Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
Profilova fotka
@mitchis To nám povídej, my máme odhadní hodnotu i s pozemkem -500 tis...Taky paráda, že? Jééé pan Mikula, je užasnej, mám ho strašně ráda, všechny mé dotazy vždycky rychle zodpoví, poradí atd...A posunovali jste nějak příčky v domečku, nebo standart?
Odpovědět
Profilova fotka
Mazec. Mikula je fajn. Trochu jsme s tím hýbali ale ne nějak zásadně. Trochu sem prudil koupelnáře a kuchyňáře ale nakonec je to přesně tak jak sem chtěl :) Ještě tedy nevím konečnou cenu po specifikaci tak uvidíme jak moc jsme případně uletěli :)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Evi jo musí to být, my měli známeho od známého a vyměřoval nám to za hubičku, ale jinak to je docela síla. Nezapomeň vyměřovat základovku dle výkresu myslím 011 a jeden výškový bod (my dávali výškový bod podlahu v domě, někdo dává výšku základovky. Důležité je pak říct tomu kdo přijede bagrovat co je ta nula(výškový bod), zda základovka, nebo podlaha ;)
Odpovědět
Lidi, držte se.. vypadá to, že prodáváme byt!!!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Držím pěstičky,tfuj, tfuj, tfuj...
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Petí je to asi lepší mít ten výškový bod - bod podlahy a ne bod základovky, že?
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova nám říkal pán z Rýmařova, že je to jedno, jen musí ti ze základovky vědět která výška je zaměřena... my máme raději podlahu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka ježiš to je super!!!! moc Vám to přeju!!! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka držím pěsti ;-)
Odpovědět
@evapetrikova @petraop @mojsha andy vorllinka Díky moc, holky. Vypadá to fakt nadějně, tak SNAD.
Odpovědět
Rezervační záloha podepsána!!!! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka tak to je sen!!! Přišlo to v pravou chvíli teda!!!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@bzulenka gratuluju
Odpovědět
@petraop @mojsha Já tomu pořád nevěřím, až budou peníze na účtu, tak mi to snad dojde... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka je to skvělí, přeju vám to, ted se to už pohne vid? hned ty Vánoce budou krásnější :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka @mojsha @evapetrikova holk tak konečně čerpáme hypotéku :) Dnes volal pan Krajča, na desku najedou ve středu. huráááááááá
Odpovědět
Profilova fotka
a jak to máte s čerpáním? Nám spořitelna řekla že nic dopředu nedá... a uvolní až bude stavba předaná.
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka no to je paráda, to musíte být štastní :-) ... My stále nemůžeme prodat, takže platíme dvě hyšpoky, není to žádná sranda teda :-( Jediní vážní zájemci, co jsou, tak řeší hypo, jestli jim banka dá, nejsou to Češi, takže se to pořád protahuje :-| Verdikt bychom se měli dozvědět příští týden, tak držte palce, at to vyjde :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@andydrzka určitě to klapne!! Musí :) budu držet pěsti
Odpovědět
Profilova fotka
@mitchis Máme od KB, ale toto je normálně hypotéka na montovanou dřevostavbu od Rýmařova. Spořitelna na to má taky produkt, měli jsme brát u spořky a nakonec jsme se rozhodli pro výhodnější nabídku od KB... Přeptej se na to... Bereme tedy 85% hypo a ručíme více majetkem, aby nám vyšlo 85%..
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop snad už ano, musím tomu věřit! Moc díky za podporu! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@andydrzka hlavně pozitivně myslet!!! to opravdu klapne! neboj :)
Odpovědět
@andydrzka Andy, to si nedokážu vůbec představit, že bychom platili dvě hypotéky..Netušila jsem, že prodáváte byt!!Tak držím palce. Vždycky když mi někdo řekl, že každá věc má svého kupce, tak jsem si pomyslela, že ta naše asi ne, ale teď mám chuť říct ti to stejné :-D Vydržte!!
Odpovědět
Holky, budete si o mě myslet, že jsem úplné pako, když nám nic nebrání v montáži domu a já mám takové tušení, že bude lepší začít s montáží až na jaře (třeba začátek dubna)???? Na jednu stranu už to CHCI, teším se strašně a každý večer při usínání si vše představuji, jak to bude perfektní a na druhou stranu nechci v mrazech na stavbě prosvítit a protopit majlant a asi bych i počkala. Co si o tom myslíte? I to stěhování v zimě.... není lepší, když už je teplo?
Odpovědět
@bzulenka Pokud máte tu možnost, tak na nic nečekejte. Elektriku na stavbu budou potřebovat stejně a rozdíl nebude takový. Navíc dům se dá hned topit. Já bych tedy osobně nečekala. Když už můžu mít obyvatelný domek, tak jdu do toho.
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka @petraop Ahojky holky včera nám přišel rozpočet na vícenáklady na ZD, no mazec. Máme pozemek rovinu největší a doplatek 30 tis? S tím nás nikdo neseznámil , no jsem pěkně naštvaná....Můžu Vám to hodit id, jestli jste to měly stejně? Děkuju
Odpovědět
@evapetrikova pošli
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova pošli
Odpovědět
@petraop MARAS :)
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka jůůů, ale tož je jich tam jak psů :) to bude za chvíli hotové ;)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?