Názor na návrh patrového domu 5kk

Dobrý den, prosím o názor na náš amatérský návrh patrového domu. Zatím bez výměr. Budu ráda za jakékoli připomínky. Terasa je na jih a kuchyň tam mám proto, abych viděla na děti na zahradě 😉 Ještě bych chtěla poprosit o názor, jaký materiál by byl na tento dům vhodný. Líbí se nám zateplený Ytong nebo cihla. Co byste doporučili? Moc děkuji.
Odpovědět
Dle mého názoru je gauč v obýváku příliš daleko od tv. Gauč bych otočil o -90stupnu a tv dal tam na zed.
Odpovědět
Moc se mi to líbí. Kuchyň je příliš malá, ale nakonec zjistíte, že ji musíte prodloužit. Jinak super!
Odpovědět
Jé ten vršek je stejný jako mám já vč.šatny. Jen koupelnu mám v jiné místnosti. I spodek je podobný, jen se vchodem odjinud.
Odpovědět
Nakreslete si to v měřítku s nábytkem, uspořádání kuchyně. Takhle to vypadá fajn ale v těch reálných rozměrech se vám to dost změní.
Odpovědět
@svemar Neni. Staci to nakreslit v meritku. Myslim si, ze sirka obyvaku bude cca 4m.
Odpovědět
Nejsem si jist zda postavení ke světovým stranám je takto úplně dobré. Ytong i cihla není proti ničemu, ale v současnosti se více staví z cihel.
Odpovědět
Prohodil bych kuchyň se schodištěm, tím se zjednoduší a zkrátí rozvody vody, budete blíž ke zdroji - teplá voda poteče dřív. 🙂 Spíše se přikláním k cihle - umí naakumulovat teplo.
Odpovědět
Kuchyň s obyvakem máme řešenou hodně podobně (i kuchyň s výhledem do zahrady). Na kuchyň je třeba více místa. Stůl i gauč máte nakresleny dost nerealne, v prostoru to zabere dost místa. Okna bych dala větší, hlavně v obýváku. Jinak za mě dobrý. Je to velký dům, dost místa. My stavěli z cihel (44 Srí), které jsme nakonec zateplili, ač jsme původně nechtěli. Je to lepší.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?