Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
@bzulenka my měli najmutou firmu a bez bagru by to u nás nešlo, máme hrozně tvrdou zem.
Odpovědět
@andydrzka díky za info ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kubisáci prosím o radu, musel někdo z Vás překládat dům na menší auta? My musíme, bude to stát cca 55 tis. bez DPH... sehnal někdo svojí cestou levnější překládku? Že si sám zajistil jeřáb a 2 auta? Prosím o radu, díky!
Odpovědět
@petraop ahoj, to určitě sama pořídíš levněji, tady je kontakt na pana Sýse TEL.: 571 413 351, půjčuje ve Vsetíně jeřáby (tedy i s jeřábníkem:) ). volal jsem mu-cena jeřábu 8OOkč/hodina a 45 kč na kilometr. Takže se s ním domluv, sežen k tomu auto, přepravních firem je dost v každém městě. Napadá mě takový ten dlouhý náklaďák co vozí dřevo z lesa, cena bude s řidičem přibližně stejná.POdle me to nemůže víc než 25000Kč
Odpovědět
Profilova fotka
@maceo ahoj díky za kontakt, napíšu mu, ale ta cena co jsi uvedl, tak tu samou mám i z Rýmařova... 800/H právě si říkám ať nedělám něco zbytečně a nakonec mě to nevyjde dráž... Zatím jsem našla jen jeřáb v Novém Hrozenkově, na Vsetíně mi to neukázalo nic ;) takže neumím hledat. Ale děkuji :) auto snad seženu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@andydrzka Ahojky Andy, super, p. Krajčovi jsem to řekla, že bychom rádi základ pro komín...Vícenáklady budeme mít v pátek, jupííí.... Komín zatím mít nebudeme,nejsou penízky, plánujeme v budoucnu. Moc děkuji za radu.
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Ahojky Petí řešila jsem ten samonosný komín nebo základ pro komín, už jsem to možná psala. Ptala jsem se v OC Praha, je to prý jedno, ale bytelnější se všem zdá ten součástí základovky. Když jsou děti tak se na to aspoň nebudou věšet, tak mi to aspoň přišlo.
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova taky jsme se na to ptali a je to prý fakt jedno, my máme ten na fasádě samonosný, základ pod komín nemáme...tak uvidíme. Mě se zase líbí, že se mi kolem nebude hromadit listí a špína ;) Dětem rázně vysvětlím, že věšet se na to nebudeme ;))
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Ahojky Petí teď si mě rozesmála:) JJ dětem se to musí vysvětlit. Můj maža zase řešil, že se tam nebude muset sekat tráva:) Takže ono je to fakt jedno:)
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Jéé a Petí na kolim vám nacenili hromosvod? Měli jste vícenáklady rozpoložkované?
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova jj myslím kolem 6400 + dph příprava hromosvodu
Odpovědět
Holky, tak je to dobrý, dnes už na základovce zase pracují a ty prostupy tam jsou, jen nebyly vidět. Peti, ten překlad vám vůbec nezávidím, je to pálka jak hrom, ale všude je něco. My máme superní přístup na pozemek, ale zase budeme muset zaplatit katastrálnímu úřadu 35 tis za vyjmutí zemědělské půdy z půdního fondu...Taky jsme s tím vůbec nepočítali a byl to trošku šok... Každopádně držím palce, ať seženete něco levnějšího. Podle mě sehnat někoho místního nebo z okolí, budete to mít levněji než od rdr. Já bych se o to určitě pokusila. Rozešli stejnou poptávku několika lidem a uvidíš ty rozdíly...
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@komercni_banka Dobrý den, díky za nabídku, dnes jsem dostala info, že se čerpá, takže pokud se opět něco vyskytne, ozvu se.
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka No to jsem ráda, že máte vše v cajku :) Já se ptala na Rýmařově na ceny jak to vychází u nich a poslali mi ceny bez problémů, a taky řkali, že nebudou brát svoje auta a jeřáb ale že poptají místní, aby to bylo levnější a přesto to vychází takto..Už jsem poslala poptávku do pár firem, uvidíme, nehážu flintu do žita, snad se nám ty náklady podaří zmírnit... A ten půdní fond... no masakr :((
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Jéé děkuju Petí. Prosím tě a řešili jste ještě geodeta, aby vám vyznačil kde dům bude stát?....Penízky jen lítají...
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka @petraop Ahojky holky, tak zřejmě pocity máme úplně stejné...taky už jste z toho všeho vyždímané. Pořád se něco řeší a penízky lítají a lítají...Proč to nejde jednoduše, jako po drátkách?:)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím ve spolek.Tak my už máme po konečné specifikaci a čekáme na filní cenu a jdeme vyběhávat povolení. Mitchis 632 + 1modul a komín
Odpovědět
Profilova fotka
@mitchis Jéé držím pěstičky ať Vám to jde od ruky a úředníci jsou rychlí:)
Odpovědět
Profilova fotka
@mitchis A byli jste se na nějakém Kubisu podívat?
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova ano 632 jsme viděli kousek od Benešova a 631 je postavená kousek od místa kde budeme stavět. Ideální by byl opravdový vzorový dům aby si to mohl člověk vklidu prohlédonut a promyslet ale chápu že to by byla drahá sranda :)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova praha východ tak to budeme stavět někde kousek od sebe :)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova ano geodeta máme za sebou, taky mám pocit že se jen platí a platí.a dalších 30 let to nebude o nic lepší :-X
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Takže geodet je teda potřeba, ach jo...No jo tak já mu zítra cinknu...
Odpovědět
Profilova fotka
@mitchis No tak to je skvělý, to budeme stát kousek od sebe.....JJ taky jezdíme na Praze - východ okukovat jeden...
Odpovědět
Profilova fotka
@mitchis Mrkni na stránku 58, ten okukujeme a je naší inspirací:)
Odpovědět
Profilova fotka
@mitchis Jééé tak už jsem ti koukala do profilu, tak Větrušice, jééé tam kdysi dávno pracoval v sadech můj manžel:) Ve Větrušicích jsme byli taky častokrát, teď bydlíme na Ládví:) a mě se hodně líbí Máslovice, kam často jezdíme:) Stavět budeme v Líbeznicích...
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova tak to se jezdíme koukat na ten stejnej :) Máslovice :)
Odpovědět
Profilova fotka
@mitchis JJ přesně tak:) Ptali jsme se i majitele, jak byli spokojeni s výstavbou a co by případně udělali jinak. Tak s výstavbou byli spokojeni hodně i s RDR a změnili by vytápění místo přímotopů na podlahové topení...Což my budeme mít ty přímotopy k vůli financím:( A nejednáte s panem Mikulou v OC Praha?
Odpovědět
Profilova fotka
No taky budeme mít přímotopy. Pozemek stál příliž na to abychom si dále vyskakovali.. do toho nám Spořitelna odhadla dům cenou budoucí takže nám dali o dost menší hypotéku. Sranda je že příjmy problém nejsou ale odhadkyně rozhodla že cena domu je menší asi od 300tis :( A ano jednáme s Mikulou.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?