Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
Profilova fotka
@kaufik elektrická, fenix, cena podlahovky do kuchyňě + obýváku cca 20 tis.
Odpovědět
Profilova fotka
@kaufik a songs psala, že do celého přízemí (a myslím, že budou mít 1M navíc) to vychází cca na 55 tisíc... ;-)
Odpovědět
@andydrzka @kaufik ano budeme mít v celém přízemí podlahovku cena je cca 55000 (+ odpočet za přímotopy), zatím v rozpočtu je odečteno sinco living to dělá cca 29000,-. uvidíme, zda se to dá právě spojit se sinco living, pokud ano bylo by to lepší, protože díky tomu by bylo i řízené větrání řízené :-) jinak to je prý jenom na systém zapnuto a vypnuto, což by bylo zase škoda. Hodně ještě zvažujeme, zda necháme ty krbovky tak jak je máme. Někdo nám totiž říkal, že pokud je to ten venkovní komín, tak prý v zimě zamrzává nějaká klapka. tak to musíme taky zjistit. Mě by nevadilo mít ve vnitř, ale nějak mi nikde nesedí, kam ho dát. Poradíte?
Odpovědět
@adelll zádveří má necelých 5m2, je zvětšené o 70 cm - my víc díky úřadu nesmíme mít, ale aspoň něco, příplatek není zas až tak velký
Odpovědět
@kaufik váš návrh se mi moc líbí, mají ho RD na svých stránkách a inspiroval nás.
Odpovědět
Profilova fotka
@songs děkuju, budeme zvětšovat také o těch 70 cm :)
Odpovědět
@adelll chce to, to zádvěří je fakt malé když tam není žádná šatna. My budeme mít ještě místnost pod schody, ale to bude taky malinký, aspoň něco
Odpovědět
Profilova fotka
@songs jo to určitě, já potřebuju na vest. stříň...My budeme mít pod schody tu špajzku, dobrá věc ;-) Ještě se chci zeptat, tím že dům prodloužíte o těch 60cm, nahoře ten pokoj bude mít přes 20m2, když se rozpůlí na 2, nevíš na kolik vyjde ta příčka? Aby byly 2 samostatné pokoje? Díyk moc!
Odpovědět
@adelll tam automaticky je v návrhu dva pokoje díky tomu rozšíření, takže zvlášt příčka není počítána, jenom je navíc napočítaný jedny dveře.
Odpovědět
Profilova fotka
@songs fakt? tak to jsem vůbec netušila :-N moc děkuju za info!
Odpovědět
@andydrzka Máme BMR, pan Ing. Bečvarovský je skvělý pán, majitel BMR, jen pozor na řídící jednotku, my dostali od RDR výběhový typ a museli koupit novou za cca 8 tisíc i s předěláním desky a to vše 6 měsíců po předání. Hlavně si nechaqt předložit projekt a doladit, nám ho nikdo neukázal :-( Podlahovku máme všude( teda ,kde ji nezapomněli dát) a peletová kamna v obyváku u schodů vytopí i horní patro
Odpovědět
Profilova fotka
@mildagsxr děkuji za info :-) , bohužel ale nevím, co je BMR :-N :-N a s panem Bečvarovským jsem také neměla tu čest ...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@mildagsxr a jinak máte moc pěkně řešenou kuchyň :-) ...nechali jste si ji udělat nakonec od lamontu?
Odpovědět
@andydrzka no jestli budete dávat elektrotopení do podlahy, pak vaše řídící jednotka bude BMR no ...
Odpovědět
@andydrzka ne
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nám dnes dorarila první kalkulace na 2.634.300....škrtat není není asi co (včetně 150.t zalohy na kuchyň a komín)
Odpovědět
@kaufik to je moc pěkná cena. Co jste dávali navíc?
Odpovědět
Nechali jsme si nacenit tento barák u jiné firmy a kdyby vás to zajímalo, tak se stejnou kvalitou, se dostává na vyšší cenu než u RD. (sice ne velký rozdíl, ale přesto) To mě hodně překvapilo.
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme dlouho o RDR uvažovali, ale neměli ještě v nabídce kubis 631-2 a my trvali na plnohodnotném druhém patře, takže jsme vybrali tento dům http://www.vzorovy-dum.cz/katalog/f-01/ a nelitujeme. Oproti RDR mají na výběr několik difuzně otevřených systému stěn. Můžete si vybrat různé možnosti dodávky - klíč, hrubou stavbu, uzavřenou hrubou stavbu atd. Spolupráce perfektní - už nám roste - viz fotky na mém profilu! Kubis je ale taky fajn.
Odpovědět
Profilova fotka
@songs tak to mě taky překvapuje, ale i těší, když už jsme se teda pro RDR rozhodli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@irenah no vy budete mít krásný domeček a jak vám roste :-) ...a difúzně otevřenou skladbu stěn bychom taky brali a rozhodovali jsme se právě mezi RDR a ještě jednou firmou, co to staví, ale je to o jiných penězích :-( . Snad nebudeme litovat!
Odpovědět
Profilova fotka
@andydrzka Kazdy domecek ma neco do sebe, ehm, temer kazdy :-P A Kubis je moc hezky! Nam ta nase stodulka roste do nebe, mame z ni radost! Tak drzim pesti stesti, at to brzy mate podobne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nevíte někdo, jestli existuje někde někdo, kdo si nechal jen ty jejich přímotopy? Já teda o jedněch lidech vim, ale bydlí jen týden, takže zkušennosti zatím žádné!
Odpovědět
Profilova fotka
@irenah děkuju! :-) už se těším na další fotky od vás ;-) ...
Odpovědět
Profilova fotka
@katunkaj my si je nechaly. tak snad nebudeme litovat
Odpovědět
@irenah baráček je moc pěkný, líbí se mi vnitřní uspořádání.
Odpovědět
Někdo tady psal, že nejde Sinco livingem řídit podlahovku a přímotopy. Nám bylo znovu zjištováno od RD zda to jde a jde to.
Odpovědět
Profilova fotka
@songs Dekujeme :-) To potesi. Pudorys jsme chteli co nejjednodusii - rovne schody, zadny pokojik navic, zadne uskoky a vyklenky. Stejne jsme nejradsi venku a v zime u krbicku ... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@songs jj, nám to tak stále tvrdí, tak nevím ??????
Odpovědět
@irenah tak to to máte nastaveno stejně jako my. Kvůli tomu jsme dole zrušili pokoj a bude tam kuchyně. Můžu se zeptat na kolik to vychází?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?