory nejsou Nova je přece jenom větší dům tam se vyplatí mít čerpadlo a teplovodní radiátor - předpodkládám ?
13. lis 2014 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
Registrovala se 13. března 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 353 příspěvků. Má 21 přátel. Jablůnka, Region Vsetín.
  • Stavím dům
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
Registrovala se 13. března 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 353 příspěvků. Má 21 přátel. Jablůnka, Region Vsetín.
  • Stavím dům
    Region Vsetín
 @mojsha ahoj emoticon tak my dnes dostali stavební povolení a podepsali hypotéku,ale taky na mašlu, ještě musíme pojistit stavbu a můžeme čerpat.základovka vypadá první týden v prosinci tak snad emoticon
13. lis 2014 ve 21:41  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mojsha
56
fotoportrét
fotoportrét
mojsha
56
 @petraop ahoj no tak to je krásný to už je za pár dní to vám uteče gratuluju emoticon
13. lis 2014 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bzulenka
9
fotoportrét
fotoportrét
bzulenka
9
 @mojsha Míši, docela jsi mě zarazila, je nás přece dost, co mají dole podlahové topení a jinak přímotopy... Proč by to byla blbost? Na KS nám to schválili v pohodě, proč by dva okruhy měly vadit? Asi tomu moc nerozumím..
14. lis 2014 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
  • Stavím dům
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
  • Stavím dům
    Region Vsetín
 @mojsha snad ano, ještě musíme vložit zástavu na katastr a to pojištění a můžeme čerpat, musela jsem si i žádat Rýmařov o posunutí splatnosti faktury - naštěstí byli vstřícní a vyhověli... ale jak se říká 100x nic umořilo vola.. a mě ta hypotéka teda stojí sil...
14. lis 2014 v 08:52  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mojsha
56
fotoportrét
fotoportrét
mojsha
56
 @bzulenka mno vidíš a nás na KS od toho odradily a rozmluvili nám to, tím pádem nechápu jak mezi sebou OC spolupracují emoticon jinak každého volba... spíš se to asi o něco prodraží když máš na každé patro svůj okruh a jednotku co to řídí, ale neber ty komentáře nijak zle... emoticon jasný emoticon ? důležitý je zda jste se proto rozhodli na základě veškerých informací, já píšu co jsme se dozvěděli mi a co nám bylo řečeno, není vyloučeno že mohlo dojít k nějakým desinformacím, což je u nás už jedno emoticon
14. lis 2014 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mojsha
56
fotoportrét
fotoportrét
mojsha
56
 @petraop vím o čem mluvíš, Rýmařovu jsme též platili bohužel vše pozdě, katastr jsem nenáviděla, trvalo jim 3měsíce vyřešit darovací smlouvy, které se nás ve finále netýkaly, tekly mi nervy strašně, ale musím říct že Rýmařov byl formát a počkal nám s penězi aniž by nás připravil o slevu na dům... a teď už máme vše zaplacené a je nám hej emoticon
14. lis 2014 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
  • Stavím dům
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
  • Stavím dům
    Region Vsetín
 @mojsha máte už i po kolaudaci? Jako o katastru mi nemlu, sice to tady stíhají v termínu, ale za každý prd 1000?? peklo..
14. lis 2014 v 09:14  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mojsha
56
fotoportrét
fotoportrét
mojsha
56
 @petraop kolaudaci nemáme ještě, bohužel jsme teď řešili prababičku, která je v nemocnici a už se nám asi nepostaví na nohy takže jsme to odsunuli ale v út příští týden už jedu na SÚ aby se to pohlo... emoticon
14. lis 2014 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
  • Stavím dům
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
  • Stavím dům
    Region Vsetín
 @mojsha jejda :( to mě mrzí, a přeji ať kolaudace klapne jak má
14. lis 2014 v 09:22  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mojsha
56
fotoportrét
fotoportrét
mojsha
56
 @petraop děkujem, snad to dopadne...musí emoticon nj to víš stáří, dědovi je 89 a je doma sám, ještě že nad ním žije další část naší rodiny, a babičce 86 a zlomila si na 2x nohu...takže starosti... do domova důchodců nechtějí ale samy se už nepostarají je to těžký hlavně morálně
14. lis 2014 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
  • Stavím dům
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
  • Stavím dům
    Region Vsetín
 @mojsha To znám bohužel, tak přeji ať vše dopadne...
14. lis 2014 v 09:46  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bzulenka
9
fotoportrét
fotoportrét
bzulenka
9
 @mojsha Nene, nijak špatně to neberu, jen víš jak, najednou si nejsem jistá, jestli jsme teda udělali dobře... nám nevyhovuje to, že by nábytek musel být všude na nožkách a nebo přesně vědět, kde jaký nábytek bude aby se pod něj topení nedalo, abych už nikdy nemohla s nábytkem hýbat? To byl vlastně i důvod. proč jsme nakonec na KS rozhodli, že v dětském necháme přímotopy. Že by provoz mohl být dražší nás neupozorňovali, ale logicky je to asi pravda.. No co už, snad budeme spokojeni..
Těším se na další fotky od vás. Nám budou dělat základovku od 24.11., jinak hypotéka vyřízená, stavební povolení hotové, takže nám to stojí na prodeji bytu.. Je to na prd, nedaří se. Bez toho to ale nepůjde.
S babičkou držím palce, ono je to tak vždycky, příjde něco mnohem důležitějšího a pak vidíš, jaké tady řešíme ''kravinky", to si pak vždycky říkám, jak je důležité, že jsme zdraví a že se máme!!!
14. lis 2014 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš